Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

a co by było...

14 postów w tym temacie

Gdyby zrobili gre rpg w realiach 2 wojny swiatowej ??

wiem wiem temat troche dziwny ale takie mi ostatnio pytanie chodzi po glowie i chcialbym sie dowiedziec co wy o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:09, Zauri napisał:

Gdyby zrobili gre rpg w realiach 2 wojny swiatowej ??

wiem wiem temat troche dziwny ale takie mi ostatnio pytanie chodzi po glowie i chcialbym sie
dowiedziec co wy o tym myslicie


Ja myślę:
-Another War
-Jak rozpętałem II Wojnę Światową(ew. Another War 2)
-Silent Storm(po częsci cRPG, gdyby jeszcze nie było elementów sci-fi w kwestii uzbrojenia...)
-Pilot Down: Behind Enemy Lines

Oczywiście tytulów cRPG osadzonych w realiach II Wojny Światowej jest malo, ale to zrozumiale. Gdyby ktoś chcial zrobic "czystego" cRPG''a w tych realiach, to cięzko by bylo NIE wpleśc elementów fantasy/sci-fi, co zwykle negatywnie wpływa na grę osadzoną w takich realiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:21, CH1CKEN napisał:

Ja myłśe tak samo jak Tomek + to, że to temat do zamknięcia.

lol taki błąd! miało być "myślę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:09, Zauri napisał:

Gdyby zrobili gre rpg w realiach 2 wojny swiatowej ??

wiem wiem temat troche dziwny ale takie mi ostatnio pytanie chodzi po glowie i chcialbym sie
dowiedziec co wy o tym myslicie

Musiał bym najpierw zagrać ale myślę że gry RPGwktóre możemy grać dochodzą prawie do perfekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:45, mrlukas11 napisał:

> Gdyby zrobili gre rpg w realiach 2 wojny swiatowej ??
>
> wiem wiem temat troche dziwny ale takie mi ostatnio pytanie chodzi po glowie i chcialbym
sie
> dowiedziec co wy o tym myslicie
Musiał bym najpierw zagrać ale myślę że gry RPGwktóre możemy grać dochodzą prawie do perfekcji.


no ta jest wybitnie perfekcyjna... sam zobacz ;)

mam 5 lvl jush xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 20:46, diablolod napisał:

> > Gdyby zrobili gre rpg w realiach 2 wojny swiatowej ??
> >
> > wiem wiem temat troche dziwny ale takie mi ostatnio pytanie chodzi po glowie i chcialbym

> sie
> > dowiedziec co wy o tym myslicie
> Musiał bym najpierw zagrać ale myślę że gry RPGwktóre możemy grać dochodzą prawie do perfekcji.


no ta jest wybitnie perfekcyjna... sam zobacz ;)

mam 5 lvl jush xD


qrde nei ten temat:/
zle weszlem... mialem 2 otwarte:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e tam, dajcie spokoj. mozna sobie podyskutowac, co by bylo gdyby ktos porwal sie na stworzenie czegos ogromnie rozbudowanego, a zarazem grywalnego. z projektow aktualnie towrzonych, to wymioenie chocby h''n''s wwII paratroopers, czy jakos tak - zapowiada sie swietnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 22:37, Paluch 222 napisał:

A co by było gdyby zrobili cRPG w realich Władcy Pierścieni? Możliwości takie jak w Gothic,
a nawet więcej (zobaczymy co nam zaprezentuje trzecia część)?

lord of the ring online...

a tak w ogole chcialbym, zeby na przyszlosc autor tematu tak konstruwal jego nazwe by bylo od razu wiadomo o co chodzi.

to ja chce rpga w swiecie starcrafta, piesni lodu i Ognia i malazanskiej ksiegi poleglych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2006 o 22:55, Araondoion napisał:

to ja chce rpga w swiecie starcrafta, piesni lodu i Ognia i malazanskiej ksiegi poleglych ;)

marudzisz a co w tym zlego zeby podyskutowac o marzeniach ;] (ja bym chcial mmorpg ze swiatem rozleglym jak z wowa rozwojem postaci z morrowinda(ewentualnie rozbudowany o klady postaci i tym podobne rzeczy), questy jak w morrowindzie i walka jak w gothicu ;D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować