Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PSP zabezpieczone

16 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2006 o 22:24, Pantera-Michał napisał:

wow, jestem pierwszy, jestem podniecony :)


Widać musisz nabrać latek, żeby co innego Cie podniecało.

Za następne tego typu komentarze będziemy zsyłać na Syberię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ up: dobre hehe :)

Co do psp... konsolka może i fajna ale raczej poza zasięgiem kieszeni. Nie sądzę jednak żeby ktoś zainstalował firmware który nie daje zupełnie nic poza zabezpieczeniami. Chyba że bez tego gra mu nie pójdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niefajne jest dla tych, którzy piratują...
Od dość dawna piraci nie mogą ściągać łatek automatycznie, bo pierwsza łatka to program do sprawdzania autentyczności windy :))
I tutaj biję brawa dla Microsoftu, w końcu 350 zeta za system to tylko 1/2 ceny średniej karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi t w sumie rybka, piratów nie używam, ale KONIECZNOŚĆ aktualizowania firmware''u uważam za nieuczciwe praktyki. Niech się coś stanie podczas aktualizacji (przymusowej!) i konsolka ląduje w kiblu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto doskonaly przyklad na dbalosc sony o klientow.
Nowe oprogramowanie umilajace zycie uzytkownika Psp, zwalczajace piractwo ... i co najwazniejsze bezpieczenstwo!
LocoRoco - ciekawe demko, gralem juz u kolegi i musze przyznac ze czasu nie zmarnowalem
Moze kiedys sprawie sobie Psp - napewno sie nad tym zastanowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co te kulki maja w sobie, ale nawet w pracy udawalo mi sie pograc :D, teraz nic innego mi nie pozostaje jak sciagnac sobie demko. A swoaj droga Loco Roco byla pierwsza gra jaka ukonczylam na PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytuję: " ja np. już teraz wgrywam soft 2.82 bo po pierwsze nienawidze pirackich gier (...)"

Ja nie popieram piractwa również. Ale samo uaktualnienie zabezpieczeń nie działa zachęcająco na update nie uważasz? To że zaktualizujesz zabezpieczenia Cię nie zmieni prawda? Używałeś oryginałów i będziesz używać. A pomyśl że ktoś używa piratów. Czy on zaktualizuje? O tym właśnie mówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować