Zaloguj się, aby obserwować  
Rendi

Oblivion - problem przy instalacji spolszczenia

3 posty w tym temacie

Wiem że istnieje temat o oblivionie ale tam nikt mi nie odpowiadał więc postanowiłem założyć nowy.

Mam mały problem. Posiadam angielską wersję obliviona i gdy prubuję zainstalować spolszczenie wyskakuje mi okno (screen 1) naciskam oczywiście ok. Następnie po chwili włącza się nowe okno(screen 2). Gdy dojdzie do kilku procent to wyskakuje nowe okno (3) naciskam ok i procenty rosną. Czasem to ostatnie okno pojawia się kilka razy wtedy za każdym razem kontynuuje. Proszę o pomoc jak mam to zainstalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie, nieładnie, widać, że masz tam parę "nielegalnych" gier... Bo Fallout... :) A co do tego spolszczenia, to kup oryginałke, nie bedzie problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 17:18, Vytrix napisał:

Nieładnie, nieładnie, widać, że masz tam parę "nielegalnych" gier... Bo Fallout... :) A co
do tego spolszczenia, to kup oryginałke, nie bedzie problemów...

Obliviona mam ORGINALNEGO. I już wszystko działa poprawnie. Zainstalowałem jeszcze raz i spolszczenie działa poprawnie. A co do Fallouta... Jeden z forumowiczów zamieścił niedawno na forum adres strony z którejj można było go i inne gry ściągnąć... Chciałem tylko sprawdzić czy naprawde gierka jest tak dobra jakby to wynikało z prasy. Niestety nie spodobała mi się. Kilka dni przed ściągnięciem fallouta chciałem go kupić... dobrze że tego nie zrobiłem, ta gra jakoś mi nie podeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować