PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 16.09.2007 o 13:05, mrosi napisał:

> Mam słuchawkę bluetooth do fona i bluetootha do kompa chciałbym przez nią pogadać na skype

> ale nie mogę bo komputer jej nie widzi. Ma ktoś jakiś pomysł jak to zrobić żeby działało?


Dodaj po prostu nowe urządzenie bluetooth (tzw. parowanie urządzeń). Powinno być wykryte jako
słuchawki.

Robiłem tak wielokrotnie on jej nie wykrywa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hmmm.... Ciekawe.... Próbowałem właśnie teraz to zrobić i faktycznie nie wykrywa. Być może słuchawka jest przeznaczona tylko i wyłącznie do telefonów a Ty musiałbyś się po prostu zaopatrzyć w słuchawki bluetooth, choć z tego co się orientuję to raczej nie jest tania impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jakie sterowniki? Do bluetooth? Gdzie od Windowsa 2000 jest on automatycznie wykrywany bez dodatkowych sterowników i bez względu na producenta?
Zastanów się zanim napiszesz bezsensownego posta. Jak przeglądam Forum, to prawie na każdym temacie widzę co drugi post Twój. Nie przeczę, że pomagasz ludziom, ale większość tych postów jest w stylu: "coś słyszałem", "chyba wtedy". Mam prośbę do Ciebie. Zacznij pisać posty a nie zdawkowe wtrącenia, albo nie pisz wcale bo sorry, ale szlag mnie trafia jak widzę coś takiego...
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co te nerwy!
Nie wiem jak to jest z takimi słuchawkami, ale ja jak kupowałem sprzęty to zawsze coś było... Heh nawet do klawiatury mi dali :D

Po prostu staram się pomagać ludziom, ale czasem chcą się ludzie czegoś dowiedzieć więc mówię co słyszałem - to i owo. Jak jestem pewien i wiem to staram się dawać link, a jak nie to próbuję jakoś to wyjaśnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 13:24, mrosi napisał:

/.../

Hmmm.... Ciekawe.... Próbowałem właśnie teraz to zrobić i faktycznie nie wykrywa. Być może
słuchawka jest przeznaczona tylko i wyłącznie do telefonów a Ty musiałbyś się po prostu zaopatrzyć
w słuchawki bluetooth, choć z tego co się orientuję to raczej nie jest tania impreza.

Poszukaj w opcjach bluetooth w panelu sterowania, jak przygotowywałem notebooka asusa dla klienta z ciekawości zacząłem się bawić i zadziałało, tylko nie pamiętam co przestawilem. A przeznaczenie do telefonow to troche nie tak bo bluetooth jeest standardem, co najwyzej moż się różnic pasmem nadawania. Aha to chyba będzie ustawienie wyboru Bluetooth - wymiana danych , lub jako obsługa urządzeń. Bo wtedy jest nadawanie w innym pasmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta klawiatura to pewnie multimedialna, z dodatkowym klawiszami (i właśnie one potrzebują sterowników dla windowsa, bo ten nie potrafi "sam z siebie" zapamiętać kodu klawisza i akcji (uruchomienie programu, lub jego wywołanie z odpowiednimi parametrami) którą do niego user przyporządkował)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Mam do was pewną prośbe ponieważ posiadam płyte główną MSI PM8M2-V i obecnie grafike g-force fx5500 128mb''128bit tv/dvi i chciał bym zmienić ją na coś lepszego bo ta już mi służy dwa lata i do nowych gier nie wystarczy więc prosze o rade co można pod daną płyte kupić

Dzięki za odpowiedzi;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2007 o 21:24, jacek9911 napisał:

Witam Wszystkich

Mam do was pewną prośbe ponieważ posiadam płyte główną MSI PM8M2-V i obecnie grafike g-force
fx5500 128mb''128bit tv/dvi i chciał bym zmienić ją na coś lepszego bo ta już mi służy dwa
lata i do nowych gier nie wystarczy więc prosze o rade co można pod daną płyte kupić

Może napisz jaki masz procesor i pamięci. Bo najlepsza pod AGP jest X1950PRO, ale w przypadku za słabego procesora jego kupno to głupota. No i jeszcze jaki masz budżet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam od 3 miesiecy problem z kompterem, jak tylko ma chocby troche pomyslec slysze piski a on pracuje znacznie wolniej. Pisk trwa okolo 1-2 sekund, w tym momencie b. zwalnia komp. Podczas grania pojawia sie to srednio co 10-15 sekund i uniemozliwia gre gdy na ekranie tylko cos sie pojawi...
Nawet gdy chodze po stronach przez Firefox''a mam to samo.
Dochodzilem skad te piski i na 99% mysle ze to procesor:]
Odkurzanie nic nie pomoglo...

Wiem tylko ze niektorzy ludzie podobno mieli tak po Win Vista, ja tez 3 miesiace temu zmienilem ją na XP..;]
Moj komp:
Intel Pentium 4 3,0 GHz HT, 2 GB DDR 400 MHz, GeForce 7600GS 256 MB, HDD 200 GB, Sound Blaster Live 5.1, 17" LCD L1752S, zestaw bezprzewodowy A4TECH AntiRSI, Trust Steering Wheel GM-3100R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chłodzenie procka masz kiepskie. Niewiem wprawdzie o co z piszczeniem chodzi (może jakiś alarm?), ale procesory mają wbudowane zabezpieczenie przed przegrzaniem się. Intele znacznie zwalniają (żeby nawet i bez chłodzenia się nie przegrzać), zaś AMD całkiem się wyłączają i odmawiają współpracy do ostygnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem mianowicie chodzi o monitor. Zmienia barwy, raz na zielony, potem na czerwono-rózowy, i znowu wraca po jakims czasie do normalnego obrazu. Po jakims czasie widze znowu ma białych miejscach na monitorze te własnie zabarwienie, czasem miga, czasem nie. I znowu sie tak dzieje. Mój monitor ma ponad 7 lat. Moje pytanie jest nastepujace, czy to wina monitora i czy trzeba go wymienic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zrób screena jak będą przebarwienia, zaznacz je i dodaj do posta jako obrazek. jak u nas na dobrych monitorach też będzie je widać, to znaczy że nie monitor tylko karta graficzna (no chyba że masz możliwość podpięcia 2, napewno sprawnego monitora)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 17:27, Furion III napisał:

Witam, mam problem mianowicie chodzi o monitor. Zmienia barwy, raz na zielony, potem na czerwono-rózowy,
i znowu wraca po jakims czasie do normalnego obrazu. Po jakims czasie widze znowu ma białych
miejscach na monitorze te własnie zabarwienie, czasem miga, czasem nie. I znowu sie tak dzieje.
Mój monitor ma ponad 7 lat. Moje pytanie jest nastepujace, czy to wina monitora i czy trzeba
go wymienic??


Zła wiadomość. Kineskop pada - oczywiście jeśli to monitor kineskopowy (sądząc po objawach tak właśnie jest). Czeka Cię wymiana monitora. Z LCD zdecydowanie polecam BenQ (w szczególności model FP 93 GX+). Rewelacyjna jakość w stosunku do ceny. Używam go ja i sporo moich znajomych. I wszyscy są zadowoleni.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 17:27, Furion III napisał:

Witam, mam problem mianowicie chodzi o monitor. Zmienia barwy, raz na zielony, potem na czerwono-rózowy,
i znowu wraca po jakims czasie do normalnego obrazu. Po jakims czasie widze znowu ma białych
miejscach na monitorze te własnie zabarwienie, czasem miga, czasem nie. I znowu sie tak dzieje.
Mój monitor ma ponad 7 lat. Moje pytanie jest nastepujace, czy to wina monitora i czy trzeba
go wymienic??

Pora na wymianę. Choć zanim to zrobisz, to dociśnij kable. Czasem właśnie przez to pojawiają się problemy. Ale jeżeli to nie to, to polecam 19"lub 20" CRT''ki (Samsung jest chyba najlepszy). Kosztują ok. 250 zł, a są super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się