• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Lykenos

Problem z Gothic II: Noc Kruka

Pytanie

A dokładnie gdy instaluje wersję podst. Gothic''a wszystko jest ok, ale gdy zainstaluje dodatek to gra w ogóle nie chce się uruchomic. Da się temu jakos zardzic? Czekam na pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.11.2005 o 15:40, Lykenos napisał:

A dokładnie gdy instaluje wersję podst. Gothic''a wszystko jest ok, ale gdy zainstaluje dodatek to gra w ogóle nie chce
się uruchomic. Da się temu jakos zardzic? Czekam na pomoc

Da się. Tylko po reinstalacji nigdy nie uruchamiaj z autostartu, tylko, jak Ci pojawi się na pulpicie gra to ją zamknij i uruchom ze skrótu na pulpicie. Jak uruchomisz raz z autostartu - przepadło, chyba, że podmienisz pliki w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.12.2005 o 08:56, Ruga napisał:

Jakie pliki??

Najlepiej będzie jak sciągniesz z neta (najlepiej podaj mi maila to prześlę Ci) cracka do Nocy Kruka. Powinno śmigać. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2005 o 23:57, Joeyventos napisał:

> Jakie pliki??
Najlepiej będzie jak sciągniesz z neta (najlepiej podaj mi maila to prześlę Ci) cracka do Nocy
Kruka. Powinno śmigać. pozdr.


Oj chłopie to już po tobie, na forum podawanie namiarów na pirackie pliki np: cracki jest zabronione i karane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.12.2005 o 01:23, Backside napisał:

Pytanie tylko czy założyciel tematu ma oryginał gry.
I czy ów crack nie jest przypadkiem plikiem, który usunie wady uruchamiania gry?


nie koniecznie musi to byc pirat ponieważ ja mam orginały i po ponownej próbie włączenia gry gra się nie włączała ale wydaje mi sięże ten problem był opisany w pomocy technicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować