Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL – premiera przesunięta.

589 postów w tym temacie


Boże!!!! Ludzie.... czy wy macie po 10 lat? Jak pierd**** gry online mogą znać date premiery PES-a jeżeli do ch** pana dysrybutorem gry jest CD PROJEKT! Więc jeżeli ONI nie wiedzia kiedy bedzie to jak inne jeb*** strony mogą o tym wiedzieć! Fora powinny być dla osob po wyzej 16 roku zycia!


Całkowicie zgadzam się z tą wypowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam jest napisane 30 listopad ale jak ktos to juz wczesniej zauwazyl napisali 30listopada zeby pozniej nie bylo rozczarowan jelsi by dali powiedzmy 15listopad a tak napisali 30 i maja pewnosc ze napewno w ciagu tego miasaca sie pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 23:27, Mike napisał:

Nikogo nie robimy w balona. Jeśli nie podajemy informacji to znaczy, że po prostu nie mamy
żadnych potwierdzonych wiadomości.

Oczywiście można na nas zrzucać całą winę. Bardzo proszę, zwłaszcza, jeśli Ci to pomoże.


Bardzo dziękuję, pomogło

Dnia 02.11.2006 o 23:27, Mike napisał:

Kraj może jest i chory. Ale CDP nie jest chory. Wyłącznie dzięki nam w Polsce będzie dostępna
polska wersja gry i to w rozsądnej znacznie niższej niż za granicą cenie. Dodatkowo, wyłapaliśmy
błędy, których nie dało by się poprawić patchem, bo nie ma takiej opcji na PS2.


O ZBAWICIELE!!!! NIECH BĘDĄ WAM DZIĘKI WIELKIE, ŚWIATŁOŚĆ WASZEGO DOBRA I MĄDROŚCI NIECH ZAWSZE OŚWIETLA DROGI NASZE!!!!;]

"Wyłącznie dzięki nam w Polsce będzie dostępna

Dnia 02.11.2006 o 23:27, Mike napisał:

polska wersja gry i to w rozsądnej znacznie niższej niż za granicą cenie"

TY SE CHYBA K**** KPISZ!!!!
WEŹCIE SIĘ ZA WYDAWANIE GIER W MONGOLII
(biedni potomkowie czyngis hana)

Dnia 02.11.2006 o 23:27, Mike napisał:

I możesz pisać, że żyjemy w chorym kraju. Jednak jak to się mówi, swego nie znacie, cudze chwalicie
i Twoja postawa mieszania nas z błotem, nawet bez chwili refleksji nad całą sytuacją jest właśnie
typowa dla naszego "chorego kraju", gdzie atakowanie innych i mieszanie z błotem to norma,
a przy tym wcale nie musi być poparta faktami.

Po takich postach jak Twój zastanawiam się po co myśmy w ogóle się napinali i przekonywali
Konami do polskiej wersjii i niższych cen, po co testowaliśmy/sprawdzaliśmy czy wszystko jest
ok.


WŁAŚNIE!!!!! PO CO!!!??!
Trzeba było dać cenę 159, wersję ang, olać koszty lokalizacji, a w przypadku błędów dać

Dnia 02.11.2006 o 23:27, Mike napisał:

linka do strony konami i ich pomocy technicznej...


TRZEBA BYŁO WZIĄŚĆ SIĘ ZA UPRAWE BURAKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pro Evolution Soccer 6 Angielska wersja językowa! (PC)
Witamy,

W związku z dużą ilością zapytań dotyczących angielskojęzycznej wersji gry Pro Evolution Soccer 6 (PC) informujemy, ze dostawy tego tytulu spodziewamy się u nas w środę 8.11

pozdrawiamy,
ULTiMA.PL "

Bo ile mozna czekać.

PS. Komentarz polski jak i angielski to odczyt z kartki niestety i wypada jako jeden z najgorszych jaki słyszałem do tej pory w grach tego typu. Przykre, bo sa to świetni komentatorzy a do gry nie włożyli ani odrobiny serca (monotonne wypowiedzi nic poza tym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 16:41, SimonVDH napisał:

> Nikogo nie robimy w balona. Jeśli nie podajemy informacji to znaczy, że po prostu nie
mamy
> żadnych potwierdzonych wiadomości.
>
> Oczywiście można na nas zrzucać całą winę. Bardzo proszę, zwłaszcza, jeśli Ci to pomoże.


Bardzo dziękuję, pomogło
> Kraj może jest i chory. Ale CDP nie jest chory. Wyłącznie dzięki nam w Polsce będzie dostępna

> polska wersja gry i to w rozsądnej znacznie niższej niż za granicą cenie. Dodatkowo, wyłapaliśmy

> błędy, których nie dało by się poprawić patchem, bo nie ma takiej opcji na PS2.

O ZBAWICIELE!!!! NIECH BĘDĄ WAM DZIĘKI WIELKIE, ŚWIATŁOŚĆ WASZEGO DOBRA I MĄDROŚCI NIECH ZAWSZE
OŚWIETLA DROGI NASZE!!!!;]

"Wyłącznie dzięki nam w Polsce będzie dostępna
> polska wersja gry i to w rozsądnej znacznie niższej niż za granicą cenie"

>
TY SE CHYBA K**** KPISZ!!!!
WEŹCIE SIĘ ZA WYDAWANIE GIER W MONGOLII
(biedni potomkowie czyngis hana)


> I możesz pisać, że żyjemy w chorym kraju. Jednak jak to się mówi, swego nie znacie, cudze
chwalicie
> i Twoja postawa mieszania nas z błotem, nawet bez chwili refleksji nad całą sytuacją jest
właśnie
> typowa dla naszego "chorego kraju", gdzie atakowanie innych i mieszanie z błotem to norma,

> a przy tym wcale nie musi być poparta faktami.
>
> Po takich postach jak Twój zastanawiam się po co myśmy w ogóle się napinali i przekonywali

> Konami do polskiej wersjii i niższych cen, po co testowaliśmy/sprawdzaliśmy czy wszystko
jest
> ok.

WŁAŚNIE!!!!! PO CO!!!??!
Trzeba było dać cenę 159, wersję ang, olać koszty lokalizacji, a w przypadku błędów dać
> linka do strony konami i ich pomocy technicznej...

TRZEBA BYŁO WZIĄŚĆ SIĘ ZA UPRAWE BURAKÓW


Witamy kolejnego przedszkolaka.... ehhh człowieku, wez Ty się za nauke bo mi Cie szkoda. Ile masz lat....8? Tak to jest jak się na komunie dzieciom komputery kupuje, ciekawe ile Ci czasu zajęło wystukanie tego "czegos". 2 godzinki? Stary jak dla mnie jestes zerem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do mlody-dg a ty kim jesteś że pozwalasz sobie obrażać innych!!! weź neospasminkę albo walnij setę bo ci wali na dekiel !!! wydawca zawiódł i tyle w tym temacie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 22:26, roberts-pl napisał:

do mlody-dg a ty kim jesteś że pozwalasz sobie obrażać innych!!! weź neospasminkę albo walnij
setę bo ci wali na dekiel !!! wydawca zawiódł i tyle w tym temacie !!!



Pozwalam bo to co piszecie jest jak dla mnie kompletnym debilizmem! Chcecie gry nie dopracowanej, obrażacie cd projekt tak jakby oni robili to wam na złosć! Chcą wydać dobrą grę, nie oni lecz konami zawiodło. Jak dla mnie wypowiedz niektórych tutaj są po prostu żałosne. Żyjemy w wolnym kraju i mam prawo robić to co mi się podoba. Może i wyzywam osoby ale to co piszecie to jakas kompletna bzdura! Jak by wydali grę tak jak planowali to też by było źle, a bo to pomyłki w komentarzu, a to literówki byscie znowu pier***. Potem mówicie... "patcha trzeba było wydać". Dystrybutor napisał : "nie mogliśmy wydać patcha bo nie mozna było by poprawić wersji na ps2" ale Wy i tak nie rozumiecie! Nawet jak by wam to narysowali, nie wiem film o tym nakręcili to i tak by było źle!

Pozdrawiam normalnych fanów PES.... obyśmy jak najszybciej mogli się cieszyć grą online;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 19:03, mlody-dg napisał:

> > Nikogo nie robimy w balona. Jeśli nie podajemy informacji to znaczy, że po prostu
nie
> mamy
> > żadnych potwierdzonych wiadomości.
> >
> > Oczywiście można na nas zrzucać całą winę. Bardzo proszę, zwłaszcza, jeśli Ci to
pomoże.
>
>
> Bardzo dziękuję, pomogło
> > Kraj może jest i chory. Ale CDP nie jest chory. Wyłącznie dzięki nam w Polsce będzie
dostępna
>
> > polska wersja gry i to w rozsądnej znacznie niższej niż za granicą cenie. Dodatkowo,
wyłapaliśmy
>
> > błędy, których nie dało by się poprawić patchem, bo nie ma takiej opcji na PS2.

>
> O ZBAWICIELE!!!! NIECH BĘDĄ WAM DZIĘKI WIELKIE, ŚWIATŁOŚĆ WASZEGO DOBRA I MĄDROŚCI NIECH
ZAWSZE
> OŚWIETLA DROGI NASZE!!!!;]
>
> "Wyłącznie dzięki nam w Polsce będzie dostępna
> > polska wersja gry i to w rozsądnej znacznie niższej niż za granicą cenie"

> >
> TY SE CHYBA K**** KPISZ!!!!
> WEŹCIE SIĘ ZA WYDAWANIE GIER W MONGOLII
> (biedni potomkowie czyngis hana)
>
>
> > I możesz pisać, że żyjemy w chorym kraju. Jednak jak to się mówi, swego nie znacie,
cudze
> chwalicie
> > i Twoja postawa mieszania nas z błotem, nawet bez chwili refleksji nad całą sytuacją
jest
> właśnie
> > typowa dla naszego "chorego kraju", gdzie atakowanie innych i mieszanie z błotem
to norma,
>
> > a przy tym wcale nie musi być poparta faktami.
> >
> > Po takich postach jak Twój zastanawiam się po co myśmy w ogóle się napinali i przekonywali

>
> > Konami do polskiej wersjii i niższych cen, po co testowaliśmy/sprawdzaliśmy czy wszystko

> jest
> > ok.
>
> WŁAŚNIE!!!!! PO CO!!!??!
> Trzeba było dać cenę 159, wersję ang, olać koszty lokalizacji, a w przypadku błędów dać

> > linka do strony konami i ich pomocy technicznej...
>
> TRZEBA BYŁO WZIĄŚĆ SIĘ ZA UPRAWE BURAKÓW

Witamy kolejnego przedszkolaka.... ehhh człowieku, wez Ty się za nauke bo mi Cie szkoda. Ile
masz lat....8? Tak to jest jak się na komunie dzieciom komputery kupuje, ciekawe ile Ci czasu
zajęło wystukanie tego "czegos". 2 godzinki? Stary jak dla mnie jestes zerem!


Dla ciebie mogę być nawet -1/2. Na naukę nie mam czasu bo muszę pracować. Mam 23 lata. Na komunię dostałem BMX-a, chociaż gdzieś w tych okolicach dostałem też ATARI (ze stacją dyskietek!!). Pisałem to "coś"
jakieś 3 minuty.
P.S. mam blond włosy, numer buta 43, 1 brak w uzębieniu.....itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 23:24, mlody-dg napisał:

Pozwalam bo to co piszecie jest jak dla mnie kompletnym debilizmem! Chcecie gry nie dopracowanej,
obrażacie cd projekt tak jakby oni robili to wam na złosć! Chcą wydać dobrą grę, nie oni lecz
konami zawiodło.


Oni współpracowali z Konami - Konami ich zawiodło - oni zawiedli klientów
Co mnie obchodzi Konami?!?! gram.pl to jest strona CDP, premierę zapowiada CDP, polonizację robi CDP,
jedynym dystrybutorem gry w polsce jest CDP - mam gzieś Konami i ich problemy - cały świat gra w PESa a polska nie

Jak dla mnie wypowiedz niektórych tutaj są po prostu żałosne.

Zwłaszcza tych niebieskich

Żyjemy w wolnym

Dnia 06.11.2006 o 23:24, mlody-dg napisał:

kraju i mam prawo robić to co mi się podoba. Może i wyzywam osoby ale to co piszecie to jakas
kompletna bzdura! Jak by wydali grę tak jak planowali to też by było źle, a bo to pomyłki w
komentarzu, a to literówki byscie znowu pier***. Potem mówicie... "patcha trzeba było wydać".
Dystrybutor napisał : "nie mogliśmy wydać patcha bo nie mozna było by poprawić wersji na ps2"
ale Wy i tak nie rozumiecie! Nawet jak by wam to narysowali, nie wiem film o tym nakręcili
to i tak by było źle!


Jakby wydali grę 27 pażdziernika bez żadnych błędów i z dobrym komentarzem to by było dobrze.

Dnia 06.11.2006 o 23:24, mlody-dg napisał:

Pozdrawiam normalnych fanów PES.... obyśmy jak najszybciej mogli się cieszyć grą online;)


Pozdrawiam nienormalnych fanów PES.... ?obymja? ;) nigdy nie grał z Tobą online i nie spotkał Cię nigdzie indziej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ze istnieja na tym swiecie rzeczy na ktore nie mamy zadnego wplywu choc nie wiem jak bysmy chcieli nikt nie zaprzeczy.Rowniez to ze mylic sie jest rzecza ludzka i wszystkim nam sie to zdarza i nadal bedzie.Jednak przestancie tlumaczyc ludzi z CDP gdyz regularnie niemal w kazdym miesiacu zdazaja sie im obsuwy a w samym listopadzie ma ich byc 4-5 czy nawet wiecej wiec glupota jest tlumaczenie ze wystapily jakies NIEPRZEWIDYWALNE OKOLICZNOSCI czy oklepany do znudzenia tekst DBALOSC O JAKOSC POLONIZACJI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 23 lata.

Więc dziwi mnie twoja wypowiedź, dziwi mnie to że zwalasz wine na cd projekt.

Oni współpracowali z Konami - Konami ich zawiodło - oni zawiedli klientów.

Sam przyznajesz, że to Konami zawiodło, a przez to CD Projekt nie mogło wydać gry.

polonizację robi CDP

Polonizacje robią japońcy, to oni podobno robili tłumaczenie. Raczej normalny człowiek w Polsce nie napisałby sieci zamiast sieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 22:26, roberts-pl napisał:

do mlody-dg a ty kim jesteś że pozwalasz sobie obrażać innych!!! weź neospasminkę albo walnij
setę bo ci wali na dekiel !!! wydawca zawiódł i tyle w tym temacie !!!


Do Ciebie akurat nic nie mam, bo z tego co czytałem to nie pisałeś jakiś bezsensownych postów. No ale skoro uważasz, abym zaczął się leczyć, no cóż rozmyśle twoja propozycje.

PS.
Sorry, że nie w jednym poście;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Jeżeli CDP podjął się polonizacji PES6, to obowiązkiem jest doplinowanie, aby gra była gotowa na czas. Nie można tłumaczyć się tym, że przedstawiciel CDP był w siedzbie KONAMI jakiś czas, zostawił gotowe polskie teksty, a za resztę odpowiada jedynie producent.
Wykrycie błędów na 2-3 dni przed premierą nie powinno być powodem jej przesunięcia. Wydajemy taką grę jaką mamy w tym momencie, a póżniej wypuszczamy patch dla wersji PC. Wersja PS2 byłaby "niepoprawialna" i dystrybutor musi to niestety przyjąć "na klatę".
To jest tylko moje zdanie, nie znam powodów dla których CDP nie mogło mieć wglądu w polskie teksty w grze wcześniej niż 3 dni przed planowaną premierą, ale uważam, że opóźnienie wydania gry jest w 95% winą CD Projekt.
Podzdrawiam.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować