Zaloguj się, aby obserwować  
Mr_Boom

Need for Speed Carbon VS. Test Drive Unlimited

61 postów w tym temacie

Nie znalazlem tego tematu wiec go teraz zakladam.
Tutaj mozecie napisac ktora z tych gier jest waszym zdaniem lepsza i dlaczego.

Moim zdaniem jest to NFSC. Podoba mi sie bardzo undergroundowy klimat tej gry polaczony z nocnymi wyscigami i jeszcze bardziej rozbudowany tuning samochodu np. ustawianie spoilerow itd.

mylego postowania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 21:15, Mr.Boom napisał:

Nie znalazlem tego tematu wiec go teraz zakladam.
Tutaj mozecie napisac ktora z tych gier jest waszym zdaniem lepsza i dlaczego.

Moim zdaniem jest to NFSC. Podoba mi sie bardzo undergroundowy klimat tej gry polaczony z nocnymi
wyscigami i jeszcze bardziej rozbudowany tuning samochodu np. ustawianie spoilerow itd.

mylego postowania!!!

Napisałem tak w temacie o NFSC i tak zrobił. Test Drive Unlimited wymiata, a Carbon moze wąchać tylo spaliny. To jest moje zdanie. Dziękuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 22:00, speedraid napisał:

> Nie znalazlem tego tematu wiec go teraz zakladam.
> Tutaj mozecie napisac ktora z tych gier jest waszym zdaniem lepsza i dlaczego.
>
> Moim zdaniem jest to NFSC. Podoba mi sie bardzo undergroundowy klimat tej gry polaczony
z nocnymi
> wyscigami i jeszcze bardziej rozbudowany tuning samochodu np. ustawianie spoilerow itd.

>
> mylego postowania!!!
Napisałem tak w temacie o NFSC i tak zrobił. Test Drive Unlimited wymiata, a Carbon moze wąchać
tylo spaliny. To jest moje zdanie. Dziękuje :P

napisalem ten temat bo po co spamowac wiec tutaj inni moga wypowiedziec swoje zdanie na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2006 o 23:02, Big Show napisał:

Masz racie NFS jest leprze niż Test Drive bez dwuch zdań.


Przed następną wypowiedzią zapoznaj się ze słowinikiem języka polskiego bo już ręce opadają.... A wracając do tematu to NFS może co najwyżej naskoczyć TDU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 06:59, Pingus napisał:

> Masz racie NFS jest leprze niż Test Drive bez dwuch zdań.

Przed następną wypowiedzią zapoznaj się ze słowinikiem języka polskiego bo już ręce opadają....
A wracając do tematu to NFS może co najwyżej naskoczyć TDU.


Niezgdze sie NFS duzo nowych urozmicen nowa technologia Autosculpt™, a poza tym duzo odjechanych wózków fajny klimat gry oparty na fabule i wiele innych .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 14:02, kongrad napisał:

Niezgdze sie NFS duzo nowych urozmicen nowa technologia Autosculpt™, a poza tym duzo
odjechanych wózków fajny klimat gry oparty na fabule i wiele innych .......

No to ja się nei zgodzę z tobą. Czytając twojjego posta nei masz pojęcia jak świetna ma być gra Test drive Unlimited. Ma tam być 145 samochodów, co sprawia ją jeszcze bardziej różnorodna. Oprawa co prawda ma mneij szczegółów ale w nieznacznej różnicy, zaś TDU ma przestrzeń, widoki, nie ma wszędzie tylko scian :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 14:49, speedraid napisał:

> Niezgdze sie NFS duzo nowych urozmicen nowa technologia Autosculpt™, a poza tym
duzo
> odjechanych wózków fajny klimat gry oparty na fabule i wiele innych .......
No to ja się nei zgodzę z tobą. Czytając twojjego posta nei masz pojęcia jak świetna ma być
gra Test drive Unlimited. Ma tam być 145 samochodów, co sprawia ją jeszcze bardziej różnorodna.
Oprawa co prawda ma mneij szczegółów ale w nieznacznej różnicy, zaś TDU ma przestrzeń, widoki,
nie ma wszędzie tylko scian :D


ale TDU ma inny klimat wogule ja wole pozostac przy czyms takim jak NFSU MW ai wydaje mi sie ze145samochodow to troszke przesada
w NFSby to nipasowało kasy by nie starczału na tunning :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 14:49, speedraid napisał:

No to ja się nei zgodzę z tobą. Czytając twojjego posta nei masz pojęcia jak świetna ma być
gra Test drive Unlimited.


Śmiać mi się kiedy czytam tę wypowiedź :D A skąd ty wiesz, że ten TDU jest taki świetny? Skąd wiesz, że NFS: Carbon będzie gorszy? W ogóle jak można porównywać te dwie gry? Przecież to dwa inne światy. A patrząc jedynie na liczbę wozów i kilka screenów uważam, że dowodzisz swojej nieznajomości ze światem motoryzacji i gier z nim związanych ;]

Ja proponuję poczekać na premierę obu gier aby można było się poprzeć na jakichś faktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 10:14, Markus89 napisał:

Ja proponuję poczekać na premierę obu gier aby można było się poprzeć na jakichś faktach.

O właśnie, bo ja po tym temacie już myślałem że to wyszło i zacząłem nerwowo googlować ;)
Swoją drogą to takie trochę kiepskie te wasze argumenty w stylu xxx może wąchać spaliny yyy. Właściwie to brak jakichkolwiek argumentów, może by tak ktoś napisał czym te gry się będą różnić przy okazji wskazywania która gra lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy NFC będzie się charakteryzował Autosculpt™ - czyli szerokim wachlarzem tuningu (w skrócie). No i klimat to cecha charakteryzująca gry z tej serii.

TDU oprócz dużych przestrzeni i masy samochodów niczym raczej mnie nie urzeknie.

NFS ciągle trzyma poziom, a EA jest dobre w tym co robi. O ile się nie mylę to TDU tworzy Eden Studios odpowiedzialne za Alone in the Dark: Near Death Investigation oraz V-Rally 3. Na placu samochodówek nie ma się więc czym pochwalić.

Tak więc obecnie moim liderem jest NFS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeciez to sa kompletnie rozne gry.... jak mozna porownywac arcadeowo-tuningowego-carbona z free-roamowym, simso-mmo symulatorem wlasciciela drogich bryczek.... jeszcze gorzej niz jakby porownywac gran turismo z colin mc rae...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 10:29, Ciastuś napisał:

Przeciez to sa kompletnie rozne gry.... jak mozna porownywac arcadeowo-tuningowego-carbona
z free-roamowym, simso-mmo symulatorem wlasciciela drogich bryczek.... jeszcze gorzej niz jakby
porownywac gran turismo z colin mc rae...

No można :D Tym się jeździ i tym się jeździ :D Swoją drogą jestem ciekawy jak w TDU zrobią model jazdy, czy będzie arcadowy jak w nfs-ach czy pojadą w kierunku TOCA. Ja ze swojej strony wolałbym model uproszczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 10:26, Markus89 napisał:

NFS ciągle trzyma poziom, a EA jest dobre w tym co robi.


Ostatnim NFS, które trzymało poziom było NFS: Porsche a to co było potem nie istnieje dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 11:53, Pingus napisał:

> NFS ciągle trzyma poziom, a EA jest dobre w tym co robi.

Ostatnim NFS, które trzymało poziom było NFS: Porsche a to co było potem nie istnieje dla mnie

To imho sporo straciłeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 12:33, SwenG napisał:

To imho sporo straciłeś ;)


No nie wiem, próbowałem grać we wszystkie części, które ukazały się po Porsche i żadna mnie nie przyciągnęła na dłużej niż 2-3 godziny-nawet NFS: MW na które bardzo czekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz, ze 145 w test drive to dużo, to sobie zagraj w gran turismo 4 na PS2. Tam jest ich ok. 700 :)

A co do zmagania, to obie gry zapowiadają się bosko, ale mają zupełnie odmienny styl. To tak jakby porównywać settlersów do company of heroes. Niby it it RTS, ale mimo wszystko inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 13:05, mtobi napisał:

Jeśli uważasz, ze 145 w test drive to dużo, to sobie zagraj w gran turismo 4 na PS2. Tam jest
ich ok. 700 :)

Nie mam możliwości. Gwoli ścisłości, dyskutujemy tu chyba na temat wesji pc-towych ? No chyba że się mylę to proszę o sprostowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2006 o 10:26, Markus89 napisał:

Nowy NFC będzie się charakteryzował Autosculpt™ - czyli szerokim wachlarzem tuningu (w
skrócie). No i klimat to cecha charakteryzująca gry z tej serii.

No...i co takiego więcej? Kiedyś napisałem, że EA ma fajne pomysły, a potem mnei wyśmiano...teraz wiem dlaczego, bo gra jest podobna do swoich poprzedników. Nic tam nei ma takiego ciekawego oprócz tego o czym wspomniałem i gangów...

Dnia 23.10.2006 o 10:26, Markus89 napisał:

TDU oprócz dużych przestrzeni i masy samochodów niczym raczej mnie nie urzeknie.

No dobra. Sam się prosiłeś, więc wymienie wszystkie powody, dlaczego gra jest wg. mnie świetnie zapowiadajacą się samochodówką. Oto one:
-Test Drive Unlimited będzie grą niepowtarzalna i jedyną w swoim rodzaju, bo oprócz wyścigów musisz zaangażować się w swoje prywatne życie, czyli dom, ubranie, samochód, motor i wiele innych,

-Będzie dostępnych około 140 licencjonowanych pojazdów tych nowszych jak i starszych, lepszych i gorszych firm Np: Lamborghini, Ferrari, Ducati, Aston Martin, Kawassaki, Saleen, Shelby, Jaguar, Pagani i wiele innych,

-Gra będzie oferować realistyczne auta i motory, a dzięki niesamowitej jakości fotograficznej, we wnętrzu poza pedałami gazu i hamulca, skrzynią biegów i kierownica samochody w grze Test Drive Unlimited dysponować będą wszystkimi funkcjami samochodu m. in. radio, elektryczne szyby, klakson, wycieraczki, a nawet nawigacja satelitarna, która podczas widoku z wewnątrz będzie pełniła funkcję mapy okolicy, w której się znajdujemy,

-Personalizacja: Będziesz zarabiał i kupował części z aktualnych katalogów. Gracze będą mogli tworzyć własne postacie, kupować domy i garaże, i tuningować i zmieniać wyposażenie pojazdu,

-Będzie również możliwość tworzenia własnych wyzwań, czyli możliwość ustalania zasad i ustawień, a będzie ich w grze ponad 50, a do wyboru będziesz miał 1600 km (!!!) otwartych Hawajskich dróg. Jeżeli osiągniesz wyższy poziom i ukończysz karierę będziesz mógł się również sprawdzić swoimi osiągnięciami w grze przez internet,

-Jeżeli nadal uważasz, że tego mało będziesz mógł również zmieniać wyposażenie swojego garażu, kupowanie ubrań i modnych dodatków, podwożenie dziewczyn, ściganie złodziei samochodów, a wszystkie te cechy czynią, że ta gra staje się ''''nienormalną'''' wyścigówką.

-Policja będzie i będzie również wlepiała mandaty m.in. za szybką jazdę, spowodowanie wypadku (podobno przyjedzie na miejsce) i inne wykroczenia, a nie mówimy tu o małych sumach, bo glina wklei ci bez zastanowienia 5000 USD (około 16000 zł),

No to wystarczajace powody, że po 6 letniej przerwie kontynuacja jest świetnei zapowiadajacą się ścigałką. No, woesz. Gram tylko w gry wyścigowe i takich opcji w świetnym wykonaniu jak zapowiadają (każda firma tak mówi) producenci gry, programisci ATARI. Może masz rację, żeby poczekać na premierę, ale po co jest ten temat? Tu mówimy o tym jak uważamy, która ''''będzie'''' lepsza, tak będzie a nie jest. To jest założenie z góry jak oceniamy sytuację i zapowiedź gier. Zdaje mi się, że nei zrozumiałeś tematu...

Dnia 23.10.2006 o 10:26, Markus89 napisał:

NFS ciągle trzyma poziom, a EA jest dobre w tym co robi. O ile się nie mylę to TDU tworzy Eden
Studios odpowiedzialne za Alone in the Dark: Near Death Investigation oraz V-Rally 3. Na placu
samochodówek nie ma się więc czym pochwalić.

Ta...a nei pamiętasz starych dobrych Test Driver''ów o świetnym moedlu jazdy jak na tamte czasy. Przecież mimo, że dawno nie robili nowych wydań tej serii, bo jak wspomniałem 5 6 lat, a żadna nie jest podobna nawet do tego co jest zapowiedziane, a ostatnia to dodatkowo wyścigi torowe Le Mans. Mimo wszystko wierzę w to, że ATARI sobie z tym poradzi, gdyż słyszałem o wielkim założeniu firmy ''''ta produkcja jest dla nas zbyt ważna''''. Co prawda pominięcie błędów nie będzie możliwe. Mimo, że kiedyś mieli w tej dziedzinie wszystk osię od tamtego czasu zmieniło. No dobra, nei zakładajmy z góry. ATARI przesunęło premierę o 5 miesięcy, ale mamy nadzieę, że nie tylko ze względu na probelmy, ale mamy nadzieję, że również my gracze zyskamy na tym świetną jakością. Skoro neiktórzy nei rozumieją to napiszę tak: ''''Wg. Test Drive Unlimited zapowiada się lepiej niż Need for Speed Carbon z wielu przyczyn, które wymieniłem powyżej''''.

Dnia 23.10.2006 o 10:26, Markus89 napisał:

Tak więc obecnie moim liderem jest NFS.

<Lol> przecież sam napisałeś a moje posty miały to samo znaczenie :)

Dnia 23.10.2006 o 10:26, Markus89 napisał:

Śmiać mi się kiedy czytam tę wypowiedź :D A skąd ty wiesz, że ten TDU jest taki świetny?

Nie wiem, to czemu nie skrytykujesz innych skoro napisali, że lepszy jest Carbon. Jest? Nie...ty tylko bronisz, bo bardziej podoba ci się NFS Carbon wg tego co zaprezentowały obie firmy. Nadal nei rozumiesz, czy tylko się ze mną sprzeczasz...jakoś jest to ostatnio zauważalne :/
>Skąd wiesz, że NFS: Carbon będzie gorszy?
Patrz powyżej. Piszesz w taki sposób aby mi się sprzeciwić bo wszyscy tu piszą o lepszej wg nich. Jeszcze raz powtarzam, ze nie wiem tylko zakładam, bo do tego chyba należy ten temat :/
>W ogóle jak można porównywać te dwie gry? Przecież to dwa inne światy.
No nie wiem...całkiem nie, bo obie są zwykłymi aradówkami, w których nie odczuwamy różnicy w prowadzeniu oprócz przednio i tylnio napędowych ,a i tak zostało to wykonane w banalny sposób kierując się poprzednimi częściami. Obie oferują tuning i swobodę poruszania się po mieście. Możesz kupić własny samochód...itd. Takie same nie są, ale '''' to dwa inne światy '''' to juz się nei zgodzę, chyba że chodzi ci o pogląd z innej perspektywy :)

Dnia 23.10.2006 o 10:26, Markus89 napisał:

A patrząc jedynie na liczbę wozów i k>ilka screenów uważam, że dowodzisz swojej nieznajomości ze światem > motoryzacji i gier z nim związanych ;]

Co to ma znaczyc? Zakładasz, że nie znam się na grach wyścigowych i motoryzacji...? :/ Nie no chłopie zatkała mnie twoja wypowiedź. Ja kieruję się liczbą samochodów? Wiesz mi, że kolega jak mi wspominiał o grze Gran Turismo i olbrzymiej ilości samochodów odpowiedziałem : ''''Tutaj nie liczy się ilość, ale jakość''''. Miałem okazję stworzyc trzy trailery z gry, gdzie mogłem zaobserwować z każdej strony pod względem zachowania samochodów jak się zachowuje...Widziałem różne szczeoły jak nawigacja w samochodzie z widoku z kabiny służy rolę GPS, czyli mapki. Możemy zmieniać stację radiową na wiernie odzorowanym radioodtwarzaczu CD / MP3, bo aż takie szczegóły można było zaobserwować na trailerze...Zaraz padnie, że zawsze tak jest na zapowiedziach, ale nie, bo producenci nie okłamują. Co prawda filimiki tworzą na jak najwyższej jakości sprzętu, ale i to o niczym nie świadczy... :D

mtobi

Dnia 23.10.2006 o 10:26, Markus89 napisał:

Jeśli uważasz, ze 145 w test drive to dużo, to sobie zagraj w gran turismo 4 na PS2. Tam jest ich ok. 700 :)

Co ty sugerujesz? Przecież to gra na konsolę PLAYSTATION 2, a zawsze w tym gatunku jej gracze mieli wyższość jeżeli chodzi o jakość. My tu rozmawiamy o dwóch grach na PC...tak jak wspomniałem ''''w grach nie liczy się ilość, ale jakość''''. I tym :P optymistycznym :P akcentem kończę moją wypowiedź, ehh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tej grze Test Drive pierwsze słyszę, ale myślę, że NFS Carbon będzie lepsze, ale pożyjemy zobaczymy. W NFS grałem od Hot prusit (czy jakoś tak) tylko nie wiem czy od 1 czy 2 (ale mniejsza z tym) i muszę powiedzieć, że wszystkie części mni się podobają. Napewno zostanę przy tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować