Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniamy skład Edycji Kolekcjonerskiej Gothic 3!

576 postów w tym temacie

ja myśle że wymagania są za bardzo wygurowane, jeśli dostaniemy w swoje ręce gothica 3 to okaże się ze będzie miał mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2006 o 20:46, vip konius napisał:

hehe glupie pytanie... no pewnie ze takie same jak kazda inna ~~


No nie do konca, jesli wyjdzie patch przed polska premiera, to bedzie on napewno zawarty na plycie. Mysle, ze CDP bralo to pod uwage i dlatego opoznilo premiere z tego wzgledu, ze Gothic 3 zapowiadal sie z duza iloscia bugow.
Takze lepiej dla nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E-mail z potwierdzeniem zamowienia przychodzi na PIEC dni przed premiera. Wstrzymaj sie jeszcze pare dni, a zapewne przyjdzie :)

UDATE - oczywiscie, z ta premiera to sie walnalem. E-mail przychodzi na piec dni przed wysylka. Zainteresowane osoby przepraszam za bledne informacje. Pisalem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 16:04, Piotrek K. napisał:

E-mail z potwierdzeniem zamowienia przychodzi na PIEC dni przed premiera.


o pięć się nie będę kłócił, ale nieprawdą jest, że mail z potwierdzeniem przychodzi 5 dni przed premierą :P
u mnie w zamówieniu pisze takie coś:
złożone Pn, 12.06.2006, niepotwierdzone (maila w sprawie potwierdzenia otrzymasz na 5 dni przed wysyłką)
co nieco zmienia sytuację.
;-)

Skippi127
planowana wysyłka jest 31 października więc maila powinieneś otrzymać najwcześniej 26 października czyli jutro, więc nie martw się, że Ci jeszcze nie przyszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2006 o 16:04, Piotrek K. napisał:

E-mail z potwierdzeniem zamowienia przychodzi na PIEC dni przed premiera.


to w końcu pięć dni przed premierą czy przed wysyłką:]:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i e-mail z potwierdzeniem nie przyszedł. Zależy mi na tym, bo jutro do babci jadę i dopiero w sobote wieczorkiem wracam. Kto ma e-maila odebrać???Mam może chaslo siostrze albo rodzicom podać co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 18:04, Skippi127 napisał:

No i e-mail z potwierdzeniem nie przyszedł. Zależy mi na tym, bo jutro do babci jadę i dopiero
w sobote wieczorkiem wracam. Kto ma e-maila odebrać???Mam może chaslo siostrze albo rodzicom
podać co??



Jezu problem masz, potwierdz w sklepie gram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie dostalem - potwierdzilem w zakladce "swoje zamowienia". Apropos zamowilem niedawno fear extraction point i mi przyszedl w dniu premiery a pisalo gwarancja dostawy przed premiera.... czyli jednak sadze, ze przyjdzie 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować