Zaloguj się, aby obserwować  
Norbocio

Mu Online

7 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2006 o 12:38, Norbocio napisał:

Gra internetowa. o niej sądzicie


Po pierwsze - Witam na forum
Po drugie - Zawsze korzystaj z wyszukiwarki (prawy górny róg ekranu), bo często jest tak, że nowi forumowicze zakładają tematy, które już były na forum
Po trzecie - Jeżeli zakładasz temat, to wyraź w nim także swoj opinie.

A teraz dopisuj się tam MUOnline -> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1138&u=135

To na tyle. Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie! Ostatnio byłem zmuszony zmienić system Windows i przez to global mu online mi nie działa.
Opis problemu:
Włączam mu pokazuje się aby nacisnąć conect żeby połączyć się z serverem. Do tej pory idzie wszystko dobrze. A gdy gra sie włącza przy ładowaniu ekran się zrobi taki jak bym patrzył przez żółte okulary. Gra sie przycina niemiłosiernie nawet myszka chodzi jakby chciała a nie mogła. Proszę o pomoc!! I co mogło to spowodowac.(inne gry np. GTA SA mi działają nawet gta san andreas multiplayer) A i jeszcze jedno grafike i inne opcje gry zostały takie same. Odinstalowałem grę i ponownie ją zainstalowałem = niedziała:(
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widze sensu zadawania tego samego pytania w kilku roznych watkach. Jest jeden temat ogolny o grze, nie ma wiec potrzeby odwiezac kazdego po koleii. Temat zamykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować