Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

Quiz Star Wars - książki, filmy,gry

960 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2007 o 16:39, Sita napisał:

Ok, pytanie będzie nietypowe więc uwaga .Co i z kim za chwile się stanie na zamieszczonym screenie?


Poddaję się. To z Lego Star Wars? :) Jak tak to nie grałem więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 16:41, dannik napisał:

Poddaję się. To z Lego Star Wars? :) Jak tak to nie grałem więc nie wiem.


A widzisz gdzieś tu klocki Lego, bo ja nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 16:43, Sita napisał:

> Poddaję się. To z Lego Star Wars? :) Jak tak to nie grałem więc nie wiem.

A widzisz gdzieś tu klocki Lego, bo ja nie.


Mi to przypomina bardziej na ym screenie Lego Star Wars niż inną grę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż tak trundo? Screen pochodzi z gry która się pojawiła między 1990 a 1995. A "wydarzenie" dotyczy jedego z najlepszych pilotów Imperium, był nawet skrzydłowym Vadera...tyle chyba wystarczy myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż takie problemy. Ostateczna podpowiedz. Gra z 1994 roku w tym roku była chyba tylko 1 gra o imperialnym pilocie.

Przypomnienie pytania.
Ok, pytanie będzie nietypowe więc uwaga .Co i z kim za chwile się stanie na zamieszczonym screenie?

20070710123827

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zadaj pytanie, bo widocznie nikt w tę grę nie grał:P A i podaj prawidłową odpowiedź bo ciekawy jestem co to za gra jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 12:39, Sita napisał:

Aż takie problemy. Ostateczna podpowiedz. Gra z 1994 roku w tym roku była chyba tylko 1 gra
o imperialnym pilocie.

Przypomnienie pytania.
Ok, pytanie będzie nietypowe więc uwaga .Co i z kim za chwile się stanie na zamieszczonym screenie?



Nikt raczej nie grał w tą gre, więc zadaj inne pytanie albo niech zrobi to ktoś inny, bo się zastuj zrobi. Już prawie dwa tygodnie nie ma odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś nie mogłem znaleźc tego screena, ani nic z tym screenem związanego. Zobacz ile czasu niekt nie odpowiada, bo nie ma pojęcia. WEż daj inne pytanie, bo to nie ma sensu jak tyle czasu będzie zastuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto i jak zabił admirała Bleyda w książce pod tytułem Chirurdzy Polowi - Wojny Klonów - Medstar I - Michael Reaves, Steve Perry. ( Proszę podac imię, rasę, organizację dla której pracował zabójca oraz jak zabił Bleyda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 15:15, dannik napisał:

Kto i jak zabił admirała Bleyda w książce pod tytułem Chirurdzy Polowi - Wojny Klonów - Medstar
I - Michael Reaves, Steve Perry. ( Proszę podac imię, rasę, organizację dla której pracował
zabójca oraz jak zabił Bleyda).

Kaird, pracujacy dla Czarnego Słonca przedstawiciel ptasiej rasy Nediji. Zabił admirała zatrutym ostrzem (neurotoksyny chyba to były jakieś) w czasie pojedynku w gabinecie tego pierwszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 14:38, Graffis napisał:

> Kto i jak zabił admirała Bleyda w książce pod tytułem Chirurdzy Polowi - Wojny Klonów
- Medstar
> I - Michael Reaves, Steve Perry. ( Proszę podac imię, rasę, organizację dla której pracował

> zabójca oraz jak zabił Bleyda).
Kaird, pracujacy dla Czarnego Słonca przedstawiciel ptasiej rasy Nediji. Zabił admirała zatrutym
ostrzem (neurotoksyny chyba to były jakieś) w czasie pojedynku w gabinecie tego pierwszego.


Wszystko się zgadza.

Graffis +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować