jaceloth

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  3025
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O jaceloth

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. jaceloth

  Wiedźmin 2 - temat ogólny

  zrobić parę innych questów i nabyć doświadczenia. też nie mogłem sobie z nią poradzić, w końcu zarąbałem ją w minutę. królowa endriag jest podatna na ogień, dobrze się sprawdzają noże do rzucania.
 2. za dużo wymagasz od fabuły trzymającej poziom polskich seriali.
 3. jaceloth

  Masz zły dzień? Zniszcz komuś marzenie

  zrobione na zjełczałym oleju... cały weekend mogę grac, grac i grac...
 4. dla zainteresowanych recenzja video: http://gamecorner.pl/gamecorner/10,90214,6130881,Drakensang___recenzja_wideo.html
 5. jaceloth

  Piłka Nożna

  nie jest to prawdą. klub znany jest z ciepłych i dobrze płatnych posadek dla piłkarzy. państwowe oko konia tuczy. dlatego tez garguła tak długo nigdzie nie odchodził. gdzie mu będzie lepiej? pawełkowi janasowi tez jest dobrze. choć nie ma gdzie chodzić po lesie. ..
 6. jaceloth

  Piłka Nożna

  jeśli mówił poważnie, to myślę, że wie jakie są finansowe możliwości polskich klubów. poza tym zawsze jest gks bełchatów:-)
 7. jaceloth

  Piłka Nożna

  leo palnął w wywiadzie dla sport.pl, że po skończeniu pracy z reprezentacja chciałby objąć jakiś polski klub. ciekawa perspektywa. tylko jaki?
 8. jaceloth

  Masz zły dzień? Zniszcz komuś marzenie

  ...bogów głupoty. w wigilię będzie masa śniegu...
 9. jaceloth

  Piłka Nożna

  niestety nie wylosowaliśmy dobrze. the reds to automat do wygrywania w LM. ale pożyjemy, zobaczymy. jeśli ograją liverpool, to znaczy, że mogą wygrać z każdym.
 10. jaceloth

  Masz zły dzień? Zniszcz komuś marzenie

  z pobliskiego domu starców... przewiduje wyniki sportowe z trafnością 100%...
 11. jaceloth

  Risen - nowa gra twórców Gothic

  dokładnie. na szczęście ich nazwy nikt im nie odbierze, a ona jednak coś znaczy. przynajmniej w europie. myślę, że przed autorami kolejnej części bardzo trudne zadanie. na razie mało wskazuje, by gra dorównała jedynce i dwójce...
 12. jaceloth

  Risen - nowa gra twórców Gothic

  rozumiem, jest to kwestia pieniędzy. dobrze, że w muzyce jest inaczej. wyobraź sobie, że kolejna płytę twojego ulubionego zespołu nagrywają zupełnie inni muzycy, bo wydawca pożegnał się z poprzednimi, a miał prawa do nazwy zespołu:-)
 13. jaceloth

  Piłka Nożna

  co do losowania: mogło być lepiej, mogło być gorzej. wolałbym st.etienne. włosi to rywal na pewno niewygodny. problem w tym, ze w serie a właściwie nie walczą o nic, chyba, że o miejsce premiowane do pucharu uefa. to mały klub, więc może im zależeć by coś ugrać w p. uefa i się pokazać.
 14. jaceloth

  Masz zły dzień? Zniszcz komuś marzenie

  ostatnio dostałem złotówkę w prezencie, teraz dostane dwa razy więcej... mam absolutnie stabilny komputer, który nie ma problemów z żadna grą...
 15. jaceloth

  Planescape: Torment

  tak, jest pokręcony, ale taki to świat. a mógłby jeszcze bardziej, bo zamierzali dodać zmienne charakterystyki broni zależnie od sfery, w której się przebywa...