Zaloguj się, aby obserwować  
Liqid

Kontrolery do gier

6 postów w tym temacie

Pady/kierownice/joysticki i inne narzędzia do sterowania w grach. Choć nie zapominajmy o poczciwych gryzoniach. Na rynku pojawia się coraz więcej ciekawych urządzeń, jak choćby "pilot" do Wii Nintendo. Wszystkie te gadżety są coraz bardziej "na topie". Dlatego otwieram wątek dotyczący kontrolerów do wirtualnej roz[g]rywki wszelakiej. Pytajcie o co chcecie, dialogujcie do woli. Forumowicze rozwieją wasze wątpliwości.

Ja np. mam sprawę. Od niedawna mam w domu kierownicę o nazwie : Compressor Supreme Manty. Jest ona nawet dość ciekawa, choć ma tylko 180 stopni obrotu kierownicy. Testowałem ją na paru grach.
- Toca Race Driver 2 - tu po prostu dno. Działa zero/jedynkowo - skręcasz albo nie. Na klawiszach jeździ się lepiej. Mimo tych wszystkich cudeniek zwących się "realizmem" steruje się do bani.
- RBR - tu nie dało się nawet skonfigurować jej. Aplikacja traktuje zarówno zakręt w lewo, jak i wprawo jako jedną oś, podobnie gaz i hamulec nie chcą działać. Kicha.
- Rally Trophy - konfiguracja również jest bardzo durna. Choć dało się chwile pograć, i było nawet nieźle, to później się coś samo przestawiło i znów nie dało się jeździć.
No właśnie. Czy znacie jakąś lepszą kierownicę "do gier" nie kosztującą zbyt wiele? Jeśli tak, to proszę dać mi cynk [Zn].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 12:49, GRUB-AS napisał:

Mam problem. Kupilem na aukcji internetowej pada ''Manta: Dragon Pad'' i nie wiem jak sie wlacza
wibracje. Prosze pomozcie...


A nei masz do pada dołączonych jakich sterowników?
Jak nie, to spróbuj zassać z tego adresu:
http://www.manta.com.pl/poland/pliki/file/driver/jnkvlmww2ayoyz49r56h.zip
A na przyszłość pisz w tematach odpowiednich do tego, nei w dublach ;-)
Większa szansa, że ktoś odpowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 13:44, fifomaniak napisał:

Heh tylko ze ten temat jest starszy, niz ten, ktory podales w linku, tylko ze ten ktos odgrzebal
xD


Oj faktycznie, ale lipa z mojej strony. Kolega Liqid jest już pewnie Sekretarzem :)
Czasem tak bywa, że ktoś założy, temat, nikt mu nie odpowie później ktoś, kto nie umie korzystać z wyszukiwarki, założy nowy temat i jakimś cudem ten temat przetrwa.
No cóż pozostaje mi przeprosić Liqid'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować