Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic 3 PL - najbardziej dopracowane wydanie!

586 postów w tym temacie

Moje jest na szczęscie wysłane.. dzwoniłem do DPD i powiedzieli mi że numer pewnie jeszcze nie został wprowadzony i żebym próbował w godzinach rannych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nareszcie!!!!!!!!!!!! nie mogłem sie doczekać tej gry a teraz mam już go (prawie) zamuwionego o 30 zł taniej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale co z moi kompem?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:55, Baton 79 napisał:

Przeczytałem ciekawy komentarz na temat wersji gry tutaj - http://www.gry.wirtus.pl/3632,2,id.html
- co o tym myślicie?



Zobaczymy dopiero jak dostaniemy paczuszke w swoje rece, nie ma co gdybac trzeba sie cieszyc, tyle czasu czlowiek czekal i szczescie tuz tuz, wiec nie czas na jakies przedpremierowe czarnowidztwo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:55, Baton 79 napisał:

Przeczytałem ciekawy komentarz na temat wersji gry tutaj - http://www.gry.wirtus.pl/3632,2,id.html
- co o tym myślicie?


hmm... myślę że to są chore wyn(at)urzenia jakiegoś pseudo redaktorka xD. Jak CDP pisze że dostaniemy kompletną wersję 1.08 to tak będie i już ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne"

status się zmienia czy nie po wysłaniu paczki;]? czy jak;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2006 o 18:05, Przemek t74 napisał:

hmm... myślę że to są chore wyn(at)urzenia jakiegoś pseudo redaktorka xD. Jak CDP pisze że
dostaniemy kompletną wersję 1.08 to tak będie i już ;)


Pewnie pracuje dla Cenegi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale fakt różnicy tylko 4 dni pomiędzy wydaniem patcha a wysłaniem do klientów płyt go już zawierających jest conajmniej dziwny IMO i mam nadzieję, że gdzieś przeczytam wyjaśnienie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:55, Baton 79 napisał:

Przeczytałem ciekawy komentarz na temat wersji gry tutaj - http://www.gry.wirtus.pl/3632,2,id.html
- co o tym myślicie?


>"Podobnież trudno uznać za prawdopodobny fakt dostarczenia patcha 1.08 do CDP na długo przed jego premierą –"

Głupota ... tak jak i cała ta plotka - artykuł z tamtego serwisu. Po pierwsze, ciężko uwierzyć w fakt że CDP spachowało gre w kilka dni to fakt, ale przeciez premiera patcha w internecie jest na długo po tym jak patch zostaje rozesłany do dystrybutorów na jeszcze dłużej po testach i na jeszcze jeszcze dłużej po jego całkowitym utworzeniu. Opcje mogą być 2; CDP dostało patcha tuż po jego utworzeniu do własnych testów, albo dostało go po testach. Jednak reasumując założe się że gdy CDP wprowadziło do planu rozbudowe gry o patch, premiera patcha w internecie była jedynie formalnością która musiała wystąpić tuż przed premierą gry w Polsce. Tyle ... gra jak najbardziej będzie z patchem, w innym przypadku gdyby CDP okłamywało graczy, już by nie istniało ginąc w gąszczu procesow sądowych z ustawy ochrony klienta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 18:08, Andi0000 napisał:

Chociaz z drugiej strony CDP mogloby wyjasnic ta sprawe. Ciekaw jestem ich wersji odnosnie
wydania gry z patchem 1.08.


PS. Andii jakby CDP miało dementować każde plotki i głupoty w internecie, to by nei starczyło czasu na dystrybucje i lokalizowanie gier ;] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,,Hmmm a czemu u mnie nic sie nie zmienilo na koncie, dalej mam ten sam status ( zamowienie gotowe do wysylki ( zostanie wyslane gdy wszystkie produkty beda dostepne) :/ " tez tak mam;/ :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować