Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2006 o 22:42, Matrusek napisał:

> Jednak wydaje mi sie ze wine za tak tragiczny komentarz w wiekszym stopniu ponosi CDP.Bo
to
> ze Borek i Kolton sa wysmienitymi komentatorami i podczas meczu slucha ich sie cudownie
nikt
> nie zaprzeczy.Jednak trzeba pamietac ze po pierwsze to byl ich debiut w tej roli, po drugie

> trudno jest z siebie wykrzesac prawdziwe emocje siedzac w studio nagraniowym nad kartka
papieru.A
> wiec w takiej sytuacj powinni zareagowac ludzie ktorzy to nagrywali, po sesji czy juz
nawet
> w trakcie, bo nie wierze ze nie sluszeli jaki z tego wychodzi GNIOT.Tak wiec przy pracy
nad



W Fifie komentarz jest o niebo lepszy niż w PES. Przynajmniej do tej pory. Moze panowie z CD Projekt tak dlugo odkladaja wydanie gry bo zmieniaja komentarz:D Tez w to nie wierze ale troche dziwne zeby literowki i jakies bledy poprawiac prawie miesiac.

Dnia 30.10.2006 o 22:42, Matrusek napisał:

> polonizacja tej gierki CDP dalo ciala na calej lini!!!

Hmm, a znasz lepsze wydanie gry z lepszymi komentatorami ? Niestety nie wiem z czym Ty to porownujesz,
bo ani w Fife nie jest dobrze i ani w PES''ie -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z rady Mistica i próbowałem się czegoś dowiedzieć u żródła. Po wielu próbach udało mi się dodzwonić pod numer 0225196969 (niby dział obsługi klienta).Gdy zapytałem kiedy mozna się spodziewać PESa6 odpowiedziała że niewiadomo bo data premiery jest nieustalona. Postanowiłem więc zrezygnowac z zamówienia. Niestety Pani powiedziała ze nie moze tego zrobić i podała mi numer działu zamówień 0225196968 .Niestety mimo że spędziłem przy telefonie prawie godzinę nie udało mi się tam dodzwonić. Wysłałem maila z rezygnacją z zamówienia i czekam na jakąkolwiek odpowiedz ze sklepu. Na razie bez rezultatu.Olewka na całego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 08:45, nOBODY000 napisał:

Jednak wydaje mi sie ze wine za tak tragiczny komentarz w wiekszym stopniu ponosi CDP.Bo to
ze Borek i Kolton sa wysmienitymi komentatorami i podczas meczu slucha ich sie cudownie nikt
nie zaprzeczy.Jednak trzeba pamietac ze po pierwsze to byl ich debiut w tej roli, po drugie
trudno jest z siebie wykrzesac prawdziwe emocje siedzac w studio nagraniowym nad kartka papieru.A
wiec w takiej sytuacj powinni zareagowac ludzie ktorzy to nagrywali, po sesji czy juz nawet
w trakcie, bo nie wierze ze nie sluszeli jaki z tego wychodzi GNIOT.Tak wiec przy pracy nad
polonizacja tej gierki CDP dalo ciala na calej lini!!!


nasi komentatorzy sa beznadziejni. Niestety nei znają się na piłce, wymadrzaja sie. Zamaist komentowac , to filozofuja, aoni ani nie grali w piłkę w przywoitej lidze ( czyli np 3 liga polska) ani nie skonczyli zadnego kursu trenereskiego. Na jakiej podstawie oni mogą komnetowac cos, na czym po prstu się nie znają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niezle wtopiliscie z tym zakupem w cdp. Wiecie kocham pes ale teraz to juz zaczyna mi sie zle kojarzyc (nawet zastanawiam sie czasem nad fifa bo w cos grac trzeba i na cos kaske wydac trzeba) i żałuje że ktoś wpadł na pomysł zeby zrobić polski komentarz. Gdyby było jak zwykle to pewnie kończył bym pierwszy sezon w master lidze a tak.........nic nie wiadomo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 10:26, Tomsab napisał:

To niezle wtopiliscie z tym zakupem w cdp. Wiecie kocham pes ale teraz to juz zaczyna mi sie
zle kojarzyc (nawet zastanawiam sie czasem nad fifa bo w cos grac trzeba i na cos kaske wydac
trzeba) i żałuje że ktoś wpadł na pomysł zeby zrobić polski komentarz. Gdyby było jak zwykle
to pewnie kończył bym pierwszy sezon w master lidze a tak.........nic nie wiadomo :(


Aha to nie kupisz PES6 (mimo ze kochasz tą serie) tylko dlatego ze komentarz jest beznadziejny? <lol2> Nie wiem czy wiesz ale istnieje taka opcja jak zmiana komentarza np. na angielski, niemiecki itp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to bedzie tylko komentarz polski i włoski a ja nie dlatego nie chce kupic pes tylko dlatego ze.........niewiadomo kiedy sie kurcze w koncu ukaze mam posc czekania i olewania przez cdp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a i chyba wiem czemu nikt z cdp sie nie wypowiada na forum i czemu w firmie nie odbieraja tel bo........tak sie wszyscy zaangazowali w poprawki ze wyjechali do japoni :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 10:08, Lupowilk napisał:

nasi komentatorzy sa beznadziejni. Niestety nei znają się na piłce, wymadrzaja sie. Zamaist
komentowac , to filozofuja, aoni ani nie grali w piłkę w przywoitej lidze ( czyli np 3 liga
polska) ani nie skonczyli zadnego kursu trenereskiego. Na jakiej podstawie oni mogą komnetowac
cos, na czym po prstu się nie znają.



to dziwne bo Borek i Kolton to ludzie co znaja sie na pilce chyba najlepiej w polsce.
Pierwsze slysze zeby zostac komentatorem trzeba grac w pilke i/lub skonczyc kurs trenerski...
Idz sobie zagrac w fife a nie tu pierdoly piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

premiera 23-24 listopad!!! A wina jest tylko i wyłącznie po stronie CD Projectu....
CD Project zawalił na całej lini - zaczynając od spraw technicznych, marketingowych na logistycznych kończąc. Przydałaby się Panom(Paniom) ostra reprynmenda ze strony Szefostwa, za straty finansowe które na pewno będą. Już duża część z miłośników tej gry kupuje ją poza granicami..... i nie kupi jej w Polsce... Nieznajomość środowiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do Tomsaba: podobno wlasnie przez komentarz premiera jest opozniona, bo konami wkleilo nie te teksty co trzeba, i cdp teraz to naprawia... ale mnie, tak jak innych wkurza brak odpowiedzi CDP. olali chyba PESa konkretnie, skupiajac sie na tym beznadziejnym gothicu ( po reckach zachodnich widac, ze jest 2 razy gorszy od Obliviona ) i jaraja sie nim jak nie wiem co, nie myslac o nas, tych, ktorzy PES zamowili.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie tez to czekanie denerwuje najbardziej. Jeszcze zeby wiadomo przynajmniej ile trzeba czekac a tu nic!!!! Bardzo nieładnie sie zachowują myśle ze jesli sie szczyca ze sa taka pożądną firmą to chyba mogli by tu chociaz raz dziennie zagladnac i napisac jakies informacje o pes6. W dodatku wszystko przez komentarz który podobno jest słaby jak.......!!!!! wiec wolalbym miec ta gre tydzien temu nawet po rosyjsku byle byla no ale pewnie dostaniemy ja kiedyś.......kiedyś ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Gothica to sie nie dziwie ich zaangarzowania bo gierka jest pierwsza klasa (lepsza od Obliviona, zresztą poprzednie częsci tez byly lepsze od morrowinda), a wracając do PES''a to VladimirDebish nie wiem z kąd wzioles taka kosmiczna date ale na przyszlosc nie pisz zeczy o ktorych nie masz pojecia, a CDP napisalo ze premiera zostala przesunieta na poczatek listopada czyli z tego wynika ze PES powinien pojawic sie jakos w pierwszym, gora w polowie drugiego tygodnia listopada chyba ze CDP poczatek rozumie troche inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze bedzie ktos na tyle kompetentny z pracownikow CDP i przedstawi nam jakies nowe wiadomosci dotyczace gry. Cala Europa gra juz od kilku dni w nowego PES-a , a tylko my musimy domyslac sie kiedy laskawie wypuscicie ta gre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować