Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 1 i 2 - lepsze oficjalnie

24 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2005 o 21:32, Mr_Hyde napisał:

tanei lcd hd zazwyczaj maja kiepska reakcje plamki i do gier sie nie ebdzie nadawac :/ .


bujda na resorach. jak nie chcesz lcd to bierzesz plazmę. w obu wypadkach będziesz miał lepszą jakość niż na najcudowniejszym crt jaki sobie wymażysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 02:19, Bambusek napisał:

Tylko teraz doliczyc 3000 zł na telewizor


zawsze wydawało mi się że przeciętne gospodarstwo domowe MA telewizor. A jeśli potrzebujesz rozdziałki HD to zawsze możesz podpiąć xboxa360 do monitora od kompa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2005 o 00:21, Bambusek napisał:

3000 zł za telewizor - za
tyle to mam najnowszego GF i jeszcze mi zostaje. (GF 7800 GTX kosztuje około 2500)


który to GF starczy ci na rok-max dwa, bo po tych 2 latach wejdą dwie nowe generacje kart graf a tym samym oczywiście twórcy gier będą pompować tak aby do cieszenia się super jakością grafki potrzebna była kolejna karta za 2500 :)

natomiast telewizor HD starczy ci na min 6-10 lat, ba możesz używać go nawet jako monitora do kompa (sam tak robię - nic przyjemniejszego niż praca w 1920x1080 na 36 calowym ekraniku :D). tyle w kwestii porównań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

T.T nie macie o co sie klocic ? Kazdy ma to co ma i niech sie tym cieszy. Ja moge tylko pomazyc o X boxie czy o jakiejs grafice lepszej niz G-Force 4... No co nie kazdego stac na dobry stuff do kompa, zreszta rzad sie zmienil i napewno wiekszosc z Was to odczuje na wlasnej skorze :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować