663 postów w tym temacie

Dnia 04.06.2008 o 20:20, PAPISHON napisał:

Super... sciągnałem grę, ściągnąłem updaty a teraz nie chce mi wbić na serwer... Nie
wiem czy podaje dobry login i hasło, ale jestem praktycznie w 100% pewny że to co tam
wpisuje jest dobrym loginem i passwordem. Chcialem przypomnieć sobie haslo na meila,
ale Codemasters ma tak zwaloną tą opcje, że trzeba podać jeszcze date urodzin którą podało
się przy rejestracji... a ja pamiętam jaką date podałem? Super, po prostu super! :/


Morał? Podawanie prawdziwej daty urodzin przy rejestracji :D. Może to nie twoja wina , może akurat jak się logowałeś serwery były resetowane? Spróbuj ponownie , jak się nie uda , zrób konto nowe. Aha , i graj na Evengredzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w tą grę wczoraj i już mam problemy :/

Włączam grę z pulpitu i wyskakuje okienko, gdzie trzeba wpisać login i hasło. No to wpisuje i nie chce mi się zalogować. Ktoś może wie czemu? Wpisuje dobrze bo robię to nawet 5 razy i to wolno. Od rana nie chce mi się zalogować. Wczoraj też nie chciało ale w końcu się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka.Właśnie ściągam tą grę (aktualnie 49% :P) i chciałbym się spytać jaka postać jest dobra do pvp a jaka do huntu.Który mag jest lepszy od human czy ork.I na jakim serverze dużo polaków gra.Odpowiedzi możecie pisać na moje gg 7372743.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. a ja mam takie pytanie. Skąd wytrzasnąć takie fajne skrzydła jak niektórzy mają? I czy to jest od jakiegoś lvlu? A i co te skrzydła robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2008 o 22:44, Sebaal napisał:

Siemka.Właśnie ściągam tą grę (aktualnie 49% :P) i chciałbym się spytać jaka postać jest
dobra do pvp a jaka do huntu.Który mag jest lepszy od human czy ork.I na jakim serverze
dużo polaków gra.Odpowiedzi możecie pisać na moje gg 7372743.


Mag jest lepszy u orków . Sorcerer :>

więcej znajdziesz tu www.archlord.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 09:15, trutututu napisał:

Hmm. a ja mam takie pytanie. Skąd wytrzasnąć takie fajne skrzydła jak niektórzy mają?
I czy to jest od jakiegoś lvlu? A i co te skrzydła robią?


Skrzydła kupuje się z CC , można ew. kupić od innego gracza ale są drogie. Czy one coś dają? Nie sądze, ale dają napewno szpan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 09:15, trutututu napisał:

Hmm. a ja mam takie pytanie. Skąd wytrzasnąć takie fajne skrzydła jak niektórzy mają?
I czy to jest od jakiegoś lvlu? A i co te skrzydła robią?


Dodają 10% szybkości przy poruszaniu się. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 14:04, jakoktochce napisał:

A może ktoś mi powiedzieć jak odciąć głowę jakiemuś potworowi? Bo ja tego nie umiem.


Odciąć głowę ?? Pierwsze słyszę, może chodzi Ci o Crafting?

http://archlord.com.pl/ tu masz , po lewej kliknij "Crafting Skills"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 21:19, trutututu napisał:

Czy te gold chesty i takie inne to są coś warte?

Goldy akurat niezbyt, ale platinum jak najbardziej - na Brumharcie plate chodza po ~400k, gold 50-100k (zalezy na kogo trafisz), zas silverami lepiej sobie glowy nie zawracac - jak zarobisz na niej 20k to jestes dobry. Tak jest na Brumharcie, nie wiem jak z innymi serwerami.

Dnia 18.06.2008 o 21:19, trutututu napisał:

I skąd wziąć klucze do nich?

Sa do kupienia tylko i wylacznie w item shopie za prawdziwa kase. Item shop otwiera sie bodajze klawiszem [T].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2008 o 21:23, Damian14BO napisał:


> I skąd wziąć klucze do nich?
Sa do kupienia tylko i wylacznie w item shopie za prawdziwa kase. Item shop otwiera sie
bodajze klawiszem [T].


A nie. Można je kupić od innych graczy za golda , aczkolwiek nie jest to tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 21:32, Budep napisał:

A nie. Można je kupić od innych graczy za golda , aczkolwiek nie jest to tanie :)

No niby mozna, ale jednak mi szkoda by bylo wymieniac realna kase na archlordowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 21:23, Damian14BO napisał:

> Czy te gold chesty i takie inne to są coś warte?
Goldy akurat niezbyt, ale platinum jak najbardziej - na Brumharcie plate chodza po ~400k,
gold 50-100k (zalezy na kogo trafisz), zas silverami lepiej sobie glowy nie zawracac
- jak zarobisz na niej 20k to jestes dobry. Tak jest na Brumharcie, nie wiem jak z innymi
serwerami.

> I skąd wziąć klucze do nich?
Sa do kupienia tylko i wylacznie w item shopie za prawdziwa kase. Item shop otwiera sie
bodajze klawiszem [T].


He? znowu poszły ceny do góry, nie grałem z mięsiąc ale w maju chodziły po 150k:P a jak tak to fajnie bo mam ich kilka. Ehh ref poty teraz są tanie po 90k i strasznie dużo ich wypada. Sam mam ich koło 15:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do szkrzydełek to bym sobie kupił^^ ale niestety drogie. 10% do speed''a sie przyda do uciekania przed mobami przy expieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 22:21, jakoktochce napisał:

Jeszcze tylko mi powiedz po co są Elite Armor

Elite to najbardziej ekskluzywna klasa przedmiotow (sa jeszcze normal, rare, unique).

Dnia 18.06.2008 o 22:21, jakoktochce napisał:

i Weapon Chest

Nie mam pojecia.

Dnia 18.06.2008 o 22:21, jakoktochce napisał:

i za ile można to sprzedać ^^

To zalezy od konkretnego itemu - wejdz do AH (NPC o nazwie Item Trader bodajze), poszukaj podobnego pancerza (taki sam plus, podobne kamienie, etc.) i zobacz ile ktos inny za niego chce. Jesli nie jest to pancerz od drugiego, piatego czy nawet dziesiatego poziomu, to troche dostaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 06:56, Damian14BO napisał:

> Jeszcze tylko mi powiedz po co są Elite Armor
Elite to najbardziej ekskluzywna klasa przedmiotow (sa jeszcze normal, rare, unique).

> i Weapon Chest
Nie mam pojecia.

> i za ile można to sprzedać ^^
To zalezy od konkretnego itemu - wejdz do AH (NPC o nazwie Item Trader bodajze), poszukaj
podobnego pancerza (taki sam plus, podobne kamienie, etc.) i zobacz ile ktos inny za
niego chce. Jesli nie jest to pancerz od drugiego, piatego czy nawet dziesiatego poziomu,
to troche dostaniesz...


Tylko że jemu chodziło o Elite armor Chest i Elite Weapon Chest i ja mam to samo pytanie, za ile można to sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować