Zaloguj się, aby obserwować  
General_Sturnn

Space Marines i świat WarHammera 40.000 [M]

4401 postów w tym temacie

Na początek mój Space Marines Commander.jako że mój chapterek robiłem po swojemu jestem gotowy na ewentualną krytykę,która jestem pewien się pojawi.Starałem się by wyglądał na takiego który w niejednej bitwie brał udział.Podstawkę i czerwoną szmatę między nogami zrobiłem z green stuffu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A z tego sierżanta jestem szczególnie dumny...Zamówiłem Space Marines Combat Squad i postanowiłem wykorzystać kilka części do zrobiena Sierżanta.Głowa,obie ręce,broń i proporzec są od SM Commandera. Reszta jak się wypowiecie o tych dwóch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zbliżonko na proporzec...Death Breath.....Oddech Śmierci.Wiem że do pięt Astmatykowi nie dorównuję... Ale nie spędza mi to snu z powiek. ;D Czekam z resztą figurek na wasze zdanie o tych dwóch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STARYYY no powiem ci że zaje!#! figurki ci wyszły mój odział Death Creed nie umywaja się do twoich figurek:/ a powiedz mi długo już malujesz? (czy dużo figurek zrobiłes??) jak uzyskałes tak dokładne pomalowanie znaczka na bolterze? i np efekty zabrudzenia na płaszczu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2006 o 18:58, Krzysztof111177 napisał:

Jeszcze zbliżonko na proporzec...Death Breath.....Oddech Śmierci.Wiem że do pięt Astmatykowi
nie dorównuję... Ale nie spędza mi to snu z powiek. ;D Czekam z resztą figurek na wasze zdanie
o tych dwóch...

Fajne ale trzeba je posklejać i pomalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za 2 posta:P

2266062 :) ========>Krzysztof111177 może mógł byś mi podać parę wskazówek co do malowania figurek na gg będzie łatwiej:) =========> astamtyk ty też mógł byś mi paru udzielić :) o ile macie taką chęć:):) z góry dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziongas: Jak już pisałem to są moje pierwsze figurki...Malowałem je na czuja...Że tak powiem/napiszę.Maluję od trzech tygodni...Gdzieś tak.Bolter to proste.wszystkie elemenciki malowałem pędzelkiem 0-ówką.Większe powierzchnie 1-dynką i 2-ką.Efekt brudu na płaszczu?Cóż dodajesz do farby którą pomalowałeś płaszcz odrobinę czarnej farby,tak na czubku pędzelka i malujesz "błotko" i tak kilka razy,by był efekt coraz ciemniejszych kolorów.Nie robiłem drybrusha bo nie zadowalał mnie efekt.
Black daySą pomalowane i sklejone...Oto dowód.Jednego ze Space Marines pomalowałem nieco inaczej by był moim weteranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pozostałe trzy figurki z zestawu Space Marines Combat Squad...zastanawiam się czy nie kupić jeszcze jednego...By zrobić Sanguiniusa...dodatki zrobiłem z green stuffu.W weteranie był to pasek do boltera a w tych są to przepaski biodrowe i ta szmatka na ramieniu jednego...
Dyzio Diablo: Nie przesadzaj. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i na koniec moja największa duma...Space Marine Attack Bike!!Cóż tę figurkę chciałem mieć od początku... No i mam.Złożyłem go według wzoru od siebie dodałem tylko "orzełka" nad trzecim kołem.To znaczy obciąłem go z proporca SM Commandera,który widzieliście u sierżanta.To na razie tyle. Kaśka. wiem że oglądając to kręcisz głową. ;D Kocham Cię i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dyzia troche ponioslo, jeszcze sporo przed toba, ale jak na pierwsze modele, bardzo fajnie. Chociaz, jesli bedziesz malowac dlugo i wytrwale, to za jakis rok juz nie bedziesz mogl na nie patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować