Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Burning Crusade - producent zapowiada wydanie kolekcjonerskie

67 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2006 o 15:16, Allander(Delfin) napisał:

Ponawiam pytanie, Czy WoW BC ukaże się w wersji kolekcjonerskiej w Polsce.
Proszę o ekipę CD-Projekku o odpowiedz. Z góry dziekuję.


Wciąż nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 15:22, Jay Z napisał:

> Ponawiam pytanie, Czy WoW BC ukaże się w wersji kolekcjonerskiej w Polsce.
> Proszę o ekipę CD-Projekku o odpowiedz. Z góry dziekuję.

Wciąż nie wiemy.


Dlaczego nie spolszyczliscie nawet instrukcji do podstawowej edycji gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 15:31, dziki wiehu napisał:

> > Ponawiam pytanie, Czy WoW BC ukaże się w wersji kolekcjonerskiej w Polsce.
> > Proszę o ekipę CD-Projekku o odpowiedz. Z góry dziekuję.
> > > Wciąż nie wiemy.

Dlaczego nie spolszyczliscie nawet instrukcji do podstawowej edycji gry?


Brak zgody wydawcy. W innych krajach, które nie mają swojej wersji językowej chyba też wszystkie elementy zostają po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wraz z dodatkiem bedzie "darmowy" miesiac na granie?? Czy oprocz dodatku trzeba bedzie zakupic karte na 60 dni, jezeli ktos ma zamrozone (nieoplacone) konto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale caly problem ze sciagnieciem gry do Polski jest dla mnie calkowicie absurdlany (Collectors ED)
Bo niby dlaczego ? Brak zgody ? lol (to nie PRL) Prosze o jakies detale .... konkrety nie wiem nie oplaca Wam sie tego sciagac ? Blizz nie lubi Polakow ? a moze Vivendi ? Bo jaka roznica jest w tym czy ja kupie to np w londynie i przywioze do Polski czy kupie na miejscu (szczegolnie ze edycja jest identyczna dla nas jak dla reszty ENG wersji bo nie mamy spolszczonej wiec koszty sa te same) ? Przeciez pre-order (taki jednorazowy) jak byl w przypadku WC3 ENG nie jest chyba az tak ryzykowny i nie do wykonania. Wiem ze nie mozecie byc instytucja charytatywna ale mozna cos czasem zrobic nie po to by zarobic a po to by zyskac dobra opinie itd co zaprocentuje na przyszlosc. Osobiscie zamawiam u was caly czas dla siebie i mojego brata (WoWx2 HoMM5x2 CED, Fablex2 CED, NWN ze wszystkimi dodatkami x2 itd itd) i bylo by super dodac do tej listy BC CED.
Znam 4 osoby ktore WoW BC CED kupia od reki i sa w stanie zaplacic 300zl(a jest takich wiecej). Jak znam zycie skonczy sie tym ze zamowienie pojdzie do jakiegos jednego kolegi ktory pracuje w GB. tylko ze to jest Sic!!! Tak jak bym prosil ciotke za komuny zeby mi w paczce przyslala czekolade Milka bo u nas tylko Wawel sprzedaja.

sorki za nieco zlosliwy post ale nie potrafie zrozumiec zaistnialej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jak najpierw kupie sobie edycje normalna Burning Crusade , i bede gral , a nastepnie po jakims miesiacu kupie Edycje Kolekcjonerska to bede mogl zmienic werjse swojego konta na CE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 22:05, karlosik napisał:

Sorki ale caly problem ze sciagnieciem gry do Polski jest dla mnie calkowicie absurdlany (Collectors
ED)
Bo niby dlaczego ? Brak zgody ? lol (to nie PRL) Prosze o jakies detale .... konkrety nie wiem
nie oplaca Wam sie tego sciagac ? Blizz nie lubi Polakow ? a moze Vivendi ? Bo jaka roznica
jest w tym czy ja kupie to np w londynie i przywioze do Polski czy kupie na miejscu (szczegolnie
ze edycja jest identyczna dla nas jak dla reszty ENG wersji bo nie mamy spolszczonej wiec koszty
sa te same) ? Przeciez pre-order (taki jednorazowy) jak byl w przypadku WC3 ENG nie jest chyba
az tak ryzykowny i nie do wykonania. Wiem ze nie mozecie byc instytucja charytatywna ale mozna
cos czasem zrobic nie po to by zarobic a po to by zyskac dobra opinie itd co zaprocentuje na
przyszlosc. Osobiscie zamawiam u was caly czas dla siebie i mojego brata (WoWx2 HoMM5x2 CED,
Fablex2 CED, NWN ze wszystkimi dodatkami x2 itd itd) i bylo by super dodac do tej listy BC
CED.
Znam 4 osoby ktore WoW BC CED kupia od reki i sa w stanie zaplacic 300zl(a jest takich wiecej).
Jak znam zycie skonczy sie tym ze zamowienie pojdzie do jakiegos jednego kolegi ktory pracuje
w GB. tylko ze to jest Sic!!! Tak jak bym prosil ciotke za komuny zeby mi w paczce przyslala
czekolade Milka bo u nas tylko Wawel sprzedaja.

sorki za nieco zlosliwy post ale nie potrafie zrozumiec zaistnialej sytuacji



Nie ma zgody na zrobienie polskiej wersji a nie na sprzedaz edycji kolekcjonerskiej... czytac :P
musialem... ;) Poza tym jak wiadomo liczba aktywnych !! kont to ok 7 mln... A co jesli ktos kiedys gral i teraz jak wychodzi dodatek bedzie chcial grac znowu? Wg mnie polowa aktywnych graczy i jakis tam procent tych ktorzy nie grali juz jakis czas bedzie chciala nabyc CE... Daje to kilka mln sztuk na dziendobry, a edycja kolekcjonerska ma jakis limit... No, i teraz jaki procent calosci graczy siedzi w Polsce? maly... Liczby decyduja czy i ile sztuk mozna wyslac do danego kraju, tyle mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować