Zaloguj się, aby obserwować  
Norbocio

Dawn of War forumowa gra

282 postów w tym temacie

Przepraszam za taką długą nieobecność ale mi internet nawalił i nie mogłem sie logować więc zaczynam nową serie dawn of war.

Wszystkich chętnych zapraszam do wspólnej zabawy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 16:47, Skywalker560 napisał:

Platforma nad Gyras została przejęta,mamy jednak problem.Przyleciały posiłki Eldarów,które
zaminowywują obiekt.Musimy rozbroić ładunki,zanim wysadzą w powietrze konstrukcję,albo wszyscy
zginą.Ruszamy na środek platformy,ale przy Mouldy Crow czeka na nas oddział wroga...



Bieżesz swoją bierna pukawke strzelasz do nich było ich z 100 nie widziałeś kto to był ale ich ruchy uświadomiły ci że to są baanshe i pająki spaczni twój oddział został prawie rozgromiony nie miałeś gdzie uciekać wtedy przybyły wojska chaosu zaczeli wybijać banshee i pająki a ty miałeś czas żeby rozzbroić miny rozbroiłeś prawie wszystkie została jedna ale znalazłeś sie pod ostrzałem kiedy dostałeś kilka potężnych ciosów w tłów upadłeś w kałuży krwi liżałeś tak przez dobre 10 min i nagle kosiczny marines chaosy mieży ci prosto między oczy ale zdecydował cie wykończyć nożem zostałeś pociety na tłowiu i na nogach ale ciągle sie trzymałeś kidey on sie odwrócił strzeliłeś i upadł na ziemie przez swoj komunikator wezwałeś transporter i owróciłeś w krytycznym stanie na planete eisplanetzostałeś prawie wyleczony.
Zostałeś wezwany do dowództwa kiedy siedziałeś w fotelu dostałeś wynik swojej misji i nagrode.
Generał mówił że jesteś bochaterem.Zabiłeś aż 30 baanshe i 10 pająków spaczni.

Podczas akcji zdobyłeś:

3000 exp i 1000 zł

Aktualnie posiadasz

17378exp i 4110 zł

Gratulacje awansowałeś na 17 poziom masz teraz 340 hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymuję kolejną misję.Na planecie Reynif II zlokalizowana jest forteca Eldarów.Razem z siłami uderzeniowymi mamy ją zniszczyć.Trudno będzie przetrwać w tym poważnie zanieczyszczonym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otrzymujemy wgląd na planetę Reynif II.Zadanie będzie trudne,bowiem na tej planecie skupione są mocne siły wroga.

(sorry za drugi post z rzędu,zapomniałem dodać obrazek planety)

20070209144857

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 14:48, Skywalker560 napisał:

Otrzymuję kolejną misję.Na planecie Reynif II zlokalizowana jest forteca Eldarów.Razem z siłami
uderzeniowymi mamy ją zniszczyć.Trudno będzie przetrwać w tym poważnie zanieczyszczonym świecie.



Kiedy zbieraliśmy siły wyruszyliśmy statkiem ale podczas lądowania zostaliśmy zauważeni przez eldarów myśleliśmy że sobie poradzimy.
Na próżno cieszyliśmy sie zwycięstwem został wezwany AWATAR nie mieliśmy z nim żadnych szans kidey udeżył mieczem nasz statek rozpołowił się na pół kiedy myśleliśmy ze już po nas ale sie nie poddawaliśmy strzelaliśmy jak opętani widzieliśmy że go zraniliśmy ale on wpadł w furie zabił 5 batalionów terminatorów i terminatorów szturmowych prawie 1 machnięciem mieczem potem wybił jeszcze 10 batalionów kosmicznych marinesnagle przyszła moja kolej prawie nadział mnie na miecz i spadły kapsuły oddziałów kosmicznych marines wyskoczyli z nich Dowódca zakonu i Kronikarz oraz pełno Drenotów w chwile sie z nim uporali.

Podczas akcji zdobyłeś 700 exp i 1000 zł
Aktualnie posiadasz 18000exp i 5000zł
Gratylacje awansowałeś na 17 posiadasz 360hp


Jak jakieś błędy to mówcie nikt nie jest doskonały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ale pisze sie tak np poszedłem do lasu znalazlem jakąś opuszczoną grote i ....ja pisze koncówke tylko prosze nie logujcie sie jako space marines ale jak chcecie to prosze bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 14:53, Andrzej Tytan napisał:

Idę sobie poza bazę chaosu i w opuszczonej grocie znalazłem drzwi wchodzę do nich i...



Rozumiem że zaczynasz ale nie zgapiaj z innych postów i pisz długie posty bo bedzie uznane jako spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok sorry.


w nocy kiedy przechodziłem świat by niszczyć to co jest wrogiem sił chaosu idę przez puste pole i znajduję ciała sił chaosu i orków. Zobaczyłem że, ciała są jeszcze świeże więc pomyślałem i pobiegłem że,znajdę tych zabójców.Aż tu nagle spotykam...


{teraz może być}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 18:10, Andrzej Tytan napisał:

ok sorry.


w nocy kiedy przechodziłem świat by niszczyć to co jest wrogiem sił chaosu idę przez puste
pole i znajduję ciała sił chaosu i orków. Zobaczyłem że, ciała są jeszcze świeże więc pomyślałem
i pobiegłem że,znajdę tych zabójców.Aż tu nagle spotykam...


{teraz może być}



wiesz nie chce cie niezniechęcać ale jak byś pisał dłusze posty bylo by lepiej wiesz jeśli ciekawszy post tym wiecej zdobytych przedmiotów expa i zł

spotkales 3 orki skoczyłeś nad nimi i odciołeś głowe jednemu potem przebieś drugiego mieczem a 3 udeżył cie w głowe straciles 50 hp z topora leżałeś ogłuszony i ortk pomyślał że nie żyjesz wiec chciał zabrać twój miecz ale kiedy chwytał twoją broń ty wykreciłeś miecz i odciołeś mu ręke przeraźliwie wżasną i usłyszałeś armie orków biegnących w twoją strone.
Uciekając spadłes do rzeki płynołeś przez 2 dni ale natrafiłeś na wyspe a tam skrzynia znalazłeś 200 zł i moduł transportujący.
Teleportowałeś się do bazy.

Podczas akcji zdobyłeś 150 exp i 30 zł
Posiadasz teraz 150 expa i 30 zł
Gratulacje awansowałeś na poziom 2
Masz teraz 330 hp i 55 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupuję młot.

Idę przez pole próbując znależć jakichś niedobitków z tamtej walki. Lecz zamiast zamiast ich spotykam same nieżywe istoty jakby jakiś zabójca zabijał co chwile coraz więcej istot.straciłem nadzieje na uratowanie kogokolwiek.Gdy po pewnym czasie znajduję bazę Eldarów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 18:44, Andrzej Tytan napisał:

kupuję młot.

Idę przez pole próbując znależć jakichś niedobitków z tamtej walki. Lecz zamiast zamiast ich
spotykam same nieżywe istoty jakby jakiś zabójca zabijał co chwile coraz więcej istot.straciłem
nadzieje na uratowanie kogokolwiek.Gdy po pewnym czasie znajduję bazę Eldarów...



Masz teraz 205zł bo nie dodałem tych co znalazłeś w skrzyni


Podczas przeszukiwania obozu spotkałem 4 wyjacych banshee załatwiłem ich gruchotając ich wredne czaszki szukając ich domy znalazłem 100 zł i koszule

Podczas akcji zdobyłem 160exp i 160 zł
Masz teraz 310 exp i 365zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

{sprzedaję młot kupuję młot bojowy i nakładam młot bojowy i koszule}

Byłem już zmęczony zasnąłem pod drzewem i obudziłem się w południe zacząłem poszukiwać orków lecz nigdzie nic nie znalazłem. Lecz nagle znalazłem obóz orków ale było ich za dużo zawróciłem ale zobaczyłem że wpadłem w płapkę a okrążyła mnie...


dobrze piszę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:41, Andrzej Tytan napisał:

{sprzedaję młot kupuję młot bojowy i nakładam młot bojowy i koszule}

Byłem już zmęczony zasnąłem pod drzewem i obudziłem się w południe zacząłem poszukiwać orków
lecz nigdzie nic nie znalazłem. Lecz nagle znalazłem obóz orków ale było ich za dużo zawróciłem
ale zobaczyłem że wpadłem w płapkę a okrążyła mnie...


dobrze piszę???


Dobrze ale mają być dłuższe jeśli chces wiecej expa i wszystkiego zdobywać masz Teraz 5 zł (Duuuużo)

Okazalo sie że to jest sen a ty wpadleś w dziuple wielkiego drzewa udeżyłeś sie głową o skałe i straciłeś 50 hp zemściłeś sie na skale i poczułeś dziwną moc okazało sie żę skała jest magiczna i dostałeś 100exp a pod nią leżało 20 zł.

Podczas akcji zdobyłeś 100 exp i 20 zł
Masz aktualnie 465 exp i 25 zł
Gratulacje awansowałeś na poziom 3
Masz teraz 360 hp i 50 zł


Pisać jak jakieś błędy (nikt nie jest doskonały)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

{kupuję pistolet plazmowy i nakładam go nakładam młot bojowy i koszulę}
Gdy okazało się że, to drzewo zdziwiłem się i poszedłem w inną stronę nagle zobaczyłem jak żucili się na mnie cała armia orków po chwili byłem już nieprzytomny. Zdziwiłem się że, mnie nie zabili skożystałem z okazji kiedy orki zasneły iużyłem komunikatora żeby mi pomogli. po kilku minutach przylecieli jakieś 2 predatory i kilka oddziałów kosmicznych marines chaosu razem z nimi przyłączyłem się do walki i...


ps:fajna gra forumowa to był dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować