Zaloguj się, aby obserwować  
The_Warrior

Quiz gothic :)

27259 postów w tym temacie

Dnia 22.11.2006 o 19:06, sługa Innosa napisał:

> Na początek proste Kto może nauczyć naszego zaklętego ognika (od Vatrasa) wyszukiwania
dodatkowych
> rzeczy G2NK
>
>
> A Propo tego miltena tak Było w G2 z Nocą kruka w czystym G2 Nie jestem pewien .
Jeden z magów wody w Jarkendarze


Który ??? Można nauczyć się tego gdy magowie są jeszcze na wykopaliskach w starej części .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 19:43, mroczny mrok napisał:

hmm... Pytanie wyjątkowo proste pochodzące raczej ze wszystkich części Gothica. Czy głowny
bohater gry ma imię??


Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 19:43, mroczny mrok napisał:

hmm... Pytanie wyjątkowo proste pochodzące raczej ze wszystkich części Gothica. Czy głowny
bohater gry ma imię??


Podchwytliwe... Na pewno jakieś tam imię ma, tylko, że w grze ono nigdy nie pada, nawet gdy sam chce się przedstawić, to mu nie dają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 19:43, mroczny mrok napisał:

hmm... Pytanie wyjątkowo proste pochodzące raczej ze wszystkich części Gothica. Czy głowny
bohater gry ma imię??

Tak. Bezimienny :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 20:52, mroczny mrok napisał:

A teraz inne. Jak ma na imię najładniejsza dziewczyna w ,,Czerwonej Latarni''''??

Nadia oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 20:30, Kruszewski napisał:

rob006 mam prośbę czy mogę polecić jeden tema . Uważam że dość związany z obecną tutaj tematyką
!

[Heh, pewnie chodzi ci o temat, który sam założyłeś, a mianowicie Quiz Gothick 3 !!! Mam nadzieję że takiego tematu jeszcze nie było !!!(Błagam, poproś moderatora, żeby zmienił nazwę tematu, bo aż mnie oczy bolą!!! Napisz do niego maila na modertor@gram.pl)=> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14993&tpage=1
Jeśli chcesz wypromować swój temat najlepiej umieść link do tematu w swoim podpisie, innej możliwości nie widzę. Zresztą i tak temat cieszy się duzym wzięciem;). A wszystkich chcących zadać pytanie z G3 i tak będziemy odsyłać do twojego tematu.
I jeszcze jedno. To że ja napisałem ten regulamin to nie znaczy, że jestem panem i władcą tego tematu. Staram się dbać o porządek, ale temat jest wspólny. I jak macie jakąś ważna sprawę to piszcie na GG. Pozdrawiam]

A żeby nie było że OT to na potwierdzenie swojej odpowiedzi przypomnę ostatnią scenę pojedynku Bezimiennego ze smokiem-ożywieńcem (G2), kiedy to smok powiedział coś w stylu: ...Ja nie mam imienia, tak jak i ty nie masz imienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 20:57, rob006 napisał:

> rob006 mam prośbę czy mogę polecić jeden tema . Uważam że dość związany z obecną tutaj
tematyką
> !
[Heh, pewnie chodzi ci o temat, który sam założyłeś, a mianowicie Quiz Gothick 3
!!! Mam nadzieję że takiego tematu jeszcze nie było !!!
(Błagam, poproś moderatora,
żeby zmienił nazwę tematu, bo aż mnie oczy bolą!!! Napisz do niego maila na modertor@gram.pl)=>
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14993&tpage=1
Jeśli chcesz wypromować swój temat najlepiej umieść link do tematu w swoim podpisie, innej
możliwości nie widzę. Zresztą i tak temat cieszy się duzym wzięciem;). A wszystkich chcących
zadać pytanie z G3 i tak będziemy odsyłać do twojego tematu.
I jeszcze jedno. To że ja napisałem ten regulamin to nie znaczy, że jestem panem i władcą tego
tematu. Staram się dbać o porządek, ale temat jest wspólny. I jak macie jakąś ważna sprawę
to piszcie na GG. Pozdrawiam]

A żeby nie było że OT to na potwierdzenie swojej odpowiedzi przypomnę ostatnią scenę pojedynku
Bezimiennego ze smokiem-ożywieńcem (G2), kiedy to smok powiedział coś w stylu: ...Ja nie mam
imienia, tak jak i ty nie masz imienia...



Dziękuje . W sprawie z tej nazwy już napisałem na podany przez ciebie adres.
Sam teraz się zastanawiam dlaczego tak go nazwałem !!!
Jeszcze raz wielkie dzięki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować