Zaloguj się, aby obserwować  
szewcumufan

Nasz protest

245 postów w tym temacie

Problemy logistyczne w XXI w.??? My wierni fani FM jestesmy zawiedzeni postawa gram.pl i CDP. Sytuacja taka nie zaistniala po raz pierwszy, ale mamy nadzieje ze juz po raz OSTATNI. Z niecerpliwoscia czekamy na nasze zamowienia i zyczymy jak najszybszej reorganizacji dzialu logistyki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nigdy wiecej gram.pl!! na kazdym forum, servisie i wszędzie gdzie będzie moj adres IP, kazdy dowie sie jak gram.pl traktuje graczy. trzeba było napisac ze u was fm będzie 1 października, za 39,99 a potem napisac ze nie października, tylko grudnia i w wyniku problemow technicznych wyskoczyło 39,99 a nie 139,99, przepraszacie ale dopłacić trzeba. NIGDY WIĘCEJ!! NIGDY!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może byście napisali o co chodzi, a nie tylko wyklinacie! nie wiem co wam zawinił CD Projekt, ale dali byście jakiś powód do stwierdzenia, że CDP : "dał d**y"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:11, BOSS155 napisał:

Daliście d**y i tyle nie ma co tu sie rozpisywać. Więcej tu nic nie kupuję...


To się teraz argumentacja nazywa, tja? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:16, m8pl napisał:

nigdy wiecej gram.pl!! na kazdym forum, servisie i wszędzie gdzie będzie moj adres IP, kazdy
dowie sie jak gram.pl traktuje graczy. trzeba było napisac ze u was fm będzie 1 października,
za 39,99 a potem napisac ze nie października, tylko grudnia i w wyniku problemow technicznych
wyskoczyło 39,99 a nie 139,99, przepraszacie ale dopłacić trzeba. NIGDY WIĘCEJ!! NIGDY!!!!!!!!!


Nie trzeba, ( nadal nie wiem o co chodzi ) można po prostu zrezygnować z przesyłki dając w Moje Konto
, a później w link "tutaj" przy listę swoich zamówień znajdziesz tutaj, odszukujesz sobie tą przesyłkę, klikasz na nią i anulujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:05, szewcumufan napisał:

Problemy logistyczne w XXI w.??? My wierni fani FM jestesmy zawiedzeni postawa gram.pl i CDP.
Sytuacja taka nie zaistniala po raz pierwszy, ale mamy nadzieje ze juz po raz OSTATNI. Z niecerpliwoscia
czekamy na nasze zamowienia i zyczymy jak najszybszej reorganizacji dzialu logistyki!!!!

O co biega i pamiętajcie,że jesteście na forum.Tu nie toleruje się bluzgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:24, NyGgA MiLy napisał:

O so chozi?Jaka FM?Co to za gra i w czym tkwi Wasz problem?

Wydaję mi się, że chodzi o Football Menager 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim napiszecie panowie to dowiedzcie się sami o co chodzi. Dzisiaj powinny zostac nadane paczki z FM 2007, lecz z tego co czytałem jeszcze ich nie nadano, przez co ludzie co zamowili nie otrzymaja gier na obiecany czas. A pretensji pana m8pl wogole nie czaje bo chyba mu sie powalila wersja 2006 z 2007 a moze nawet z fifa 07, ale to juz jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:26, plada napisał:

> O so chozi?Jaka FM?Co to za gra i w czym tkwi Wasz problem?
Wydaję mi się, że chodzi o Football Menager 2007.



Aaa,o takie chodzi.Powinni sie domysleć,że nowa gra nie może kosztowac 39.99 złotych,a w szczególnosci FM 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje mnie, gdy jakiś gość robi taką antyreklamę pożądnej firmie !!
Gdyby cię okradziono czy coś takiego to co innego, ale o takie bzdury robić taką awanture !!
Przecież przesyłki odbierać nie musisz, a co za tym idzie nie tracisz żadnych pieniędzy !!
Inteligentni ludzie najpier myślą, a potem mówią, a nie odwrotnie :P

PS: W temacie mógłbyś napisać o co (grę,sprzęt czy jeszcze coś innego) dokładnie chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2006 o 21:32, Khalid. napisał:


PS: W temacie mógłbyś napisać o co (grę,sprzęt czy jeszcze coś innego) dokładnie chodzi ?



Sądząc ze skrótu(niesprecyzowanego zresztą) chodzi o Footbal Menager(zapomnieli dać daty:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie do konca rozumiem o co chodzi, ale chyba o to, ze nie wyslano jeszcze do nich Football Managera.
wlasnie zauwazylem, ze w planie wydawniczym prawie wszystkie premiery przesunieto na piatki, przez co wysylka kurierem wlasciwie stracila sens... wiec przeciwko temu mozecie protestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 21:35, szewcumufan napisał:

Chcialem zauwazyc ze "problemy logistyczne" z Football Managerem to nie nowosc, wiec moze warto
wyciagnac jakies wnioski....hmmm????



A co to takiego te ''''problemy logistyczne''''.Moze wysyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować