Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

Scarface: Człowiek z Blizną - Temat Ogólny

321 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2007 o 16:41, Toshi650 napisał:



Zainstaluj DirectX z płyty z grą...powinno pomóc :)


Nawet dwa razy instalowałem ;P i nic :( co by tu mozna zrobic;/ instalowałem jeszcz raz i też nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli co ?? ;P nikt mi nie pomoze ?? ;/ mam najnowszy DirectX z płyty z grą Scarface ; najnowsze strerowniki do karty graficznej (catalyst 7.1 - bo mam radeona) no i co ?? i dalej ten błąd co zrobiĆ ?? pomóżcie prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 17:27, BedBoyzZz napisał:

czyli co ?? ;P nikt mi nie pomoze ?? ;/ mam najnowszy DirectX z płyty z grą Scarface ; najnowsze
strerowniki do karty graficznej (catalyst 7.1 - bo mam radeona) no i co ?? i dalej ten błąd
co zrobiĆ ?? pomóżcie prosze!

a jakiego masz kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to może być przez grafę mi kiedyś też takie błędy wyskakiwały zmieniłem kartę i po błędach spróbuj jeszcze ściągnąć najnowszego direxta ze strony microsoftu .
1 albo zmień grafę
2 najnowszy dirext
3 w ostateczności przeinstaluj windowsa jeśli ci się będzie chciało no to chyba tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 13:37, BedBoyzZz napisał:

> witam mam pytanie otoz gdy probuje uruchomic gre to wyskakuje mi taki komunikat jak na
orazku
> . Prosze powiedzcie co z tym zrobic.Prosze o odpowiedz.


UWAGA! u mnie dzieje się dokładnie to samo !
nie wiem co zrobiĆ ludzie pomożcie prosze!!

Ja mam dokładnie taki sam problem! Czy pisałeś może do CDP w sprawie tego błędu bo ja pisałem już 3 razy i ani razu nie dostałem odpowiedzi. A gdy dzwoniłem to też nic nie potrafili pomóc, mówili żyby patcha zainstalować. Którego nawet nie wydali do polskiej wersji!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Którego nawet nie wydali do polskiej wersji!!


Eee...chańba temu co wymyślił plote, że patche nie działają do Scarface`a. Własnie zassałem Europejską łatkę, która bezproblemu się zainstalowała. Więc zrób jak doradzili chłopcy z CDP, zassaj łate. Tu masz link http://www.gamershell.com/download_17219.shtml .

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 22:02, Gawełek napisał:

.chańba


Łoch! Ale błęda zrobiłem. Jakby co "Hańba" miała być ; /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 22:05, Gawełek napisał:

> .chańba

Łoch! Ale błęda zrobiłem. Jakby co "Hańba" miała być ; /.

hmmm ale pokieruj jak trzeba to sciągnąĆ bo nie jaże tej stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:18, BedBoyzZz napisał:

hmmm ale pokieruj jak trzeba to sciągnąĆ bo nie jaże tej stronki


Ee...a co tu do zrozumienia jest? Na dole masz listę serverów. Wybierasz sobie (klikając download) i czekasz aż załapie i zacznie ściągać. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:36, Gawełek napisał:

> hmmm ale pokieruj jak trzeba to sciągnąĆ bo nie jaże tej stronki

Ee...a co tu do zrozumienia jest? Na dole masz listę serverów. Wybierasz sobie (klikając download)
i czekasz aż załapie i zacznie ściągać. To wszystko.

Hehe dzięki ale już rozwiązałem kłopot
miałem karte graficzna radeon 9550 a teraz zmienilem na 9600 pro i hula jak ta lala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji to właśnie zauważyłem że ukazał się też polski patch do gry Scarface ale dział plików jest narazie niedostępny ma ruszyć 3 lutego dziś jest 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam problem z grą Scarface: Człowiek z blizną. Otóż, gdy wykonuję misję, w której się zbiera kasę ze swoich kupionych nieruchomości mafia atakuje je i muszę ich rozwalić, żeby nie zniszczyli mi np. sklepu, ale czasem jest nie możliwe dojechać na czas, gdy np atakują mi Pedro''s Pawn Shop a ja jestem w Hotelu Sun Ray :/ I tutaj właśnie tkwi sens mojego problemu. Podczas, gdy mnie atakują, oprócz wytrzymałości nieruchomości jest także ikonka kamer i ochroniarzy, domyśliłem się, ze można ich kupić. Szukałem w opcjach, bardzo długo i niestety nie znalazłem nic takiego. A gdy podczas dystrybucji 30 kg koki zniszczą mi 3 sklepy to jest strata prawie 6 milionów $. Właśnie tutaj kieruję prośbę do tego, kto znalazł sposób na uzbrojenie nieruchomości, aby mi wyjaśnił, jak to zrobić. :)
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2007 o 19:54, Adam Gołuński napisał:

Właśnie tutaj kieruję prośbę do tego, kto znalazł sposób na uzbrojenie nieruchomości, aby
mi wyjaśnił, jak to zrobić. :)

Kupowanie ochrony nie jest trudne; będę pisał angielski nazwy i ich polskie odpowiedniki w nawiasach (ja mam wersję angielską, a nie wiem jaką ty masz). Naciśnij Tab i z menu wybierz opcję Empire (Imperium). Pojawi się mapa, a po lewej menu - wybierz z niego opcję Turf (Terytorium?) i z listy dzielnic wybierz tą, w której jest interesujący cię sklep. Po wybraniu dzielnicy pojawi się lista wszystkich budynków możliwych do kupienia - wybierz odpowiedni i po prawej pojawi się obrazek, pod spodem ile zapłacą ci za gram narkotyków, a nad nim - ikona kamery i 5 ochroniarzy. Ochronę kupujesz wciskając R - za pierwszym razem to tylko monitoring, kolejne 5 razy to 5 ochoniarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko. Czy na tym kompie odpali Scarface?? (moze byc nawet wszystko na minimum byle dalo sie grac:))
KONFIG KOMPA:
AMD Athlon 2000+
ATI Radeon 9200 128mb
256ram
Plz o szybka odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2007 o 15:26, Gracz 23 napisał:

czy jest tak zrobiona jak San Andreas bo chcę tą grę kupić

Rzeczywiście w dużym stopniu przypomina GTA, moim zdaniem od SA jest nawet lepsza :)

--> NuGGet
Łapiesz się na minimalne, więc nie spodziewaj się, że będzie u ciebie jakoś nadzwyczajnie wyglądać. Gra i tak jest średnio zoptymalizowana, więc nie wiem, czy przy tak małej ilości RAMu i słabej karcie nie będzie ci się przycinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W menu Radia, są opcje MIKS WŁASNY, o co w tym chodzi, można wgrać własną muzę, i jeśli tak to jak?

Czemu niektóre piosenki są zablokowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować