Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2010 o 08:11, DesMonD__PL napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie :)
Otóż, gdy ładuje przez komputer wystarczy tylko podlączyc?

No... tak.

Dnia 27.02.2010 o 08:11, DesMonD__PL napisał:

Pytam sie dlatego, gdyż nie świecą się na nim diody a jak jest podlączony do konsolki
i się łąduje to swiecą? :)))

To coś jest nie tak. Kiedy wyłączony pad się ładuje to wszystkie diody migają. Kiedy włączony pad się ładuje to tylko jedna dioda miga (ta, która jest pod cyferką przypisanego pada w konsoli). Gdy pad się naładuje diody przestają migać i świecą stałym światłem. Spróbuj w innym porcie usb albo na innym komputerze. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 08:11, DesMonD__PL napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie :)
Otóż, gdy ładuje przez komputer wystarczy tylko podlączyc?

... wypadałoby jeszcze włączyć pada przez naciśnięcie przycisku PS :P Wtedy wszystkie cztery diody powinny zacząć migać, jak napisał woko27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 14:38, Siriondel napisał:

... wypadałoby jeszcze włączyć pada przez naciśnięcie przycisku PS :P Wtedy wszystkie
cztery diody powinny zacząć migać, jak napisał woko27.


No właśnie nie. :) Wciśniecie PS''a włącza pada (i przy okazji konsolę), a przecież można ładować wyłączonego pada (wtedy migają cztery diody). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna jakieś rozwiązanie problemu z kierownicą G25 Logitecha pod USB? Kierownica zostaje wykryta i skalibrowana, ale po kilku minutach gry (jakiejkolwiek samochodówki) zamiera i nic nie można już zrobić, pozostaje tylko dojechać na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2010 o 14:45, woko27 napisał:

No właśnie nie. :) Wciśniecie PS''a włącza pada (i przy okazji konsolę), a przecież można
ładować wyłączonego pada (wtedy migają cztery diody). ;)

To ciekawe :P Mi nigdy nie włączyło konsoli, kiedy włączyłem pada podpiętego kablem do PeCeta. Żeby się upewnić, zrobiłem to sekundę temu i tez mi nie włączyło :P I cztery diody zaczęły migać dopiero po wciśnięciu PS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie 4 diody migają bez wciśnięcia PS''a. :)

Ok, ja też sprawdziłem i faktycznie konsola się nie uruchamia. :P
Ale dałbym sobie rękę uciąć, że gdzieś czytałem o automatycznym włączeniu konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi po nacisnieciu PS sie konsola wlącza :), gdy jest nie podłączona do kompa, jak tak to nie.
A co do ładowania, juz ok, naładował sie.
Dzieki za pomoc!
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę godzin temu skończyłem Heavy Rain''a . To jest naprawdę genialna gra, choć większość zdarzeń nie poszła po mojej myśli to i tak było super :).
Edit: Jak ktoś chcę się zapytać o szczegóły HR'a to moje gg jest na gramsajcie, więc można pisać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już drugi dzień nie mogę się połaczyć z serwerami w demku BF BC2. Czy też tak macie? Może w związku z bliską premierą demo multi zakończyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 10:23, BluesBoy napisał:

Już drugi dzień nie mogę się połaczyć z serwerami w demku BF BC2. Czy też tak macie?
Może w związku z bliską premierą demo multi zakończyli?

Demo nie działa juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2010 o 10:26, Kaucz napisał:

> Już drugi dzień nie mogę się połaczyć z serwerami w demku BF BC2. Czy też tak macie?

> Może w związku z bliską premierą demo multi zakończyli?
Demo nie działa juz.


dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłosze sie tu takze:
Więc jestem w AC2, chyba juz daleko, miałem maskę złotą zdobyc. I mam problem.
Otóż, gra mi sie zawiesza podczas grania NP. podczas misji jak jestem na dachu.
Nie ładowania (Slyszalem, ze tylko przy ladowaniu jest zawieszka, bez patch''a)

Przed zawieszką, gra traci dzwięk, czyli nic nie slychac. Po kilku sekundach zawieszka.
Pomaga tylko wyjęcie plyty, co powoduje restart konsoli, NIE NACISKAM POWER, tylko ten od wyciągania plyt z BR.
Prosze o pomoc, bo nie wiem czy to konsola jest jakas felerna, czy to przez to ze patch''a nie mam wgranego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Myślę się nad zakupem PS3, tylko zastanawia mnie czy do normalnego urzytkowania potrzebuję monitor z obsługą czegoś takiego jak "HDMC" (czy coś takiego). Chodzi o to że do konsoli dokupiłbym na allegro jakiś stary monitor za "kilka" złotych, zamiast nówki ze sklepu.
Czy monitor musi mieć jakieś specjalne wejście które są obecnie w standarcie a starsze typy tego nie mają. No i jaką zalecaną rozdzielczość powinien mieć monitor żeby obraz był prawidłowo wyświetlany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 11:10, mufur napisał:

Witam,

Myślę się nad zakupem PS3, tylko zastanawia mnie czy do normalnego urzytkowania potrzebuję
monitor z obsługą czegoś takiego jak "HDMC" (czy coś takiego). Chodzi o to że do konsoli
dokupiłbym na allegro jakiś stary monitor za "kilka" złotych, zamiast nówki ze sklepu.

Monitor musi być z HDMI w standardzie 1.3 lub DVI obsługującym HDCP.

Dnia 01.03.2010 o 11:10, mufur napisał:

Czy monitor musi mieć jakieś specjalne wejście które są obecnie w standarcie a starsze
typy tego nie mają. No i jaką zalecaną rozdzielczość powinien mieć monitor żeby obraz
był prawidłowo wyświetlany.

Najlepiej aby był panoramiczny, a rozdzielczość im wyższa tym lepiej, ale nie ma to wielkiego znaczenia (no, chyba, że kupisz full hd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2010 o 12:20, Namaru napisał:


Monitor musi być z HDMI w standardzie 1.3 lub DVI obsługującym HDCP.

Najlepiej aby był panoramiczny, a rozdzielczość im wyższa tym lepiej, ale nie ma to wielkiego
znaczenia (no, chyba, że kupisz full hd).


No to raczej mnie czeka mnie kupno nowego monitora.
Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje utworzyć grupę gramową która będzie się składać na gry z PSN. Zawsze taniej a jak wiemy można rozłożyć grę na 5 kont.
Piszcie czy macie kartę (ja nie mam) i jaka gra was interesuje. Mnie osobiście:
- battlefield 1943
- Fat princess

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[b@]Posiadacze PS3
Nie włączać dzisiaj konsoli. Występują jakieś tragiczne błędy, nie da się połączyć z PSN, gry nie działają, trofea się kasują. Tragedia ogólnie.
Z tego co wiem: ze slim i jednym modelem 80 gb fat problemów nie ma.
Nie będę mówił jaki to model bo nie mam pewności. Lepiej nie próbować i odpuścić sobie na dzisiaj używanie Ps3.
Sony każe czekać. Prawdopodobnie jest to problem z zegarem wewnętrznym konsoli. Jest szansa, że jutro problem sam zniknie. Po więcej odsyłam do google i na fora typowo konsolowe.

krak ma problem z netem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem info już z rana, ale i tak zaryzykowałem i śmiga aż miło :) Mam 80GB FAT, ale po tym co słyszałem że nawet ludzie formatują dyski przez to to faktycznie nie ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować