Zaloguj się, aby obserwować  
DaRealOdi

Company of Heroes - multi

182 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2006 o 21:08, Sycylius napisał:

ta w roli uaktualnienie



Sory ale wkradl sie dosc duzy błąd mialen na mysli: w roli uaktualnienia(wczesniej podalem ze gram pod nickiem sycylius a teraz gram pod tym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm przykre, że ludzie nie potraifą przegrywać. Rozegrałem dziś 3 potyczki... jedną wtopiłem, a dwie pozostałe skończyły się rejteradą oponenta... smutne to ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze sie umowimy na probe gry 2na2 lub 3na3 (probe, bo ciagle sa problemy z tym wywalaniem z gry :/ - ja je przynajmniej mam :/) ?

Proponowany termin: NIEDZIELA, g 16 , kanal GOLD (zapasowy DIEPPE)

Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2006 o 23:38, tanhauser napisał:

Hmmm przykre, że ludzie nie potraifą przegrywać. Rozegrałem dziś 3 potyczki... jedną wtopiłem,
a dwie pozostałe skończyły się rejteradą oponenta... smutne to ;-))))


A ja dostalem w pupcie tylko dlatego, ze w meczu 2x2 moj niby kompan stwierdzil, ze juz przegralismy i mnie opuscil... Ja sie utrymalem jeszcze przez 6 moze 7 minut zmasowanego ataku, ostrzalu z powietrza oraz wsparcia artyleryjskiego... Do tego brak aktywnej pauzy poprostu mialem dosc ale sie nie poddalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za 2 post. Skoro niedziela jest juz umowiona to ja proponuje dzis meczyk 2x2 lub 3x3.

Prosze by stawic sie o 19 na kanale GOLD

Ja dzis bede juz na 100%. Wczoraj taj jak pisalem, zaskoczyla mnie dluzsza naprawa samochodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 10:47, metal_man napisał:

Sorki za 2 post. Skoro niedziela jest juz umowiona to ja proponuje dzis meczyk 2x2 lub 3x3.
Prosze by stawic sie o 19 na kanale GOLD
Ja dzis bede juz na 100%. Wczoraj taj jak pisalem, zaskoczyla mnie dluzsza naprawa samochodu
;)



To ja będe,mój nick fOkuS,daj gg jak cos to sie jeszcze na jakies inne pojedynki umówimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 10:47, metal_man napisał:

Sorki za 2 post. Skoro niedziela jest juz umowiona to ja proponuje dzis meczyk 2x2 lub 3x3.


Prosze by stawic sie o 19 na kanale GOLD

Ja dzis bede juz na 100%. Wczoraj taj jak pisalem, zaskoczyla mnie dluzsza naprawa samochodu
;)


DonKluseczka, na 90% bedzie tam =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 12:00, DaRealOdi napisał:

Ja dzis baluje na weselu kumpla - bede jutro o 16 na GOLD :)


Szeregowy tylko sie nie zapijcie na smierc. Na polu nie potrzebujemy Zagloby tylko wprawionego woja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D

Tak czy inaczej idzie mi potwornie ciezko w potyczkach
Nie potrafie ograc nawet kompa na poziomie normal (gram niemcami)
Jeszcze nie wyrobilem sobie wlasnej skutecznej taktyki - troche eksperymentowalem z blitzkriegiem,(kilka tercetow volks+motor+engin na poczatek, a potem czekanie na wsparcie pancerne ze StuHem lub Tigerem), ale bez wielkiego powodzenia

Jeszcze bede myslal.
A po weselu od razu wpadam na Kubice do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2006 o 13:28, Miśkov napisał:

Jeżeli dzisiaj o 19 jest jeszcze wolne miejsce to chętnie bym się załapał. :)



Spoko jak będzie nas 6 czy 4 to sie podzielimy na 2 drózyny i będzie jeszcze lepiej:),czym nas wiecej tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą właśnie sobie brałem udział w bitwie 2 na 2 , i gość który był ze mną w połowie bitwy postanowił zrobić pa pa , nie muszę mówić że od razu wtopa . ;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować