Zaloguj się, aby obserwować  
Ledoke

The Bard''s Tale

92 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2005 o 10:05, Evil Khan napisał:

Mam mały question: czy jeśli wezwani pomocnicy utłuką kogoś to dostanę tyle samo pkt doświadczenia co za własnoręczne zwyciestwo
?


Tak, dostaniesz - w niektórych walkach chowałem się za plecami pomocników, nie biorąc bezpośredniego udziału w bitce i pasek doświadczenia powiększał się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem już w XII rozdziale. Niestety gra okazuje się dość monotonna. Mało jest akcentów śmiesznych tzn. z rozwojem akcji coraz mniej. Taka błoga sieczka na 1 raz. Szkoda bo fajny pomysł na grę. Niekonwencjonalne RPG.
POLECAM Bard''''s Tale każdemu kto lubi się pośmiać i klimaty fantasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 08:14, Evil Khan napisał:

a za 49,90 + przesyłka 6. mozemy poprzez allegro


w tym momencie podziękuję... ale cena dobra :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2005 o 13:41, KHRoN napisał:

> a za 49,90 + przesyłka 6. mozemy poprzez allegro

w tym momencie podziękuję... ale cena dobra :]

A nie lepiej kupić sobie nóweczkę w Empiku albo innym salonie z grami za 49.90 bez kosztów przesyłki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 15:20, Abi Dalzim napisał:

Może ktoś wrzucić jakieś screeny z gry?
Zastanawiam się nad jej kupnem, bo to ponoć gra powalająca humorem, a mnie czegoś takiego właśnie
trzeba :)

Galeria z 37 screenami, powinno wystarczyć ;) http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=2435

@PAPISHON
Pewnie i lepiej, ale w czasach gdy KHRoN pisał tego posta nówka Bard''s Tale chodził po 99.90 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierkę zakupiłem wczoraj za niecałe 40 zł (dokładnie 39,90) w Media Markt (dobrze mieć znajomego, który policzy bez marży ;) ).
Ogólnie wrażenie jest pozytywne, tylko sterowanie mnie denerwuje troszkę, choć to pewnie kwestia przyzwyczajenia. Ale za to teksty (i podteksty) wynagradzają wszystko :D

No i piosenki!

♫♪ Piwo, piwo, piwo, piwo.... ♫♪ ♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 08:34, smigolx napisał:

kiedy ta gra wejdzie do kolekcji klasyki (25 zł)

Nie mam pojęcia. Nie wiem nawet jak się dowiedzieć, bo Cenega chyba nawet forum nie ma.

Już jestem po walce z Czartem - prawiczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 14:05, PAPISHON napisał:

Wogóle gra jest warta zakupu bo może kiedyś sobie ją kupię.

Wg mnie jest warta (zwłaszcza, że teraz kosztuje dość niewiele). A śmiechu jest co niemiara. No i w końcu nasz "hiroł" ma chamskie odzywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholerka utknąłem w Wysokim Gaju. Nie wiem jak zabić tego drania Snaffa. Cały czas mi ucieka i nie mogę go nawet raz dziabnąć, a moje przywołańce nic mu nie robią. Myślę, że mógłbym go potraktować z łuku, ale mimo, że znalazłem fajny łuk (jakoś na G się nazywa), to nie mogę go użyć (podświetla mi się tylko miecz i korbacz, które posiadam, a łuk już nie). W sklepie nie mogę żadnego łuku kupić, bo ich nie ma! Może trzeba mieć jakąś określoną zręczność, żeby go używać (nie dawałem do zręczności nic)? Kto już przeszedł, niech mi poradzi plz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować