Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ogromna aktualizacja świata Guild Wars

110 postów w tym temacie

Ludzie patrzcie uważnie na forum, jest odzew, jutro wszyscy dostaniecie Nightfalla (no Ci co zamówili). Absolutnie nie jestem po stronie CDP, ale warto być spostrzegawczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym zaznaczyć, że:

1) Nie zajmuję się wysyłkami
2) Nie ma w newsie zadnej ironii
3) News jest o zmianach, nie o paczkach

Sam zamawiałem paczkę na tatę, doszla na czas. Częścią rzeczy kieruje przypadek, a z tego co wiem, wszyscy w CDP starają się, by paczki były jak najszybciej u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dosc ze CDP odwala kurde akcje z Nightfallem (se nie pogram o 9:00 tak jak planowalem) to jeszcze ANet odwala jakies cholera wie co z tym porypanem updatem.... nieno... jest midony... fajne rzeczy doszly... ale to nowe AI jest takim wielkim przerosnietym bugiem ze mam ochote wyslac im jakis granat albo cos.... praktycznie wszystko teraz ma efekt aoe... puszczam fireball i juz leca na wszystkie strony... latwo sie przed dmgem obronic teraz poprostu ich atakujac..... ALE.... trzeba najpierw wiedziec gdzie sa....
usunalem starego ele (ponad 600h spedzilem nad nim... 2x 100% explo.... 2x prot... wszystkie skille ele... 15k armor... itd itp...).... usunalem bo chcialem legendary survivora miec.... no i po updacie stwierdzilem ze spojrze czy na trollach jeszcze dam rade expic... wyszlo ze nie... to troche builda zmodyfikowalem i bylo pieknie... az do czasu kiedy trolle stojace z 6 metrow ode mnie zaczely mnie prac ( to nie byl lag bo nadal moglem biegac dookola)... ze stwierdzilem ze cos jest nie tak to odrazu za alt f4 chwycilem i tluke... no i co? no i dead!!! i kolejne 50 godzin zycia poszlo sie ^$%#&^%.... jezeli cos z tym nie zrobia zostawiam to scierwo... a zapowiadalo sie fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ja kurna zamówilem EK i gówno z otrzymania 2 dni wczesniej mam. Do luftu z takimi ogłoszeniami skoro sie z nich nie wywiązują

Ja EK dostałem we wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIEE !! CDP wkurzyłem sie na was!! Otworzyłem przed chwilą e-maila i napisaliscie ze przesyłka została przesunięta. Ale troche nie rozumiem bo pisało ze przesunieta na 26.09.06 a dzisiaj jest ta data?? Nie łapie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować