Rzezim

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2989
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Rzezim

 • Ranga
  Beefcake

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A nie masz normalnego wiedźmina? Bo jeśli masz na DVD to możesz dostać za free http://www.gog.com/witcher2/backup/
 2. Jestem wysoce sceptycznie nastawiony do tej propozycji. Tym bardziej, że Bethesda nie ma know-how jak robić MMO, to że mają ciekawy świat do RPG to trochę za mało. Ich recepta to pobrać elementy z WoW, TOR czy GW 2 i wrzucić do jednego mega serwera (nie wiem dlaczego, ale już czuje niestrawność). To co pokazali na filmie nie kładzie na kolana. A gadające głowy mnie nie przekonują.
 3. Rzezim

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Zakładanie, że będziesz biegał z konkretnym rodzajem setu broni jest dość dużym błędem. W zależności od sytuacji trzeba zmienić swój ulubiony zestaw broni na coś co jest bardziej odpowiedniego w danej chwili. Na początku bieganie z tarczą mija się z celem, lepiej jest zabrać coś co generuje większy dps. Choć później set z tarczą się przydaje. Co wybrać, nie wiem bo ciężko mi porównać grałem głównie warkiem i trochę guardianem na spvp. Grając warkiem najlepiej grało mi się młotek/strzebla później był okres gdzie greatsword był na głównym miejscu. Mając 80 lvl i robiąc mapki na niższym poziomie fajnym połączeniem jest 2 toparki i greatsword. W dungach przydaje się mace/tarcza i młotek. Na Orr dobrze się biega mace/tarcza i greatsword. Ale ile osób tyle upodobań.
 4. Rzezim

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Nie liczyłbym na to w najbliższej przyszłości. Gra sprzedała się bardzo dobrze i na razie nie ma potrzeby dodatkowego obciążania serwerów osobami z trialem. Przed premierą były bety do których można było zdobyć klucz.
 5. Nie ma to jak pomylić zysk z przychodem i jeszcze użyć go w tytule newsa.
 6. Rzezim

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  A nie było Ci wstyd odpalać dance w jedynce na męskim paragonie z brodą?:P
 7. Rzezim

  CD Projekt RED rusza z nowym blogiem

  Przecież ten blog to przykrywka do poszukiwania ludzi do pracy. Swoją drogą to już 3 news dotyczący tej samej sprawy. http://www.gram.pl/news_8AThGem5_CD_Projekt_RED_poszukuje_programisty_trybu_multiplayer.html http://www.gram.pl/news_8ATqH,m3_Wiedzmin_3_i_Cyberpunk_z_multiplayerem_CD_Projekt_RED_wyjasnia.html Pewnie za tydzień będzie news Ktośtam ktośtam z CDP zaprzecza, że bla bla bla, a rekrutacja na stanowisko (wybierz z listy) jest ciągle otwarta...
 8. Coś nie leżą naszym zawodnikom te mecze rozgrywane raną, jeśli ćwierćfinał też będziemy rozgrywać rano to będzie kiepsko.
 9. Widzę, że dałeś się nabrać na ten balonik, który był dmuchany przez komentatorów, Dominatorami to oni byli w zależności jak patrzeć do roku 2009 czy 2010. A potem nie było sukcesów, a sporo problemów. Realnie na sprawę patrząc występ w finale był sporym sukcesem. Zresztą takich baloników było o wiele więcej - pływanie. Np Sawrymowicz w pływaniu Babiarz przeżywał, że to mistrz świata z 2007 roku tyle, że w tak zwanym między czasie były jeszcze dwa kolejne mistrzostwa świata. A 5 lat w pływaniu to kosmos. A-cis - ta obiecana ilość transmisji i godzin związana jest chyba z tym, że można oglądać w internecie
 10. Ten materiał filmowy doskonale prezentuje jak nie grać w GW 2. Stanie w miejscu i spamowanie klawisza nr 3 przeplatanego z nr 1. Strzelanie do postaci melee, która nas okłada nas z bliska. Całość wyglądała tak jakby Myszasty miał zepsutą klawiaturę i działały mu tylko niektóre klawisze 1,3,6,7,0. Gdyby czasem użył umiejętności nr 2 to zmniejszyłby armor wrogów - czyli zadawałby większy dmg, a w przypadku użycia umiejętności nr 4 oślepiłby wrogów - oślepiony - chybiony atak. Walka w GW 2 jest o wiele bardziej dynamiczna, bo na tym filmie wyglądała na statyczną i nudną.
 11. Rzezim

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Witaj, pierwszą sprawą, którą powinieneś wiedzieć to, że musisz opuścić pudełko z podpisem "Holy Trinity". Otwórz umysł i czerp wiedzę;-) To, że nie grałeś w jedynkę niczemu nie przeszkadza po prostu nie będziesz mógł docenić masy smaczków, które autorzy zafundowali nam w dwójce. Bowiem jeśli chodzi o mechanikę GW 1 i GW 2 to dwie różne gry. Pierwsza to CORPG druga to MMO. Najlepsza odpowiedź na większość pytań (nie tylko w tym poście) które zdałeś będzie: To zależy. Bossowie są różni, są tacy, którzy gdy do nich podejdziesz wymownie na Ciebie spojrzy i nie żyjesz. Ale są też tacy, których można kontrolować, zastanawiasz się jak? Np można za pomocą trzymania na glebie (kd) spowalniania, czy też odrzucania na pewien dystans do tyłu, oczywiście metod jest trochę więcej. I każda klasa może kontrolować moba to kwestia skillów. A o tych za chwile. Skille Pasek składa się z 10 slotów. Pierwsze 5 to skill to skill przypisane do broni, którą aktualnie używasz (pierwsze dwa masz zawsze, kolejne trzeba odblokowywać - odblokowywanie odbywa się przy okazji zabijania mobków). 6 skill to self heal, kolejne 3 to Utility skills ostatni to elitarny skill. Zmieniając broń zmieniasz pierwsze 5 skillów. Jeśli nie jesteś w trakcie walki to możesz zmienić pozostałe i w zależności co wybierzesz inne funkcje możesz wzmocnić. Coop szczególnie jest widoczny w dungach bo tam wchodzimy w 5 osób. Jeśli np necro rzuci studnie a warek przez nią skrzela to wyjdzie nam combo dzięki któremu warek będzie wykradał życie z moba i będzie się leczył. Oczywiście comba są różne. Są takie, które leczą i są takie, które nakładają kondycje na moba. Więc jak już wcześniej pisałem to zależy;-).
 12. W momencie jak pisałem posta to nie było. Powiem szczerze, że 18-20$ to jak za dość stary kotlet to trochę dużo. Pożyjemy zobaczymy.
 13. Musze przyznać, że skopali trochę sprawę był timer skończył się i nic. Na forum znalazłem info. http://www.beamdog.com/products/baldurs-gate-enhanced-edition Cena 19,99 $ kupując pre-purcha - 2 $ taniej.
 14. Rzezim

  Guild Wars - Temat ogólny

  Nie chce Ciebie martwić, ale trial jest może 14-dniowy, ale ograniczony jest do 10 godzin gry. Postać oczywiście nie przepada i jak kupisz kampanie będziesz mógł grać nią dalej. Jeśli nie wystartujesz z propa to w ciągu tych 10 godzin powinieneś dać rade wbić 20 lvl.
 15. Rzezim

  Guild Wars 2 - Temat Ogólny

  Do jutra do godziny 9 rano.