• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Lynx400m

Football Manager 2007 problem. Pomocy. FM 2007 problem.

Pytanie

Witam.

Podczas pierwszego uruchomienia wszystko bylo ok, ale juz przy drugim po wczytaniu listy zyczen managerow gra sie wiesza. Moge ruszac kursorem, ale po prostu sie nic nie dzieje. Znika pasek wczytywania i gra stoi w miejscu, nic nie moge kliknac a w menedzerze zadan wyswietla sie przy fm brak odpowiedzi. Kompletnie nie mam pomyslu co sie stao. Moge ktos ma jakies ? Oczywiscie wymagania sprzetowe spelniam w 200%.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ciężko powiedziec, co może byc przyczyną. Spróbuj może przeinstalowac grę, są duże szanse, że to pomoże - możliwe, że skrzaczyły się jakieś pliki z gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Instalowalem ponownie i nic. Ale shit ;) Tyle czasu czekalem, rozdarlem pudelko pelna para a tu moj zapal zostal momentalnie przygaszony. Kombinuje dalej. Moze cos zadziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cala noc mi zeszlo, niech to szlag. Czytalem wiele porad z angielskich i polskich stron, i w wiekszosci blad rozwiazuje sie po usunieciu katalogu SI z katalogu Aplication Data z Documents and Settings. Tylko u mnie nie ma tam tego katalogu . . . Utworzylem wiec na laptopie profil goscia i przy pierwszym uruchomieniu nie wbralem zdjecia managera. Za drugim razem udalo mi sie wczytac nowa gre. Moze teraz juz bedzie ok. Tak wiec mam juz nawet specjalny profil uzytkownika zalozony tylko do grania w FM!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.10.2006 o 17:05, 90uywojti napisał:

Witam
Mógłbyś podać minimalne wymagania sprzętowe FM 2007 bo do tej pory nie ma ich w metryczce gry.
Pozdrawiam i góry dziękuje za pomoc


Minimum: Windows 98/ME/2000/XP, 1GHz processor, 128MB RAM
Rec: Windows XP, AMD or Intel Dual Core 2GHz, 1GB RAM, 1024x768 32Bit display, 650MB HD Space

W przyszłości pytaj w tym temacie: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12163&u=129
Tam na pewno zawsze ktoś pomoże i to o wiele szybciej niż tutaj:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować