Zaloguj się, aby obserwować  
Hummer

Którą grę z serii GTA uważacie za najlepszą.

150 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2007 o 16:35, KrzysztofT napisał:

Dla mnie kolejne części GTA są marne, mierne i mizerne, czyli ziemia pod kwiatki - i nic tego
nie zmieni.

Jeżeli naprawdę ci się podoba jedynka (i tylko ona) to masz dziwny gust. Taki inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, ja najmilej wspominam GTA2 i to ją uważam za najlepszą. Na drugim miejscu jest San Andreas- kocham te otwarte przestrzenie.^^ Chociaż ona może być niedługo wyparta przez IV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że San Andreas nie lubię prze fanboyów (podniecali się gówniarze z mojego miasta którzy mieli 13 lat że się ruchali) moim zdanie najlepszą jest GTA 2 bo jak miałem PSX to przy tej grze zrywałem noce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA (jedynka) była, moim zdaniem, przełomową grą. Tchnęła w zastały (wtedy) rynek gier odrobinkę świeżego powietrza. Godziny spędzone przy kompie (włączonym non-stop, bo nie można było save''ować), "GOURANGA!" (kto grał, ten wie o co chodzi:) ), otwarty świat (chcesz - wypełniasz misje, nie chcesz - robisz coś innego), niezła muzyka (kawałek autorstwa Da Shootaz mam do dziś jako dzwonek w telefonie - jeśli ktoś nie zna, niech sobie przesłucha: http://www.youtube.com/watch?v=AYhJnRO1A5E ) i dynamiczna rozgrywka dawały prawdziwie wybuchową mieszankę, której nie sposób było się oprzeć.

Dwójka, która była właściwie lekkim upgrade''em (grafika, zapisywanie stanu gry - czyli Jesus Saves itp), nie była już tak odkrywcza. Moim zdaniem GTA2 było dla jedynki tym, czym Lord of Destruction dla Diablo II - dodatkiem sporo zmieniającym, ale mimo wszystko tylko dodatkiem. Było tam za mało nowości, by można było to nazwać osobną grą.

GTA III wciągnęło mnie na naprawdę długo (głównie dlatego, że miałem problem z jedną z misji dla Kenji''ego), emocje były, ale jednak już nie takie, jak przy jedynce. Człowiek do dobrego szybko się przyzwyczaja;). Użycie nazw Vice City i San Andreas (zamiast GTA 4 i 5) było, według mnie, świetnym pomysłem (coś jak C&C i C&C: Red Alert), bo wiadomo było, że nie są to sequele jako takie, tylko bardziej... hmm... nowe "kampanie". I tu również, pomimo faktu, że obie te gry są świetne, brakuje tej świeżości, innowacyjności, które charakteryzowały jedynkę.

Krótko mówiąc: choć cała seria jest świetna, to - biorąc pod uwagę wszystkie elementy - jedynka jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za najlepszą grę z serii Gta uważam San Andreas, ponieważ jest ona bardzo rozbudowana, jest lepsza grafika i w ogóle. Ale każdy ma inne zdanie na pewno. :)xDS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA1: za to, że grałem w to w podstawówce. Niesamowita grywalność.
GTA3: wyniesienie serii na nowy poziom. Pewna rewolucja.
GTA Vice City: IMHO najlepsza (jako spójna całość) serii. Klimat, klimat, klimat. Całość.
GTA: San Andreas: bardzo dobra, ale tak wielka i oferująca tyle możliwości, że aż za dużo. Kurcze, muszę do niej wrócić.

pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najmilej wspominam GTA 2 (bo to była moja pierwsza gra na PC ;] )
najlepszy klimat był w Vice City
a najwięcej możliwośći i największy obszar gry jest w San Andreas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować