Zaloguj się, aby obserwować  
Hummer

Którą grę z serii GTA uważacie za najlepszą.

150 postów w tym temacie

Zdecydowanie GTA Vice City (klimat Miami lat 80''), później San Andreas (możliwości i masa bajerów), a na końcu GTA III (brak możliwości ubioru itd.). IMO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to ja sie zastanawiam nad Vice City i San Andreas ponieważ obie te części tak samo mi sie podobały ale pewnie wyżej ocenie GTA San Andreas :P Potem VC i gta 3 :D

Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie GTA IV. Najbardziej rozbudowane ze wszystkich, piękna grafa i bardzo dobrze zaprojektowane miasto. A na peceta? San Andreas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA 1... krok milowy w grach. GTA 4 pewnie bardzo miodne, lecz xboxa nie posiadać i czekać na wersję PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam sentyment do GTA III ;) ech, ten klimat... ech, te misje.. za pierwszym razem przechodziłem ją dwa miesiące ^^ ostatnio zajęło mi to jeden dzień :) a wychwalanego przez wszystkich Vice City nie trawię. jakieś takie drętwe jest ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie Vice City i San Andreas na równi za klimat.W Gta 3 jakoś nie było klimatu , niemy bochater biega po mieście wykonuje misje nie wiadomo po co , nikt nie wie nawet jak się nazywa, trójka była fajna ale dla mnie nie miała klimatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się waham pomiędzy GTA: VC albo SA bo obie według mnie są tak samo dobre. Zaraz po nich uplasowało się GTA 3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA 1 - kamień milowy w gatunku > GTA2 (świetne) > GTA3 - już nie kamień a skała milowa w gatunku :) - GTA:VC (dobre) - GTA:SA (świetne) - GTA4 (utlra). Każde GTA było lepsze od swojego poprzednika, każde wprowadzało coś nowego i dobrego. Nie było tak, że któraś część była gorsza od poprzedniczki :) Mógłbym tylko się przyczepić, że między GTA3 a GTA:VC była za mała różnica w jakości grafiki, ale za to VC miała lepiej zoptymalizowany silnik, przez to płynniej chodziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza to GTA SA - ogromny świat, dużo nowości. A najgorsza to GTA III mało możliwości, małe miasto już chyba w GTA 2 jeszcze na PS One :P lepiej mi się grało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować