Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Nightfall - oficjalne oświadczenie!

88 postów w tym temacie

Przed chwileczka bylem w Media Markcie (Slask), nie maja, nie mieli, i miec nie beda Bonus packa. O ironio, odeslali mnie na strone www.gram.pl i byli bardzo zdumieni jak powiedzialem ze nie maja :-| A event za 2 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Bonus packu nie chodzi o to by moc grac w nadchodzacy preview, tylko o dodatkowy slot na postac. Mam 6 slotow, 5 pelnych postaci PvE i jeden slot na PvP. GW:N dodaje tylko jeden slot wiecej, dlatego Bonus pack jest wielu z nas naprawde potrzebny. Coz, nasz rodzimy kraj zmusza nas do zakupow poza nim, w sklepie online ANet, tak sie to po prostu skonczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 11:24, Zipo napisał:

bedziesz mogl zrobic postac core czyli z podstawki (woj,ele,necro,mezmer,monk,ranger)+paragon
i derwish z GW:N jak chcesz sina lub rytka to klania sie GW:F


ee? czyli nawet jak mam factions to nie da sie przejsc elony sinkiem na ten przyklad??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telefonicznie gram.pl informuje, że bonus packa nie będzie dystrybuował. Czyli trzeba rozumieć że w Polsce wogóle nie będzie dostępny, pozostaje zagranica zatem. Jednak trzeba zaznaczyć że dużo sklepów zagranicznych ma oferty bonus pack + nightfall. Ciekawe ile ludzi jednak zamówi GW gdzie indziej niż gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee ludzie co tam ze nie mozna miec assassina albo rytualisty kiedy nightfall ma naprawde duzo poprawek, dorbych nowych pomyslow!!! a ja to wiem bo mam wszystkie czesci i wiem ze od arena netu i ncsoftu mozna sie spodziewac jedynie coraz lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze jezeli to prawda co pisze Haj to wielka szkoda:( z zagranicy Nightfall + Bonus Pack + wysykla to jakies ponad 200 zl :(.

Nie obraziłbym sie jeżeli ktoś z CDProjekt''u wypowiedział sie na ten temat... moze dowiedzielibysmy sie np ze ANet nie przewidziala Bonus Packa na Polske or sth? A moze to CDP olał sprawe.
Domagam sie oficjalnego stanowiska CDP w tej sprawie, albo kroliczek ucierpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze tak sobie poszukałem i na tej stronie http://www.gamestop.com/product.asp?product%5Fid=646733
Bonus Pack kosztuje "jedyne" ~10 dolarow co po kursie 3,1132 daje ~31zl do tego przesylka do polski (nie wiem czy ten sklep wysyla przesylki za granice) ale jak wysyla to pewnie za jakies 10 dolarow co da nam bonus packa za jakies 60 dych najtaniej. A sam Nightfall na gram.pl kosztowal mnie 89 zl + 50 wpln :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 12:26, SJHook napisał:

W Bonus packu nie chodzi o to by moc grac w nadchodzacy preview, tylko o dodatkowy slot na
postac.


Slot można sobie kupić w Guild Wars Official Store :P
A co do GW:N, ja mam zwykłego GW i factions. Niezamierzam kupować Nightfalla wole sobie popykać w PvP w GW:F i pograć w WoW (który jest dużo lepszy :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 15:02, -=SiRMaReC=- napisał:

kurcze tak sobie poszukałem i na tej stronie http://www.gamestop.com/product.asp?product%5Fid=646733
Bonus Pack kosztuje "jedyne" ~10 dolarow co po kursie 3,1132 daje ~31zl do tego przesylka do
polski (nie wiem czy ten sklep wysyla przesylki za granice) ale jak wysyla to pewnie za jakies
10 dolarow co da nam bonus packa za jakies 60 dych najtaniej. A sam Nightfall na gram.pl kosztowal
mnie 89 zl + 50 wpln :(

przesyka kosztuje 60$ do polski wiec sie raczje nie kalkuluje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawkę mam już od jakiegoś czasu, Factions sprawiłem sobie niedawno, równocześnie zamawiając Nightfall. Cała seria jest świetna, warta tych pieniędzy.

Bonus pack by się przydał, dodatkowe konto piechotą nie chodzi ;) Próbowałem się dodzwonić do Media ale jak zwykle na stoisku komputerowym nikogo nie ma :>

Slot niby można kupić, ale i tak w bonuspacku chyba wyjdzie taniej... o ile w ogóle będzie się go dało kupić. Swoją drogą czemu nie jest dostępny na gram.pl ??

Inna fajną rzeczą byłoby gdyby jakieś pismo z grami miało ten kod dajacy mini-quest i w efekcie peta. Wiem, że w empikach itp. można kupić zagraniczne gazety. Ale będą one na pewno droższe od wydawnictw polskich, a co za tym idzie, nie wydam takich pieniędzy tylko po to żeby móc poszpanować zwierzakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam GW:P i GW:F ale nie gralem 2 miesiace bo nie bylo mnie w Polsce, wiec nie jestem na bierzaco. Doszly mnie jednak sluchy ze ANET chce wprowadzic abonament, jezeli tak to zakup nightfalla odpada. Dlatego chce wiedziec jak to wkoncu z tym abonamentem bedzie? czy to tylko plotka? z gory thx za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować