Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Football Managerem 2007 – dzień trzeci

53 postów w tym temacie

Szczerze powiedziawszy felieton przypadł mi do gustu... : P

BTW. Ostatnio mam coś ze wzrokiem :/ Wszystko czytam 2 razy szybciej niż wcześniej, a juz poprzednio czytałem bardzo szybko : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Na trzeci dzień Tygodnia z Football Managerem 2007 przygotowaliśmy (niezmiennie we współpracy z redakcją fm.gram.pl) tekst, rzucający światło na nowości, jakie wprowadzili do swojej produkcji programiści Sports Interactive. Zapraszamy do lektury!

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z Football Managerem 2007 – dzień trzeci" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się,gra miała być wysłana 16 albo 17 pazdziernika,a moja od rana pakuja i pakuja :) wzielem kuriera to za to moglem jechac jutro do empiku i sobie kupic i by było git,a tak kupa,niech gram.pl przeznaczy wirtualne pieniądze na zakup pakowaczki do gier:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 18:22, xavi1989 napisał:

zgadzam się,gra miała być wysłana 16 albo 17 pazdziernika,a moja od rana pakuja i pakuja :)
wzielem kuriera to za to moglem jechac jutro do empiku i sobie kupic i by było git,a tak kupa,niech
gram.pl przeznaczy wirtualne pieniądze na zakup pakowaczki do gier:D:D

Gra miała być wysłana 18 i tak jest , jutro zapewne ją otrzymasz a w sklepie najwcześniej pojawi się w piątek więc i tak jesteś o jeden dzień do przodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Xavi ja mam taki opis jak ty, kontaktowałem się z ludzmi i u nich jest już wysłana,generalnie nie podoba mi się że ktoś pakuje mi grę cały dzień i jakoś mu nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe to troche mnie pocieszyłeś mam nadzieje że jutro rano dostane (wkońcu) numer przesyłki i będe mógł sprawdzić przez który kontynent wiozą do mnie moją gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może co się dzieje gdy kurier przyjdzie a nikogo nie będzie w domu?? Trzeba tą paczkę będzie skądś odebrać, czy przyjdzie jeszcze raz, a może np. zostawi ją u sąsiada??

Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować