Zaloguj się, aby obserwować  
Saref

Zrobię avatar na zamówienie

3663 postów w tym temacie

Nazwą pliku także manifestujesz swe zadowolnie? Ja nie proszę tylko ciebie o przerobienie avka. W swoich postach w tym temacie zwracam się do większej rzeszy odbiorców. Jak coś ci nie pasuje to nie rób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Trzy odemnie ... jeżeli wolisz napis na górze to powiedź. Ewentualnie jak masz na myśli jakąś odpowiednią czcionkę, która by cię zadowoliła, to podaj namiary a będzie zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 08:31, ŁukiPluta napisał:

jak się nazywa ta czcionka w drugim ? masz może wersje bez tych spływających kropel ?


Ta nazywa sie "Blood Of Dracula".
Czcionki jakich urzywam biorę stąd http://www.webpc.pl/czcionki/
Tam powinieneś znaleźć podbne, bez kropel. Najlepiej w dziale ze średniowiecznymi http://www.webpc.pl/czcionki/index107-0-23.html

Moim zdanie jedna z lepszych stron z czcionkami. Dość sporo tam tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 20:40, Tomasz K. napisał:

Chciałbym tego avka z lewej strony na dole w formacie XXXXXXXL.bmp dla dużego (110x170, 24bity)
do Baldurs Gatea 2 + tron bhaala.


Mam nadzieje, że o to ci chodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tu robicie avatary, a prosiłbym o "dokończenie" dla mnie bannera, którego załączam. Tworzę właśnie stronę internetową dla mojego gimnazjum i wszystko mi wychodzi, oprócz bannera (mam nawet stworzoną ramkę) :) Cała strona jest właśnie w stylu tej ramki, prosiłbym, aby w pustym folu zamieścił ktoś pasujące tło i ładny napis: "Gimnazjum nr 3". Byłbym bardzo wdzięczny, bo to jest właśnie brakująca kropka nad "i" na mojej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym kogoś, aby zajął się moją sprawą, ponieważ muszę mieć to zrobione jak naj szybciej, mam nadzieję, że ktoś to przeczyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować