Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Ma ktoś z was MAG? Chce sobie coś kupić na pogranie właśnie po necie, tylko żeby się nie znudziło za szybko i zastanawiam się nad tym. Za 120 opłaca się?;) Dużo ludzi gra i czy te mapy 256 faktycznie są zapełnione, czy to tylko były przechwałki? Ew. co proponujecie innego do pogrania na sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 20:09, MastAlol napisał:

Ew. co proponujecie innego do pogrania na sieci.


Polecam najnowszego Battlefield: Bad Company 2 (grałem w demo-miazga), który wychodzi już 5 marca albo Modern Warfare 2. A z nieco starszych gier to Killzone 2 (jeśli go oczywiście nie masz;).

W MAGa nie grałem, więc nie mogę się wypowiedzieć na temat moich wrażeń, ale patrząc na ostatnie recenzje (w PSXE 7+/10) to ja bym się na razie wstrzymał z zakupem. Chociaż z drugiej strony za 120zł, i jeszcze jeśli masz kasę to można byłoby zaryzykować. ;)

Zamiast ww. gier jeszcze masz Heavy Rain, AvP albo God of War III (15 marzec premiera chyba).

Normalnie okres growego orgazmu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2010 o 20:27, woko27 napisał:

Polecam najnowszego Battlefield: Bad Company 2 (grałem w demo-miazga), który wychodzi
już 5 marca albo Modern Warfare 2. A z nieco starszych gier to Killzone 2 (jeśli go oczywiście
nie masz;).

Killzone mam ofc, ale już trochę mi się przejadło :)

Dnia 25.02.2010 o 20:27, woko27 napisał:

W MAGa nie grałem, więc nie mogę się wypowiedzieć na temat moich wrażeń, ale patrząc
na ostatnie recenzje (w PSXE 7+/10) to ja bym się na razie wstrzymał z zakupem. Chociaż
z drugiej strony za 120zł, i jeszcze jeśli masz kasę to można byłoby zaryzykować. ;)

No chyba tak zrobię, patrzyłem na gameplay to wygląda porządnie.

Dnia 25.02.2010 o 20:27, woko27 napisał:

Zamiast ww. gier jeszcze masz Heavy Rain, AvP albo God of War III (15 marzec premiera
chyba).

AvP? Żartujesz? Toż to porażka jest straszna, nie kupię tego nawet jak stanieje do 50zł :D

Dnia 25.02.2010 o 20:27, woko27 napisał:

Normalnie okres growego orgazmu. :D

Amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ostatnio spotkałem sie na

Spoiler

Allegro

, z róznymi grami i mam do was pytanie.
Czy te edycje promocyjne, to naprawde tylko róznią sie pudełkiem czy jest to po prostu demo ;]
Oto link do jednej z takich aukcji :

Sprzedawca zapewnia, ze rózni sie tylko pudełkiem na aukcji.
Kupił ktos z was taką grę kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 10:24, DesMonD__PL napisał:

Witam!
Ostatnio spotkałem sie na

Spoiler

Allegro

, z róznymi grami i mam do was pytanie.
Czy te edycje promocyjne, to naprawde tylko róznią sie pudełkiem czy jest to po prostu
demo ;]
Oto link do jednej z takich aukcji :

Sprzedawca zapewnia, ze rózni sie tylko pudełkiem na aukcji.
Kupił ktos z was taką grę kiedys?

To są wersje przed premierowe dla dziennikarzy, żeby przetestowali i mieli z czego napisać recenzję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 10:46, DesMonD__PL napisał:

Więc co?
Normalna gra? Final version ? ;)
Po prostu pudełka, instrukcji nie ma tak?

Znaczy tak, na pewno nie jest to demo, ale nie wiem czy czasem nie różni się trochę od wersji sklepowej, ale chyba jest to zwykła pełna wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 15:59, Michu94x napisał:


He he, jeszcze pół godziny w robocie, a potem bede demko katował. Całą noc się zasysało. Duże jest, ale PSS store nigdy mi tak wolno nie chodził... chyba wszyscy zasysali to samo .... KRATOS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Dzis rozładował mi sie po raz pierwszy pad. I mam pytanko:
Czy moge ładowac pada, podlączając go do kompa? Nic nie się nie zepsuje?
A jezeli tak, to ile godzin. I dla przykładu jak zapomnę odlączyc, to czy akumulator sie nie spali, zepsuje.?
Pytam sie dlatego, iż joy ładuje sie tylko, gdy konsola jest wlączona. A nie mam jej wlączonej często, więc lepiej na kompie, bo on caly czas "chodzi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładuję swojego DS3 przez pc. Pad jest często podłączony przez kilka godzin i nie zauważyłem żadnych nieprawidłowości. Nigdy nie liczyłem, ile trwa naładowanie baterii, ale 2-3 godziny powinny wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2010 o 21:50, DesMonD__PL napisał:

Witam.
Dzis rozładował mi sie po raz pierwszy pad. I mam pytanko:
Czy moge ładowac pada, podlączając go do kompa?

Tak.

Dnia 26.02.2010 o 21:50, DesMonD__PL napisał:

Nic nie się nie zepsuje?

Nic.

Dnia 26.02.2010 o 21:50, DesMonD__PL napisał:

A jezeli tak, to ile godzin.

3-4h

Dnia 26.02.2010 o 21:50, DesMonD__PL napisał:

I dla przykładu jak zapomnę odlączyc, to czy akumulator sie nie spali, zepsuje.?

Nie, pad sam się wyłączy.

Dnia 26.02.2010 o 21:50, DesMonD__PL napisał:

Pytam sie dlatego, iż joy ładuje sie tylko, gdy konsola jest wlączona. A nie mam jej
wlączonej często, więc lepiej na kompie, bo on caly czas "chodzi".

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie :)
Otóż, gdy ładuje przez komputer wystarczy tylko podlączyc?
Pytam sie dlatego, gdyż nie świecą się na nim diody a jak jest podlączony do konsolki i się łąduje to swiecą? :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra :/... Trzy razy sciaglem patcha do Heavy Rain i znow ''Error occured while downloading''!! Fak! Za pierwszym razem sciaganie ''padlo'' przy... 98 procentach i 3 minutach do konca ;/...

Jasne, bez tego da sie grac, ale... smiesznie jest gdy w tym samym momencie zongluje 3 pileczkami oraz wylaczam telewizor... w drugim pokoju ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak usunąć konto na PSN, ale założone przez internet, nie przypisane do żadnej konsoli? W opcjach profilu nigdzie tego nie widzę.
Chcę je skasować, bo przez PSN na konsoli założyłem nowe konto, a te stare jest mi niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 12:42, Gryczka napisał:

Panowie, jak usunąć konto na PSN, ale założone przez internet, nie przypisane do żadnej
konsoli? W opcjach profilu nigdzie tego nie widzę.
Chcę je skasować, bo przez PSN na konsoli założyłem nowe konto, a te stare jest mi niepotrzebne.

Nie możesz tego zrobić. Jak założyłeś nowe, to starym się nie przejmuj. Nie wiem jak Sony kasuje konta, czy po długim czasie nie używania, czy nigdy nie są kasowane. Tak czy siak, Ty, jako user, nie masz takiej władzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować