• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
astroex

Przesyłka w 24h (Masterlink)

Pytanie

Chcialem sie dowiedziec ile czasu ludzia idzie taka przesylka ... bo ja juz czekam 3 dzień i nic ... ''ani widu ani slychu''.
Czy to aby na pewno 24h czy moze 24dni? Czy ktos tez mial juz takie problemy? Czy moge gdzie napisac zazalenie i poprosic o zwrot kasy za przesylke?

Pozdrawiam ccala ekpie gram.pl ... ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

202 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 29.12.2007 o 20:43, Mertionh napisał:

No to pech. Jak nie dostane w poniedziałek to nie ma co liczyć na pogranie w wolne. :/

W poniedziałek - są szans, że dostaniesz, ale i tak czy siak - to taki dzień, że albo już mają wolne albo są zaharowaniu, o wtorku już wspominać nie będę.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.12.2007 o 16:40, balduran2 napisał:

> Czy masterlink i ich kurierzy pracują w soboty i w niedziele?
W soboty pracują,
ale nie rozwożą w te dni paczek z Gram.pl.

Mój kolega otrzymał juz z 2-3 razy paczke z gram.pl własnie w sobote. Więc bym się kłócił co do tych sobót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.12.2007 o 21:37, Solstheim napisał:

Mój kolega otrzymał juz z 2-3 razy paczke z gram.pl własnie w sobote. Więc bym się kłócił co
do tych sobót

Oficjalnie nie rozwożą paczek z Gram.pl w soboty...
Ale praktycznie, wszystko zależy od kuriera czy weźmie paczkę z sortowni czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.12.2007 o 22:09, balduran2 napisał:

> Mój kolega otrzymał juz z 2-3 razy paczke z gram.pl własnie w sobote. Więc bym się kłócił
co
> do tych sobót
Oficjalnie nie rozwożą paczek z Gram.pl w soboty...
Ale praktycznie, wszystko zależy od kuriera czy weźmie paczkę z sortowni czy też nie.


Mi nie raz w sobote przywiezli, i za kazdym razem wmawiali mi, ze tak MA NAPISANE NA DACIE DOSTAWY... Oczywiscie to g prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.12.2007 o 22:11, Night Elf napisał:

Mi nie raz w sobote przywiezli, i za kazdym razem wmawiali mi, ze tak MA NAPISANE NA DACIE
DOSTAWY... Oczywiscie to g prawda...

Oczywiście...
Ale jeśli tak pomyśleć, to Masterlink (DPD) na tym traci - gdyż przesyłki dostarczane w sobotę mają większy priorytet, za który oczywiście trzeba więcej zapłacić (przynajmniej tak mi się wydaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.12.2007 o 22:24, balduran2 napisał:

> Mi nie raz w sobote przywiezli, i za kazdym razem wmawiali mi, ze tak MA NAPISANE NA DACIE

> DOSTAWY... Oczywiscie to g prawda...
Oczywiście...
Ale jeśli tak pomyśleć, to Masterlink (DPD) na tym traci - gdyż przesyłki dostarczane w sobotę
mają większy priorytet, za który oczywiście trzeba więcej zapłacić (przynajmniej tak mi się
wydaje).


Nie chodzi o piorytet, prawdopodobnie musza po prostu wiecej płacic ludziom, którzy rozworza, należy jednak pamiętać, że firmy kurierskie teoretycznie są dla firm, choć pewnie już tak nie jest, a większość firm po prostu w soboty nie pracuje. Wiec nie zawsze może im się opłacać rozwożenie w sobotę, bo dostarczane jest tylko do mieszkań prywatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Kurde, zamówiłem gierki w środę, w czwartek wysłano, w piątek czekam nie przyszli, a ja mam k... weekend!! I nie wiem czy dostane jutro paczkę czy nie. Jedni piszą że dostali paczkę w sobotę inni, że nie rozwożą. Bym mógł sam odebrać, ale nie wiem czy już jest. Mieszkam w płocku. Dostałem takie coś:
"Linehaul: przyjęcie 16/05/2008 13:28:27 Przesyłka wchodząca do sortowni STW"
a wcześniej (2 lata temu :))miałem takie coś:
"Linehaul: przyjęcie 06/06/2006 06:39:37 Przesyłka wchodząca do sortowni PLO"
Nie wiem czy sie oznaczenia zmieniły czy co ^^. Niech ktoś mi odpowie co to znaczy to "Linehaul" proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.05.2008 o 20:13, drowek napisał:

Niech ktoś mi odpowie co to znaczy to "Linehaul" proszę :)


Na przykład tu możesz zobaczyć:
http://www.businessdictionary.com/definition/linehaul.html
http://en.wik ipedia.org/wiki/List_of_trucking_industry_terms_in_the_United_States

Wielu uwielbia te zagraniczne terminy, albo im się nie chce, i ich nie tłumaczą, więc jak czegoś nie rozumiesz to trzeba szukać w słowniku albo czymś takim podobnym ;P
A to chyba jest po prostu transport towaru z ... do ..., taka większa linia pomiędzy miastami.
Te oznaczenia, według listy DPD, tak się odczytuje: PLO - Płock, STW - Stalowa Wola.
Ale nie wiem czemu mieliby targać przesyłkę w inne miejsce jak mogą tak samo jak kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cholera. pewnie błąd w bazie danych ;|. Mam nadzieję, że dostane to przed Bożym Ciałem, jeślibym nie dostał to czy moge chcieć odszkodowanie albo coś takiego? W końcu to 1-2 dni robocze miało być ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.05.2008 o 23:19, drowek napisał:

Cholera. pewnie błąd w bazie danych ;|. Mam nadzieję, że dostane to przed Bożym Ciałem,
jeślibym nie dostał to czy moge chcieć odszkodowanie albo coś takiego? W końcu to 1-2
dni robocze miało być ;/

Jeśli twoja przesyłka jest już w twoim mieście, to dzwonisz parę razy(najlepiej), żeby dostarczyli. Kurierzy to po prostu leniwe bestie... xP

A chwila - ty mieszkasz w Stalowej Woli czy w Płocku? Bo całkiem prawdopodobne, że jakoś pomylili przesyłki i nie ma jej w twoim mieście.

A przed Bożym Ciałem to nawet gdybyś złoży nowe zamówienie to powinno dojść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Linehaul: przyjęcie 17/05/2008 06:30:57 Przesyłka wchodząca do sortowni PLO
Mieszkam w Płocku, nie wiem co było z moją paczką ale jest w Płocku. Teraz tylko nie wiem czy dostanę ją (bo sobota). Najwyżej zadzwonię i sam odbiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.05.2008 o 09:31, Tokix napisał:

Najbliższy oddział, 70 KM :P
Moje miasto to wioska ;]

Kurier musi dojechac nawet gdy jest to 70km od oddziału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

elo mam problem zamowilem paczke wczoraj w moim miescie jest oddzial czy sa jakies szanse ze jutro albo pojutrze dojdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.05.2008 o 19:31, mening napisał:

elo mam problem zamowilem paczke wczoraj w moim miescie jest oddzial czy sa jakies szanse
ze jutro albo pojutrze dojdzie ?

Wczoraj ci wysłali?
Jeśli tak, to może dojść w piątek, ale byś musiał wydzwaniać ciągle.

Zaś jeśli nie wysłali wczoraj, to pewnie na poniedziałek dojdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I znów muszę ponarzekać. Za co ja płace? Po co wydawać kasę na kuriera skoro nie dostaje paczki na czas?? Paczka z F3 była u nich 30. 31 była w szczecinie i o 10.29 wyszła na "miasto". A do teraz jej nie otrzymałem i pewnie nie otrzymam. Czyli czekam do poniedziałku. GRATULACJE.

Więcej nie kupuje przed weekendem to raz! Dwa więcej nie biore kuriera, już nie raz nie przywieźli w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować