Zaloguj się, aby obserwować  
sajuken

Chce zagrać w heroes 3 shadowa of death w necie przez gamespy pomocy

8 postów w tym temacie

Chce zagrać w heroes 3 shadowa of death złotą edycje w necie przez gamespy i pisze mi że mam złą wersję chodz tak naprawde i ci z którymi graja mają tę 3.2 i ja pisze tak jak gdybym ja miał wersje # a oni 3.2 a sprawdzałem plik exe i mam 3.2.0.0 help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 11:35, sajuken napisał:

Chce zagrać w heroes 3 shadowa of death złotą edycje w necie przez gamespy i pisze mi że mam złą wersję chodz tak naprawde
i ci z którymi graja mają tę 3.2 i ja pisze tak jak gdybym ja miał wersje # a oni 3.2 a sprawdzałem plik exe i mam 3.2.0.0
help


Hmmm. A dostawce netu to masz jakiego? Bo ja mam aster i nie pogram bo mam 2 numery ip ten u niech i ten u mnie. Przez to nie chce mnie połączyć :C. Jak masz neo to pograsz. A i czy przez gamespy się da graćw shadows of death? Bo Pamiętam że można w podstawową wersje i 1 z dodatqw ale nie wiem w który.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...dostawce neta mam takiego który zapewnia mi jeden ip i tylko w tę gre nie jestem wstanie zagrać wiec to nie o to chodzi...
...a shadows of death i armageddon blade stoja na gamespy osobne serwery ale jak tam pytałem to wiekszość ma także shadows of death wiec nie rozumiem...
...prosze o dalszą pomoc i wskazówki za każde bardzo dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 13:00, sajuken napisał:

...dostawce neta mam takiego który zapewnia mi jeden ip i tylko w tę gre nie jestem wstanie zagrać wiec to nie o >to chodzi...a shadows of death i armageddon blade stoja na gamespy osobne serwery ale jak tam pytałem to >wiekszość ma także shadows of death wiec nie rozumiem...


Po prostu masz ciut inno wersje gry niż reszta - kwestia tego, iż jest to złota edycja.
Mógłbyś zagrać tylko i wyłącznie z osobami, które też mają złotą edycje z NXK.
W końcu pisałeś, że wersje 3.2.0.0 a ta wbrew pozorom nie jest tożsama z wersja 3.2


-> iro1979 to co piszesz o aster jest z lekka dziwne, bo jeśli masz stałe IP to powinieneś móc grać. Jeśli masz tako sytuacje, że Ty i prowider macie w sumie dwa IP oznacza to, ze masz zmienne IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...rzezim no właśnie tak sądze ale to jest bardzo nie ferr bo kupiłem ją głównie do rozgrywki sieciowej dlatego pytam czy nie ma na to czegoś co dałoby radę zrobić z tą wersją...to jest bardzo nie ferr:[...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować