Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Najładniejszy pulpit - konkurs

1305 postów w tym temacie

Dnia 03.02.2007 o 17:13, rob006 napisał:

> A kto w ogóle prowadzi ten konkurs ? może ty !!! Pozdrawiam

Nikt nie prowadzi konkursu i w tym cały problem. Najwyraźniej moje posty są niewidoczne, bo
wszystkie moje apele, aby poczekać jeszcze tydzień trafiają w pustkę. :/

Problem się rozwiązał skoro tak się tym martwisz ty poprowadzisz konkurs Wszyscy ci bardzo dziękujemy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 18:53, DevilQ napisał:

Problem się rozwiązał skoro tak się tym martwisz ty poprowadzisz konkurs Wszyscy ci bardzo
dziękujemy ;-)


Nie ma sprawy, ale za tydzień! A martwię się, bo chcę wygrać (prowadzący ma zawsze największe szanse na wygraną :P)
I dzięki za znak, że moje posty są jednak widoczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok proponowałbym zacząć głosowanie.
Uznajmy, że będzie ono trwało do soboty włącznie.
Głosujemy według schematu podanego na górze tamatu.
W niedzielę podliczę głosy i podam wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 22:02, DevilQ napisał:

No to czekamy już tylko na ciebie ;-)


No to czekajcie do niedzieli. :) Napisałem, że wtedy rozpocznę konkurs i tak zrobię. Wszyscy i tak będą musieli się zgłosić ponownie. Zresztą mam zamiar zrobić pewne adnotacje do regulaminu.
Wszystkie zgłoszenia i głosy przed 11.02 będą przeze mnie ignorowane i nie liczcie na pomoc w prowadzeniu konkursu, a tym bardziej w liczeniu głosów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2007 o 14:16, rob006 napisał:

i nie liczcie na pomoc
w prowadzeniu konkursu, a tym bardziej w liczeniu głosów. ;)

No to ja już wiem kto wygrał ;-) he he
Ok zgłaszam się w niedziele ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ ostatni konkurs zakończył się... hmm... remisem ;) zgodnie z zapowiedzią poprowadzę następną edycję. Na początek regulamin tej edycji:

1. Zgłaszamy się poprzez napisanie pogrubioną czcionką swojego nicku oraz dodanie jednego screena swojego pulpitu (ewentualnie dopuszczane jest wrzucenie dwóch screenów, gdy jeden przedstawia sam pulpit, a drugi np. menu start lub otwarte okna). Dodanie samej tapety nie jest traktowane jako zgłoszenie – to konkurs na najładniejszy pulpit, a nie tapetę.
Aby zrobić screen swojego pulpitu należy wcisnąć klawisz Prt Scr (obok F12), następnie otworzyć Paint’a, wkleić zawartość schowka (Ctrl+V) i zapisać plik w formacie *.jpg (instrukcje w screenach na dole).

2. Głosujemy na 5 wybranych screenów. Pierwsze miejsce to 5 punktów, piąte to 1 pkt. Jeśli do konkursu zgłosi się duża liczba uczestników liczba głosów zostanie zwiększona do 10.

3. Głosowanie jest obowiązkowe dla wszystkich uczestników konkursu. Nieoddanie swoich głosów jest równoważne z dyskwalifikacją. Głosowanie jest jawne i odbywa się na forum gram.pl.

4. Offtopy nie są mile widziane, a osoby, które będą nachalnie pisać nie na temat pożegnają się z konkursem, a w krytycznych przypadkach nawet ze statusem.


***KALENDARIUM***

Od chwili się ukazania tego posta do godz 20.00 w środę – zgłaszanie się do konkursu.
Od ukazania się listy uczestników do 20.00 w sobotę – głosowanie.
Wyniki – bliżej nieokreślony termin, ale postaram się jak najszybciej. ;)

Wszystkie zgłoszenia i głosy oddane przed tym postem zostaną zignorowane.

Konkurs uważam za rozpoczęty
Jednocześnie proszę o wyrozumiałość – to pierwszy konkurs, który prowadzę. :)

20070211194132

20070211194139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować