Zaloguj się, aby obserwować  
Norbocio

Dawn of War forumowa gra

282 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2007 o 20:05, Andrzej Tytan napisał:

{kupuję pistolet plazmowy i nakładam go nakładam młot bojowy i koszulę}
Gdy okazało się że, to drzewo zdziwiłem się i poszedłem w inną stronę nagle zobaczyłem jak
żucili się na mnie cała armia orków po chwili byłem już nieprzytomny. Zdziwiłem się że, mnie
nie zabili skożystałem z okazji kiedy orki zasneły iużyłem komunikatora żeby mi pomogli. po
kilku minutach przylecieli jakieś 2 predatory i kilka oddziałów kosmicznych marines chaosu
razem z nimi przyłączyłem się do walki i...


ps:fajna gra forumowa to był dobry pomysł.


(dobry miałeś pomysł że pistolet z młotem)

Masz teraz 0 zł ale jesteś podstawowo uzbrojony

Strzelając do nich zabiłeś 5 orków i 10 szczuronogów.
Dowództwo dało ci 100 zł za dobrą strategie walki


Podczas akcji zdobyłeś 350 exp i 160 zł
Masz teraz 815 exp i 160 zł
Gratulacje awansowałeś na poziom 5 Masz teraz 420 hp i 185 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

{sprzedaję koszulę i kupuję ćwierkowaną koszule reszta ekwipunka taka sama}

Gdy skończyliśmy walke dali mi pod dowódstwo 2 oddziały kosmicznych marines chaosu. Tak sobie myśle dlaczego musimy ze sobą walczyć lecz zrozumiałem że, sojuszu nigdy nie będzie idąc dalej zobaczyłem las którego nigdy tutaj nie widziałem. Myślałem że, to złudzenie ale nie po chwili widze kilka wielkich robotów eldarów. Zapomniałem jak się nazywają ale postanowiłem przysłać 2 predatory które walczyły ze mną w obozie orków. po chwili zobaczyłem te dwa predatory tylko że, zniszczone przez eldarów .Pewnie też ich zdziwił ten las odchodząc zaatakowały mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 20:44, Andrzej Tytan napisał:

{sprzedaję koszulę i kupuję ćwierkowaną koszule reszta ekwipunka taka sama}

Gdy skończyliśmy walke dali mi pod dowódstwo 2 oddziały kosmicznych marines chaosu. Tak sobie
myśle dlaczego musimy ze sobą walczyć lecz zrozumiałem że, sojuszu nigdy nie będzie idąc dalej
zobaczyłem las którego nigdy tutaj nie widziałem. Myślałem że, to złudzenie ale nie po chwili
widze kilka wielkich robotów eldarów. Zapomniałem jak się nazywają ale postanowiłem przysłać
2 predatory które walczyły ze mną w obozie orków. po chwili zobaczyłem te dwa predatory tylko
że, zniszczone przez eldarów .Pewnie też ich zdziwił ten las odchodząc zaatakowały mnie...


Przyjołem masz teraz 30 zł
(też zapomniałem jak sie nazywały wiec uznam to za platforme grawitacyjną a i jeszcze 1 z pojazdami sie nie walczy walczą pojazdy vs pojazdy poszukaj na jakiejś stronie sa pojazdy do kupienia i najemnicy)

Podeszłem do nich kiedy oddziały kosmicznych marines chaosu walczyły podłożyłem 2 bomby szybko uciekaliśmy i BOOM!!! Deszcz plazmy stopił je.

Za udaną akcje zdobyłeś 200 exp i 50 zł
Masz teraz 1015 exp i 210 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

{uzbrojenie to samo}

Gdy patrzyłem jak pojazdy się niszczą byłem szczęśliwy. Lecz po chwili widze że, jestem sam skradając się dalej zobaczyłem całąm bazę eldarów. Bałem się że, mnie złapią aż nagle znalazłem, avatar wielki demo
bałem się umknąłem za bazę eldarów po chwili widze 2 baze orków tyle że, mniejszą
myślę atakować czy uciec gdy nagle oślepiło mnie światło i zobaczyłem z jednej strony eldarów
a z drugiej orków lecz co gorsza zaatakowali też kosmiczni z jeszcze jednej
strony co zrobiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostaję wezwany na planetę Kornath przez Gabriela Angelosa.Ma dla mnie kolejne zadanie.Kornath to planeta kontrolowana przez Space Marines.Gdy przybywam na miejsce,otrzymuję nową misję:muszę poprowadzić kampanię w systemie Tanareth.Jest to system w całości kontrolowany przez Eldarów.Moim zadaniem jest przechwycić jakieś plany na planecie o nazwie Danara.Znajduje się tutaj jakaś placówka Eldarów.Wyruszam na misję z jakimś zwiadowcą,Meckiem Odomem.Na planetę lecę moim statkiem,Mouldy Crowem.Zostaję zrzucony na powierzchnię planety,Meck ląduje w ukryciu.Wchodzę do placówki...

20070303160123

20070303160633

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 12:16, Skywalker560 napisał:

Placówka wydaje się opustoszała.Meck coś zgłasza,że zauważył coś dziwnego.Wchodzę dalej do
środka i...


Boom dostajesz z ciężkiego boltera w tros co powoduje głęboką rane.Wpadłeś w zasł patrząc że baza zajeta jest przez kosmicznych marines chaosu przez to wpadłeś w puapke dzieki zdolności kamuflażu uciekłeś i zeszpiegowałeś baze wroga.

Zdobywasz 200 exp i 100 złota
Teraz masz 18200 i 5100 złota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak pech to pech i spotykasz 2 plugawicieli, na szczęście dzięki predatorom które nadjechały udało ci się ich pokonać i begieniesz dalej a tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 18:06, ZYdar napisał:

Ale jak pech to pech i spotykasz 2 plugawicieli, na szczęście dzięki predatorom które nadjechały
udało ci się ich pokonać i begieniesz dalej a tu...


jak by co to jesteś nowy czy to twoja inna postać ??

Jak by co to piszcie posty co mająminimalnie 3 linijki inaczej temat zostanie zablokowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siedze sobie w bazie i palepapierosa. Nagle pada deszcz mówie *******

Przychodzi banshi i się pyta czy czuję coś złego w powietrzu

yślałem że zwariowała ale nagle stało się strasznie zimno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 16:51, Andrzej Tytan napisał:

siedze sobie w bazie i palepapierosa. Nagle pada deszcz mówie *******

Przychodzi banshi i się pyta czy czuję coś złego w powietrzu

yślałem że zwariowała ale nagle stało się strasznie zimno ...



Nagle działo zamrażające kosmicznych marines strzeliło w twoją strone banshee poległa ratując twoje życie
Przez radio poprośiłeś o wsparcie dzięki czemu szybko uporaliście sie z tymi nędznymi "ludzmi".

Za dobrze przeprowadzoną akcje dostałeś 90 expa i 100 zł
Aktualnie posiadasz 90 expa i 100 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować