Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ogromna aktualizacja świata Guild Wars

110 postów w tym temacie

I nie ma żadnego odzewu od CDP w sprawie naszych wysyłek...

ŻENADA! i my mamy płacić za preordera, którego otrzymamy i tak kilka dni po premierze?

Co do aktualki - pvp może być, ale a farmą to mnie to zmartwiło :| Lecę warkiem a tu nagle wszystkie minosie mi uciekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się osiągnąć tyle, że stan się zmienił i mam napisane, że gra została wysłana :D
Teraz tylko trzeba czekać do rana i mieć nadzieję na to, że rano będę mógł sprawdzić stan przesyłki w Masterlinku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę o zaprzestanie robienia OFFTOPA. Zrzędzicie jak stare dewoty, do tego nie na temat. Czy pomoże to jakoś paczce dotrzeć do Was szybciej? NIE drodzy państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakiś odzew ze strony redakcji, i to nie byle jaki
cyt: "zrzędzicie jak stare dewoty" wygląda na to że CDP
robi łaske że wogóle nam wysyła te paczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 20:45, hunterk napisał:

Nareszcie jakiś odzew ze strony redakcji, i to nie byle jaki
cyt: "zrzędzicie jak stare dewoty" wygląda na to że CDP
robi łaske że wogóle nam wysyła te paczki.


Redakcja gram.pl nie wysyła paczek, a zajmuje się m.in. newsami i tekstami.

Moderatorów proszę o odpowiednie wynagradzanie osób, które dalej będą pisać, że nie dostały paczki czy też mają ją od pewnego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najpierw maly offtop.... zamowilem miesiac temu a dopiero zostalo wyslane.... wiec... nie doszukujmy sie powodow czemu CDP robi taki beton i rozsyla losowo..... a tera wracam do tematu...
od kiedy mnie wku%^#*&il ten update nie wchodzilem do gry.... AI zwalone doszczetnie, ale poza tym to mi szczena opada.... bo te nowosci... te insygnia.. i wogole... ele znowu wraca na szczyt.... znerfowali mnostwo rzeczy... na przyklad 600hp monk juz nie ma szansy istniec bo spirit bond nie dziala teraz 8 sekund a 10 sekund i tylko na 10 nastepnych atakow... wiec... powodzenia zycze tym ktorzy nadal beda chcieli wziac na siebie wesola gromadke 20 mobow.... szkoda ze ja z tego nie skorzystam bo jezeli wlacze gw to cos poleci przez okno... i bede to pewnie ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

** Fett **
Jestem głuek jestem podły, ale gdzie mają nas słuchać, mailem may pisać gdzie odpowiadają po 24 godzinach? Czy gram.pl to nie crproject? Czy to nie ten sam budynek? Ten sam.. więc po co teksty w stylu, żęby modowie się zajeli nami.. jesteśmy rozgoryczeni.. ja przynajmniej dzisiaj nie mogłem się dodzwonić do CDP i gram.pl jest sklepem, czyli w jakieś mierze ponosi odpowiedzialność, trzeba było nie obiecywać tyle..

**DO CDP**
CO się stanie jak nie odbiorę przesyłki? Byłem dzisiaj w moim mediaku niestety powiedzieli że będzie jutro.. trudno pofatyguje się jutro.. bo jeśli moja przesyłka dalej się pakuje - bo jej nie ma -_-'' i czy to nie śmieszne??:
zamówienie nr blabla: złożone Pt, 01.09.2006, zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne) - co to ma znaczyć macie to czy nie macie? jest już 21:30, rozumiem że jak się nie zmieni do godziny 24 to i tak nic z tego? Nie dostanę jutro? Dziękuję za taką współpracę, specjalnie zamówiłem odrazu, żeby mieć pewność i mam z tego tylko nerwice..

**Do newsa**
Oj duży nerf.. ale sporo fajnych rzeczy dodali, nie wierzę że niedługo nie będzie nowych farmów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 20:12, Czarnabila napisał:

I nie ma żadnego odzewu od CDP w sprawie naszych wysyłek...


Nie wiem jak inni, ale ja ok 13, dostałem maila od gram.pl z informacją, że wysyłka mojego egzemplarza nastąpi dzisiaj. Także proponuję sprawdzić pocztę i przede wszystkim uzbroić się w cierpliwość. Na prawdę tak wiele stracicie, jeżeli zagracie w grę jeden dzień później? Przecież nie płaciliście więcej za to, że było w pre-orderze, a nawet macie bonusy w grze. Także nie ma co narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 21:29, wrzosek1987 napisał:

Jestem głuek jestem podły, ale gdzie mają nas słuchać, mailem may pisać gdzie odpowiadają po
24 godzinach? Czy gram.pl to nie crproject? Czy to nie ten sam budynek? Ten sam.. więc po co
teksty w stylu, żęby modowie się zajeli nami.. jesteśmy rozgoryczeni.. ja przynajmniej dzisiaj
nie mogłem się dodzwonić do CDP i gram.pl jest sklepem, czyli w jakieś mierze ponosi odpowiedzialność,
trzeba było nie obiecywać tyle..


Jednak dalej nie można mieć żalu do osób, które piszą newsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten apdejt jest fantastyczny :D ! Długo czekałem na coś takiego, nie ma co! Kontrola Henchów, to bym jeszcze ujął w newsie, no i może niedziałające Materials'' Storage dla posiadaczy GW: P.

Nieważne, i tak jest super :D !

PS Ja się dotychczas nie bawiłem w farmienie a zabawa w Fissure Forest nie uległa "znerfieniu", na szczęście :) . Oj, ale będzie trudniej, Monka 55 hp też chciałem skleić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2006 o 21:57, MonkOfWar napisał:

PS Ja się dotychczas nie bawiłem w farmienie a zabawa w Fissure Forest nie uległa "znerfieniu",
na szczęście :) . Oj, ale będzie trudniej, Monka 55 hp też chciałem skleić...


Ja od pewnego czasu męczę się z rozwojem monka z Propecies... Czy są obecnie jakieś ważne buildy, dość przydatne dla monka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować