Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniamy skład Edycji Kolekcjonerskiej Gothic 3!

576 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2006 o 15:18, Przemek t74 napisał:

Ponawiam pytanie odnośnie materiału z jakiego zostanie wykonna mapa do EK. A tak wogóle to
gierkę wyślą 31 października czy 3 listopada?



Wiesz ten materiał będzie pewnie podobny do materiału, z którego robi się chustki ( nie chigieniczne). ale troche grubego. Możliwe, bo gre mamy dostać 2 dni przed premierą:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz sie nie moge doczekac- to ostanie slowa na tym forum bo mnie tu ludzie wkurzaja, sa normalni:D to ci co sie znaja na kompach a nie udaja:) ale to zadkosc heh CZEKAMYYYY NA EK JUZ NIEDLUGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:27, dziki wiehu napisał:

Juz sie nie moge doczekac- to ostanie slowa na tym forum bo mnie tu ludzie wkurzaja, sa normalni:D
to ci co sie znaja na kompach a nie udaja:) ale to zadkosc heh CZEKAMYYYY NA EK JUZ NIEDLUGO!



Mogę cię poprzeć:))))) Mnie otaczają kumple z bloku, którzy twierdzą że jestem idiotą bo kupuje oryginały. Oni wolą piraty:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:30, Skippi napisał:

> Juz sie nie moge doczekac- to ostanie slowa na tym forum bo mnie tu ludzie wkurzaja, sa
normalni:D
> to ci co sie znaja na kompach a nie udaja:) ale to zadkosc heh CZEKAMYYYY NA EK JUZ NIEDLUGO!



Mogę cię poprzeć:))))) Mnie otaczają kumple z bloku, którzy twierdzą że jestem idiotą bo kupuje
oryginały. Oni wolą piraty:)))



No to rzeczywiscie co do nich trudno. Ja tam i tak wole Edycje Kolekcjonerksa to nei to co pirat, pirat wzucasz i grasz od niechenia a tutaj mapka, artbook czyli dla prawdziwego gracza a nie kupujesz pirata i grasz to nei to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:32, dziki wiehu napisał:

No to rzeczywiscie co do nich trudno. Ja tam i tak wole Edycje Kolekcjonerksa to nei to co
pirat, pirat wzucasz i grasz od niechenia a tutaj mapka, artbook czyli dla prawdziwego gracza
a nie kupujesz pirata i grasz to nei to samo



Święta racja. Jesteś wporzo:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:34, Skippi napisał:

> No to rzeczywiscie co do nich trudno. Ja tam i tak wole Edycje Kolekcjonerksa to nei to
co
> pirat, pirat wzucasz i grasz od niechenia a tutaj mapka, artbook czyli dla prawdziwego
gracza
> a nie kupujesz pirata i grasz to nei to samo


Święta racja. Jesteś wporzo:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))


No dzieki:) Ty tez, chodz tutaj ludzi wporzo na tym forum to policzyc na 2 palcach mozna a ci co byli wporzo juz ich niema:D nie dziwie sei wejdz se na temat gothic 3 jaki jest jakie tam palanty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 15:35, dziki wiehu napisał:

No dzieki:) Ty tez, chodz tutaj ludzi wporzo na tym forum to policzyc na 2 palcach mozna a
ci co byli wporzo juz ich niema:D nie dziwie sei wejdz se na temat gothic 3 jaki jest jakie
tam palanty



Racja!!! Kto chce porozmawiać na temat wszelkiej maści Gothiców niech wali w klawe na GG pod nr. 750797!!!

Pozdro for dziki wiechu i all ekipa CD PROJEKT:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem edycję kolekcjonerską, po czym przyszedł mi mail z taką treścią:

Otrzymaliśmy Twoje zamówienie płatne za pobraniem.
Wśród zamówionych przez Ciebie towarów, znajdują się towary, które aktualnie nie są dostępne. Zrealizowanie tego zamówienia będzie możliwe, kiedy wszystkie wybrane przez Ciebie towary będą dostępne w sklepie gram.pl.

Informację z prośbą o potwierdzenie zamówienia, prześlemy Tobie na 5 dni przed najbliższym możliwym terminem jego realizacji.

Czy tak ma poprostu być, czy może to oznacza że ta edycja już sie skończyła?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 lata czekania... Wytrzymałem tyle, to i przetrzymam jeszcze niecałe 3 tygodnie :) Mam nadzieję, że się nie zawiodę.
PS Jest już pierwsza recenzja - na PC Zone GIII dostał 8,5/10, co jest fantastycznym wynikiem, biorąc pod uwagę fakt, że GI otrzymał notę bodajże 7,4, a GII 8.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2006 o 15:32, dziki wiehu napisał:

No to rzeczywiscie co do nich trudno. Ja tam i tak wole Edycje Kolekcjonerksa to nei to co
pirat, pirat wzucasz i grasz od niechenia a tutaj mapka, artbook czyli dla prawdziwego gracza
a nie kupujesz pirata i grasz to nei to samo


porada na przyszłośc:nie promuj piratów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na necie już się pojawił Gothic 3 do ściągnięcia :/
Mam nadzieje że twórcy dają demo przed premierą w Polsce bo tak wiele ludzi będzie zasysać aby zobaczyć czy im pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>Na necie już się pojawił Gothic 3 do ściągnięcia :/

Z tego co mi wiadomo, to jest to ta wersja ze starego "złotka" :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować