Zaloguj się, aby obserwować  
szewcumufan

Nasz protest

245 postów w tym temacie

Hubinho- co ty masz za ciekawy eliksir ze masz jeszcze wiare? :D
to ja mam propozycje ldazabicia czasu.policzmy sobie tensor metryczny dla ukladu wspolrzednych sferycznych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 19:53, Hubinho10 napisał:

> Ja jeszcze się łudzę, że pogram w weekend, bo rok temu też zamawiałem pocztą i paczka
doszła
> w dniu premiery. Poczekajmy do jutra.

też staram się wierzyć i jestem przekonany że jutro przed 13 zapuka listonosz :D


No raczej poczta dostarcza paczki po 16-stej, przynajmniej w moim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do CDP co z tymi pczkami jak mnie pani od was znowu oszukala, mowic ze wszytskie paczki kurierskie dojda na jutro(mam status pakowana) to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w podobnej sytuacji jak inni ale mieszkam na wsi i wątpie, że jutro kurier do mnie dotrze - mam podobny status jak Bello. To co robi sklep to istny skandal i kpina z zamawiających. Mnie ich bonusy, przeprosiny itp. w ogóle nie interesują. Jak chcą być poważnym sklepem to powinni stanąć na głowie by zamówienia zrealizować na czas. Jak czytam zaś niektóre z poprzednich wypowiedzi o cierpliwości, po co się denerwować, o wyjsciu na papierosa itp. to mi się niedobrze robi. To jest wyłącznie próba obrony tego co powinno być nagminnie potępiane i ukazywane jako zły przykład. Kto nie rozumie, że nam chodzi o niewywiązanie się z umowy to niech lepiej nie zabiera głosu. Sklep gram.pl w moich i na pewno nie tylko w moich oczach stracił całkowicie wiarygodność!!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja paczek mam juz wyslana, jednak nigdzie nie mam linku do sprawdzenia gdzie ona jest. Nic nie przyszlo na mejla, na stronie zamowienia tez nic nie widze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 20:41, Kamiloos napisał:

Ja paczek mam juz wyslana, jednak nigdzie nie mam linku do sprawdzenia gdzie ona jest. Nic
nie przyszlo na mejla, na stronie zamowienia tez nic nie widze :/

Mam dokładnie to samo. Ale cóz przynajmniej jest jakiś postęp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi podoba sie termin wysyłania(warhammera 40:000 zlota edycje dostalem bardzo szybko i w terminie)ale patrzcie mowia ze bedziemy mieli gothica 3 2 dni przed premiera.A potem ze 31 pazdziernika,ale z tego co wiem to 31 wyślą,co oznacza ze powinnismy dostac 1 listopada,lecz wtedy jest święto,czyli 2 listopada co oznacza ze 1 dzien przed premiera.Co wy na to???Mi akurat to lotto bo EK nie ma wszedzie ale ci co zamawiali zwykle Gothici 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 21:00, barsum napisał:

Mi podoba sie termin wysyłania(warhammera 40:000 zlota edycje dostalem bardzo szybko i w terminie)ale
patrzcie mowia ze bedziemy mieli gothica 3 2 dni przed premiera.A potem ze 31 pazdziernika,ale
z tego co wiem to 31 wyślą,co oznacza ze powinnismy dostac 1 listopada,lecz wtedy jest święto,czyli
2 listopada co oznacza ze 1 dzien przed premiera.Co wy na to???Mi akurat to lotto bo EK nie
ma wszedzie ale ci co zamawiali zwykle Gothici 3?

Hahaha, już widzę, jak dotaniecie tego Gothica przed premierą, pewnie tak samo jak my FM-a...

Moją także wysłali, numeru paczki brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie dostalem przesylki pomimo tego zerozmawialem dzisiaj przez telefon z kurierem ktory zapewnil mnie ze na pewno dzisiaj dostane - i nic z tego odwiozl z powrotem do magazynu a ja bylem caly czas w domu!!!!!! Moj apel brzmi tak - ROZWIAZAC UMOWE Z MASTERLINK na uslugi kierierskie. Rok temu mialem dokladnie taki sam problem i w koncu musialem sam odebrac gre z magazynu bo jasnie Pan kurier nie raczyl sie u mnie pojawic

To wszystko co chcialem powiedziec. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 12:27, Lucas the Great napisał:

Psiakrew, a mówiłem im, żeby nie odpalali tego prototypu maszyny czasu na więcej niż kwadrans,
bo się bałagan zrobi... Nie mogli mnie posłuchać, musieli po swojemu... więcej nic im nie pożyczę
;)


Lucas, nie obrażaj sie na nich, oni chcieli dobrze. Weź im pozycz to cudeńko jeszcze na moment, nikt sie nie dowie, prawda chłopaki ?? xD Nic nikomu nie powiemy, tylko spraw zeby kurierzy na wies dotarli jeszcze dzisiaj, do miast to juz na wczoraj i najlepiej zeby od razu zainstalowana byla :] Chociaz mieszkam w Warszawie to jestem sercem z wszytkimi ktorzy siedza tutaj w kiepskim nastroju ;]

Mazzy77 napisał:
a ja mialem juz dosc problemow ktore ma cdprojekt i kupilem sobie w sklepie za 89,90 :-)

Jak kupiłeś gre przed premierą ?? Znowu jakieś plotki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 22:27, John Fu napisał:

Jak kupiłeś gre przed premierą ?? Znowu jakieś plotki ?

w warszawie sa w media markt, empiku, saturnie - reszty nie sprawdzalem - w tych sklepach mozna bylo normalnie kupowac, sam sie lekko zdziwilem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować