Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2010 o 18:24, ferbi napisał:

Czyli z kumplem nie pogram przez neta jednoczesnie na wspólnie zakupionej grze?

Oczywiście, że pograsz, bez obaw. Zgoła dziwnym byłoby zablokowanie takiej możliwości, jeżeli grę można na 5 konsol ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 18:24, ferbi napisał:

Czyli z kumplem nie pogram przez neta jednoczesnie na wspólnie zakupionej grze?

Możesz, jeśli udostępnisz mu swoje dane do swojego konta PSN, z którego ściągnąłeś grę. Wystarczy, że Twój kumpel będzie miał na swojej konsoli Twoje konto(może być to jego drugie), ściąnie z niego grę, a grać będzie na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2010 o 18:29, Siriondel napisał:

> Czyli z kumplem nie pogram przez neta jednoczesnie na wspólnie zakupionej grze?

Oczywiście, że pograsz, bez obaw. Zgoła dziwnym byłoby zablokowanie takiej możliwości,
jeżeli grę można na 5 konsol ściągnąć.


Swoją drogą - na jedną konsolę można ściągać nieskończoną ilość - czy też może twe słowa "na 5 konsol ściągnąć" znaczą, że grę ogólnie można zassać z serwerów Playstation tylko pięć razy po zakupie?

------------------
Konsola przyjdzie w poniedziałek (nie musicie gratulować mi zakupu :D). O możliwości kupowania gier z playstation store przez kilku użytkowników dowiedziałem się niedawno, w przypadku zakupu gry przez kilka osób ceny wyglądają bardzo atrakcyjnie - nie to co na XBL, tam z każdą zakupioną grą czułem, że przepłacam (no może nie licząc Castle Crashers i Battlefielda - te gry warte były swojej ceny :])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno konto (user) moze byc zarejestrowane na 5 osobnych ''systemach'' (konsolach). Gre kupiona na danym koncie mozna pobrac nieskonczenie wiele razy (chyba, ze licencja danej gry/dodatku mowi inaczej - z tego co kojarze bylo kilka pozycji, ktore mozna bylo sciagnac skonczona liczbe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 13:38, Harrolfo napisał:

Cześć, jak wrzucić na PSP/pendrive plik *.jpg tak, żeby mozna nim było zastąpić tapetę
motywu/przekopiować na HDD?


Jeśli dobrze zrozumiałem to chcesz przekopiować z pendrive''a obraz, z którego z kolei chcesz zrobić tapetę w konsoli, tak ?

Po prostu normalnie wgrywasz na pendrajwa plik, a w konsoli wyszukujesz ten obraz (jeśli nic się nie pokaże to wciśnij trójkąt i ''Display All'''') i przekopiowujesz na PS3. Jak zrobić ze zdjęcia tapetę mam nadzieję, że wiesz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponowię swoje pytanie, bo możliwe, że nie zostałem dobrze zrozumiany...

Problem jest taki, że chcę się podłączyć do internetu przez PS3. Przeszedłem przez ten konfigurator w menu konsoli, połączenie zostało nawiązane... ale dalej nie mogę się połączyć z PSN, internetem, że o graniu przez sieć nie wspomnę. Konsola próbuje i w końcu wyświetla mi komunikat, że "czas połączenia został przekroczony", czy coś w tym stylu. Jakiś hint?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy pada od PS3 (Dual Shock 3) da się jakoś podłączyć do PC? Czy raczej pozostaje mi tylko kupić ten od X360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 15:33, Azvar napisał:

Orientuje się ktoś, czy pada od PS3 (Dual Shock 3) da się jakoś podłączyć do PC? Czy
raczej pozostaje mi tylko kupić ten od X360?


Da sie podłączyc ale musisz uzyc do tego specjalnego programu ktory znajdziesz na stronce :

http://www.motioninjoy.com/

Nie powiem Ci dokladnie co trzeba robic bo z tego co pamietam to troche sie meczylem zeby wszystko dzialalo jak nalezy ale w koncu sie udalo i pad na PC smiga idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mnie ratuje :) W jakie gry mieliście okazję grać na tym padzie bez problemów? Mi zależy przede wszystkim na PES, Lost Planet, Prince of Persia, Tomb Raider, Batman, Gears of War, DiRT i Assassin''s Creed (chodzi o różne części z tych serii, które wymieniłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 16:08, Azvar napisał:

No to mnie ratuje :) W jakie gry mieliście okazję grać na tym padzie bez problemów? Mi
zależy przede wszystkim na PES, Lost Planet, Prince of Persia, Tomb Raider, Batman, Gears
of War, DiRT i Assassin''s Creed (chodzi o różne części z tych serii, które wymieniłem).


Wszystko co ma obsluge pada z Xboxa bedzie ci bezproblemowo chodzilo na padzie z PS3 bo ten programik ktory Ci podalem ma cos takiego jak emulacja pada z Xboxa i naprawde dziala to wysmienicie. Ja na padzie gralem w Dirta 2, Gears of War, Devil May Cry 4 i gralo sie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Nadal nie wiem tylko jak wygląda sam fizyczny sposób podłączenia pada do PC? Jest sprzedawany z jakąś wtyczką na USB czy coś (nigdy go nie widziałem, więc nie wiem)? Wiem, że do bezprzewodowego z X360 potrzeba kupić jakieś urządzenie za ok 100 zł żeby go podłączyć, czy do PS3 także czy wystarcza sam pad i program z linku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 17:11, Azvar napisał:

Dzięki :) Nadal nie wiem tylko jak wygląda sam fizyczny sposób podłączenia pada do PC?
Jest sprzedawany z jakąś wtyczką na USB czy coś (nigdy go nie widziałem, więc nie wiem)?
Wiem, że do bezprzewodowego z X360 potrzeba kupić jakieś urządzenie za ok 100 zł żeby
go podłączyć, czy do PS3 także czy wystarcza sam pad i program z linku?


Ja pada podlaczam do PC zwyklym kabelkiem USB ktory jest dolaczany do PS3. Wiem ze da sie za pomoca bluetooth''a podlaczyc pada bezprzewodowo ale niestety nie mialem okazji tego wyprobowac takze nie wiem jak to dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 17:22, Makus89 napisał:

Ja pada podlaczam do PC zwyklym kabelkiem USB ktory jest dolaczany do PS3.


No właśnie, a czy do pada kupowanego osobno taki kabelek jest dołączany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 18:07, Azvar napisał:

> Ja pada podlaczam do PC zwyklym kabelkiem USB ktory jest dolaczany do PS3.

No właśnie, a czy do pada kupowanego osobno taki kabelek jest dołączany?


Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 18:57, B1SH0P napisał:

Nie.


No to pies pogrzebany, chyba muszę postawić na tego od X360 z kabelkiem. Dzięki w każdym razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 19:56, Azvar napisał:

> Nie.

No to pies pogrzebany, chyba muszę postawić na tego od X360 z kabelkiem. Dzięki w każdym
razie :)


Takie kabelki czesto sa dodawane do aparatow cyfrowych lub innych tego typu rzeczy. Sprawdz bo moze masz taki kabel a ani o tym nie wiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować