Zaloguj się, aby obserwować  
f5k

PlayStation 3 - Temat Ogólny

11435 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2010 o 20:35, Renzov napisał:

Zakładam amerykańskie konto. Co wpisać w polu adres? Jakieś propozycje?

305 Street
10003 Manhattan, NY

To jako przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 20:39, Renzov napisał:

Ooo, dzięki. Jak ktoś ma jeszcze coś to możecie dawać propozycje.

Ja mam ładny adresik:
46 Holberton St.
Rockville
Maryland 20854
United States ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zakupic playa ale nie wiem po jakiej cenie to sie najbardziej oplaca. Na allegro najtansze nowki playe slimy po 1100 widze, a to troszeczke drogo. Dochodzi do tego jeszcze HDMI (chociaz jak przeczytalem ten artykul jedna czy tam dwie strony temu to chyba na to duzo nie wydam :P)
No i jakies gry oczywiscie, bo o ile te juz sobie po pozyczam, to nie znam ludzi ktorzy graja w JRPG a tego pragnal bym najbardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 13:03, diablolod napisał:

No i jakies gry oczywiscie, bo o ile te juz sobie po pozyczam, to nie znam ludzi ktorzy
graja w JRPG a tego pragnal bym najbardziej :P


Z gier akcji póki co mogę polecić:
Uncharted obie części
GTA IV

Z JRPG grałem do tej pory w:
- Enchanted Arms
- Final Fantasy XIII
- Star Ocean Last Hope
- White Knight Chronicles
- Resonance of Fate

i szczerze mogę polecić FF XIII, White Knight Chronicles i Resonance of Fate. W czerrwcu ma do tego wyjść europejska wersja Demon''s Soul, gry która jest naprawdę dobrze oceniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda mi trochę kaski na całą grę. Chętnie się komuś dorzucę do Lead and Gold: Gangs of the Wild West na wspólny zakup z PS Store. Jak co to odzywajcie się. Pierwszy raz takie coś robie więc z ostrożności chciałbym aby to ktoś podał mi namiary do konta na ps3 do zalogowania i pobrania. Oczywiście wcześniej wpłacę odpowiednią sumkę na wskazane przez kogoś konto. Wolę już zaryzykować z 28 zł niż wydawać 55 zł. Z resztą forumowicze są rzetelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 16:11, BluesBoy napisał:

Szkoda mi trochę kaski na całą grę. Chętnie się komuś dorzucę do Lead and Gold: Gangs
of the Wild West na wspólny zakup z PS Store. Jak co to odzywajcie się. Pierwszy raz
takie coś robie więc z ostrożności chciałbym aby to ktoś podał mi namiary do konta na
ps3 do zalogowania i pobrania. Oczywiście wcześniej wpłacę odpowiednią sumkę na wskazane
przez kogoś konto. Wolę już zaryzykować z 28 zł niż wydawać 55 zł. Z resztą forumowicze
są rzetelni.

Napisz do mnie gg. Może byłbyś chętny dołączyć do składu naszego? Kupujemy na spółkę gry i zawsze są na jednym koncie, tak co miesiąc jedną. Lead and Gold: Gangs of the Wild West też mnie interesuje. Albo najlepiej napisz do Zagula z gram.pl 3967580

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2010 o 16:19, Kaucz napisał:

> Szkoda mi trochę kaski na całą grę. Chętnie się komuś dorzucę do Lead and Gold:
Gangs
> of the Wild West na wspólny zakup z PS Store. Jak co to odzywajcie się. Pierwszy
raz
> takie coś robie więc z ostrożności chciałbym aby to ktoś podał mi namiary do konta
na
> ps3 do zalogowania i pobrania. Oczywiście wcześniej wpłacę odpowiednią sumkę na
wskazane
> przez kogoś konto. Wolę już zaryzykować z 28 zł niż wydawać 55 zł. Z resztą forumowicze

> są rzetelni.
Napisz do mnie gg. Może byłbyś chętny dołączyć do składu naszego? Kupujemy na spółkę
gry i zawsze są na jednym koncie, tak co miesiąc jedną. Lead and Gold: Gangs of the Wild
West też mnie interesuje. Albo najlepiej napisz do Zagula z gram.pl 3967580


ok. dzięki Kaucz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować