Zaloguj się, aby obserwować  
szewcumufan

Nasz protest

245 postów w tym temacie

No i ładnie, mamy dzięki bogu 26 października a gry ani widu ani słychu, na poczcie wygląda to tak jakby paczka wogóle nie została wysłana (niech żyją koligacje rodzinne) - nie figuruje w systemie przesyłek. Pierwszy i ostatni raz zamawiałem cokolwiek na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chesterfield - a potwierdziłeś zamówienie ?
Nie wiem o co tyle płaczu, jakoś np. dla JoWoodu nikt nie wrzeszczał, gdy premierę G3 z marca przesunęli na wrzesień a potem na październik ( a CDP na listopad - i jakoś nikt nie płakał, a seria gothic ma więcej fanów niż FM ) - Wystarczy trochę cierpliwości, w końcu dostaniecie swoją ukochaną grę i będziecie mieli pewność, że jest ona najwyższej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 09:17, WorldWar3PL napisał:

chesterfield - a potwierdziłeś zamówienie ?
Nie wiem o co tyle płaczu, jakoś np. dla JoWoodu nikt nie wrzeszczał, gdy premierę G3 z marca
przesunęli na wrzesień a potem na październik ( a CDP na listopad - i jakoś nikt nie płakał,
a seria gothic ma więcej fanów niż FM ) - Wystarczy trochę cierpliwości, w końcu dostaniecie
swoją ukochaną grę i będziecie mieli pewność, że jest ona najwyższej jakości.


nie tylko potwierdziłem, ale już zapłaciłem przelewem za przesyłkę więc mam prawo się wk... gdybym olał ten pożal się Boże pre-order miałbym grę od piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 10:51, Destro napisał:

Przede wszystkim sprawę powinieneś zgłosić do Działu Obsługi Klienta sklepu lub w ogóle napisać
reklamację odnośnie dostawy paczki - wtedy będziemy mogli coś zadziałać i ew sprawę przekazać
dalej do firmy kurierskiej i zażądać od nich ustosunkowania się do Twojego problemu. Na forum,
jakkolwiek duże byłoby Twoje rozżalenie, zdziałać nic nie możemy - jest to problem indywidualny
i wymaga kontaktu z nami.


Wszystko ładnie i pieknie, ale na dwa maile z formularza nikt nie odpowiedział , opisałem w nich calą zaistniałą sytuację i cisza..
jeszcze trochę i status przesyłki zniknie z archiwum masterlinka..
Tak gwoli przypomnienia.
http://www.masterlink.pl/trackandtrace_pokaz.asp?przycisk=Wyszukaj&p1=LQ6313920962

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować