Zaloguj się, aby obserwować  
mtobi

Growi Milionerzy (z Hubertem Urbańskim) - gra forumowa

6183 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2013 o 17:00, Kadaj napisał:

Kroi się też okrągła sumka, bo następne pytanie warte jest całe 10 tysięcy. Oto ono:
Który z wymienionych pokemonów nie należy do pierwszej generacji?
a) Charizard
b) Emolga
c) Meowth
d) Psyduck


To będzie potwór spod literki B, bo go w ogóle nie kojarzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2013 o 17:03, ManweKallahan napisał:

To będzie potwór spod literki B, bo go w ogóle nie kojarzę.

Jaki potwór, to jeden z najbardziej uroczych stworków w historii marki. Nasi sponsorzy za to mają potworne miny, bo ograbiłeś ich z 10 tysięcy.

Co za tempo tej edycji, aż muszę otrzeć pot z czoła.

Szczęśliwym numerkiem kolejnego pytania jest 20. Tysięcy.
Poprzednik Liary na pozycji Shadow Brokera w uniwersum gry Mass Effect należał do rasy:
a) Drell
b) Volus
c) Vorcha
d) Yahg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2013 o 17:08, Kadaj napisał:

Jaki potwór, to jeden z najbardziej uroczych stworków w historii marki.


Jak to jaki? Kieszonkowy :P

Dnia 07.07.2013 o 17:08, Kadaj napisał:

Poprzednik Liary na pozycji Shadow Brokera w uniwersum gry Mass Effect należał do rasy:
a) Drell
b) Volus
c) Vorcha
d) Yahg


Niestety, ale to kolejna seria gier, z którą styczności nie miałem. Pół na pół nic tu nie da, więc muszę zadzwonić do Bezi_113. Nie zawiedź mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Poprzedniku!

Twój źą ManweKallahan gra właśnie o 20 tysięcy złotych i tonie w masseffectowej otchłani. Jesteś jego jedyną szansą na ratunek. Oto problem, z jakim się zmaga:

Poprzednik Liary na pozycji Shadow Brokera w uniwersum gry Mass Effect należał do rasy:
a) Drell
b) Volus
c) Vorcha
d) Yahg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shadowbroker jest przedstawicielem jakiejś tam rzadkiej rasy, której nigdzie indziej poza DLC nie spotykamy, więc wybrałbym odpowiedź D, jeśli mnie pytasz.
Tak, jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak oto rodzi się kolejna opowieść o zaufaniu.

Miałeś wcześniej jakaś intuicję? Gdybyś musiał strzelać, na którą odpowiedź byś postawił?

I najważniejsze: jak odpowiesz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bezi_113, jakby co to będę o Tobie pamiętał ;)

Dnia 07.07.2013 o 23:50, Kadaj napisał:

Miałeś wcześniej jakaś intuicję? Gdybyś musiał strzelać, na którą odpowiedź byś postawił?


Żadnej, nic mi te nazwy nie mówiły. Ewentualnie pierwsza kojarzyła mi się z marką Dell, a ostatnia z "Yo dawg", ale to niezbyt pomocne.

Dnia 07.07.2013 o 23:50, Kadaj napisał:

I najważniejsze: jak odpowiesz teraz?


Skoro Bezi jest pewny, to mu zaufam i proszę o zaznaczenie odpowiedzi, którą wskazał, czyli D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wisisz mu piwo (już po północy, przechodzimy w tryb 18+ ;p), bo jest to poprawna odpowiedź. Masz już 20 tysięcy.

Co przed Tobą? 1 koło ratunkowe do wykorzystania, 1 pytanie do sumy gwarantowanej. To nie jest źle, jednak do miliona jeszcze daleka droga. Zacznijmy od pytania za 40 tysięcy.

Grę Doom 4 zapowiedziano w roku:
a)2008
b)2009
c)2010
d)2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 00:12, Kadaj napisał:

Grę Doom 4 zapowiedziano w roku:
a)2008
b)2009
c)2010
d)2011


Obiło mi się jedynie o uszy, że ta gra została zapowiedziana, ale kiedy to było to niestety nie jestem pewien. Chyba muszę wykorzystać 50/50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napięcie sięga zenitu. Dobra odpowiedź da Ci całkiem pokaźną gwarantowaną sumę i możliwość gry dalej bez żadnego ryzyka. Przy złej kończysz z tysiącem. Publiczność zamilkła.

Grę Doom 4 zapowiedziano w roku:
a)2008
b)
c)2010
d)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 13:35, Kadaj napisał:

Grę Doom 4 zapowiedziano w roku:
a)2008
b)
c)2010
d)


Hmm, na gramie dużo czasu zacząłem spędzać dopiero na przełomie 2010/11 więc taka głośna zapowiedź mogła mnie ominąć w 2010 :/ Ale jednak zaglądałem wtedy na serwis i nic sobie takiego nie przypominam, więc postawię na wcześniejszą datę. Podejmę ryzyko - zaznacz odpowiedź A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 14:04, ManweKallahan napisał:

Podejmę ryzyko - zaznacz
odpowiedź A.

Czekamy sobie na tego Dooma, czekamy. Chyba nowy Duke Nukem Forever się szykuje. Wygrałeś 40 tysięcy, publiczność tańczy na trybunach!

Już tylko 5 pytań dzieli Cię od głównej wygranej. Pięć najtrudniejszych kroków. Oto pierwszy z nich:

W odpowiedniku Manchesteru United w grze Pet Soccer z 2002 roku występowały:
a) byki
b) diabły tasmańskie
c) niedźwiedzie polarne
d) pantery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 14:15, Kadaj napisał:

Czekamy sobie na tego Dooma, czekamy. Chyba nowy Duke Nukem Forever się szykuje. Wygrałeś
40 tysięcy, publiczność tańczy na trybunach!


BTW. Czy czasem nie powinienem teraz otrzymać dodatkowego koła ratunkowego w postaci zmiany pytania? Chyba, że coś się pozmieniało.

Dnia 08.07.2013 o 14:15, Kadaj napisał:

W odpowiedniku Manchesteru United w grze Pet Soccer z 2002 roku występowały:
a) byki
b) diabły tasmańskie
c) niedźwiedzie polarne
d) pantery


Grałem w Pet Soccer! Ale dawno temu i nie bardzo pamiętam kto kogo reprezentował. Panter i misiów polarnych sobie w ogóle nie przypominam, nie jestem pewny co do diabłów tasmańskich. Pamiętam za to, że nazwy klubów było pozmieniane na podobne, ale z uwzględnieniem nazwy zwierząt. Więc pasuje tutaj Bullchester i Bearchester... MU było chyba Bullchesterem United, więc poproszę o odpowiedź A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2013 o 14:39, ManweKallahan napisał:

BTW. Czy czasem nie powinienem teraz otrzymać dodatkowego koła ratunkowego w postaci
zmiany pytania? Chyba, że coś się pozmieniało.

Erm... W podpiętym regulaminie nic na ten temat nie ma, ja sam zaś takiej modyfikacji nie wprowadzałem. Hm...

Dnia 08.07.2013 o 14:39, ManweKallahan napisał:

MU było chyba Bullchesterem
United, więc poproszę o odpowiedź A.

W grze występowała Bullrussia Dortmund. I Bearchester United. Z miśkami polarnymi. Byłeś blisko, ale i tak wielkie brawa, wygrałeś 40 tysięcy złotych!

Dziękuję też za najszybsza grę za mojej kadencji. :D

I oczywiście zapraszam wszystkich chętnych do zapisów do kolejnych eliminacji.

PS
@ Bezi_113
Jak już się będziesz zgłaszał (bo będziesz :D), wspomnij o co kica z tą zmianą pytania. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zaraz po dodaniu odpowiedzi naszły mnie wątpliwości. No trudno, 40 tysięcy kredytów to dobra sumka, może pora na milion przyjdzie innym razem. Może teraz Chuck Norris mi skonsoliduje te kredyty.
A gra rzeczywiście szybka, uwinęliśmy się w niecałe 48 godzin.

Przy okazji zapiszę się do nowej edycji. Ciekawe, czy zapisy do niej też pójdą ekspresowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się

Pozwolę sobie także odpowiedzieć na pytanie w imieniu Beziego - "zmiana pytania" to koło ratunkowe w ogólnej wersji milionerów prowadzonej przez Beziego, które polega na tym, iż gracz po dojściu do pytania za 40 tys. złotych może zażyczyć sobie zmianę pytania i w efekcie otrzymać inne, nowe pytanie od prowadzącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę popaść w rutynę. Jak już mnie przejrzeliście, to tym razem się nie zgłoszę :D

Zmiana pytania jest oficjalną częścią regulaminu zwykłych Milionerów, z kolei w Growych jest zasadą jedynie w praktyce, teoretycznie nigdzie jej nie ma.

Używał jej jeszcze ten dinozaur Gumiś kiedy on był prowadzącym, a przekazując mi obydwie edycje umówiliśmy się, że modyfikacjom poddamy tylko regulamin tej zwykłej.

Ot cała historia, jesteś teraz prowadzącym, więc decyzja należy do Ciebie.
Jeśli się zdecydujesz na to czwarte koło, to napisz do któregoś z moderatorów, niech dopisze tę zasadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc póki co mamy trójkącik:
-ManweKallahan
-Arthas97
-Bithda

Jeszcze 2! Jeszcze 2! Przynajmniej. ;p

@ManweKallahan
Touché, nie pamiętałem że mi to proponowano. ;p

@wszyscy
Ok, będzie zmiana pytania, ale jako że nadal jestem tymczasowym prowadzącym na próbę, to nie będę tego wpisywał na stałe do regulaminu, tak jak z moją wersją pytania do przyjaciela. Po prostu przypomnę o tym każdemu, kto dojdzie do 40k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować