KrzysztofMarek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  24971
 • Dołączył

 • Ostatnio

KrzysztofMarek ostatnio wygrał w dniu: 9 Maj

KrzysztofMarek miał najwięcej polubień!

Reputacja

7 Neutralna

O KrzysztofMarek

 • Ranga
  Weteran

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. KrzysztofMarek

  Koniec szczucia cycem w grach? Zmiany nadchodzą.

  Takie czasy mamy, że rację ma ten, co głośniej drze mordę. Musimy sami zacząć drzeć mordę jeszcze głośniej, a najlepiej przejść na islam i wprowadzić nowe rządy.
 2. To mamy cholerny kłopot, bo w Polskim Wojsku mieliśmy sporo Żydów i Tatarów. Jak pokazać naszych żołnierzy, żeby te narodowości nie czuły się urażone? Żydzi mają nosić mycki a Tatarzy misiurki, koniecznie z półksiężycem czy też może jakoś inaczej? Coś mi się wydaje, że najzwyczajniej przeginamy pałę nie w tę stronę co trzeba... Na szczęście głosuję portfelem i jak mi się coś w grze nie podoba, to jej nie kupuję. A i żeby była jasność: jestem Samotnym Bohaterem Zbawiającym Świat i jestem niepoprawnie politycznie niepoprawnym.
 3. KrzysztofMarek

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Parę tygodni upłynęło i co?
 4. KrzysztofMarek

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Jest jeszcze chwila przyjemności, kiedy laska, która sama zerwała, wysyła koleżankę i przekazuje przez nią wiadomość, że gdyby chciał, to może do niej wrócić. A on twardo mówi NIE!
 5. W grach, czy to jest Diablo, Gothic czy Wiedźmin, jestem Samotnym Bohaterem Zbawiającym Świat. To i tak więcej, niż granie Zbawcy Narodu przez prezesa Kaczyńskiego i mniej bolesne dla innych. I mam zawsze wybór, jeśli gra mi tego nie umożliwia, to w taką grę nie gram. Wolę grać w sapera.
 6. Niczego nie musisz czytać. przeczytałeś, bo chciałeś, przecież nie wisiał nad Tobą Miecz Przeznaczenia. Pierwszy Wiedźmin powstał z inspiracji książkami Sapkowskiego i największym zmartwieniem autorów gry było to, żeby oddawał klimat książek Sapkowskiego właśnie. I to się autorom gry udało. Udało się tak dobrze, że mogli pozwolić sobie na Wiedźmina II, a potem na Wiedźmia III, przy czym, począwszy od Wiedźmina II, mogli sobie pozwolić na odstępstwa od pierwowzoru z powieści i jeszcze większe odstępstwa w Wiedźminie III. O ile, moim zdaniem, Wiedźmin I zawdzięczał niemal wszystko książkom Sapkowskiego, o tyle Wiedźmin II, a w jeszcze większym stopniu Wiedźmin III, był dla książek Sapkowskiego reklamą. Jednym zdaniem: uczeń przerósł mistrza. Pan Sapkowski, z wykształcenia handlowiec, miał szansę na spore zyski, ale zadowolił się jednorazową opłatą licencyjną i do dzisiaj pluje sobie w brodę, że nie chciał % od sprzedaży gier. Dlatego pisze nadal o Wiedźminie i będzie pisał dalej, korzystając bardziej z reklamy, jaką zrobiły gry, niż z własnej popularności. Nawiasem mówiąc, wcale nie uważam jego książki "Sezon burz", za nieudaną, czy też za "skok na kasę". Pisarz pisze dla czytelników, a to czy czytelnicy chcą kupować jego książki jest najlepszym miernikiem tego, czy pisze dobrze. Następne książki Sapkowskiego pewnie też kupię, o ile cena będzie odpowiednia do zawartości.
 7. Oprócz wymienionych w tekście tytułów ukazała się w 1990 roku książka, nosząca tytuł "Wiedźmin", składająca się z pięciu opowiadań. W czterech występuje Wiedźmin, jedno zdaje się sugerować, że Wiedźmin może być dzieckiem Wisenny i Korina.
 8. KrzysztofMarek

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  KrzysztofMarek odwzajemnia głęboki ukłon w stronę Piterusa_Von_Drackusa, a następnie kłania się wszystkim innym bytom lożowym. Po czym wypija pucharek wysoko energetycznego napoju z nalepką "Jagermeister" i drugi pucharek stawia przed portretem Miłościwie Nam Patronującej z nieśmiałą prośbą, aby Miłościwie Nam Patronująca zechciała, od czasu do czasu, zaszczycić nas Swoją obecnością.
 9. KrzysztofMarek

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Masz całkowitą rację. Wydawało Ci się. Loża była, jest i będzie.
 10. KrzysztofMarek

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Loża . Reaktywacja. Jak dotąd, zaledwie kilka osób wróciło do Loży. Na początek wystarczy, ale... ale czy jest możliwość podpięcia 1-2 postów które odtworzyłyby klimat Loży? Mam na myśli warunki, jakie trzeba spełnić aby wypowiadać się w Loży i Izbę Pamięci.
 11. KrzysztofMarek

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Tych, którym Loża się nie podobała, wywiało gdzieś daleko. Ale zawsze miło popatrzeć, że Loża jeszcze się trzyma. Tak napisał najstarszy lożowicz. Howgh!
 12. KrzysztofMarek

  Damska Szowinistyczna Loża Szyderczyń

  Żyjemy, ale co to za życie...
 13. KrzysztofMarek

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  To zaczekam, aż przeczytasz do końca, a potem, po tygodniowej przerwie, przeczytasz po raz drugi. Będziesz mocno zdziwiony, jak autor trafnie opisał Twoje doświadczenia! Ale nie zniechęcaj się, alleluja i do przodu! Ja miałem szczęście, znalazłem żonę już w wieku 35 lat. Miałem też epizod z Hieną, ale to było jak miałem 30 lat i Hienie się nie udało.
 14. KrzysztofMarek

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Coś mi się wydaje, że jesteś już po lekturze "Hieny, Modliszki, Czarne Wdowy, czyli jak kobiety zabijają. No i, oczywiście, po własnych doświadczeniach.
 15. KrzysztofMarek

  Książka dedykowana specjalnie graczom

  Usiłowałem przeczytać, ale nie dałem rady. Ilość błędów przyprawiła mnie o ból zębów. Jeśli ktokolwiek, kiedykolwiek, będzie chciał przeczytać to "dzieło" to niech pamięta, że ostrzegałem!