Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe terminy premier listopadowych hitów

146 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2006 o 23:20, Mroczny Mesjasz napisał:

zaraz coś mnie kur@# trafi.
Siedzi se człowiek szczęśliwy prżed kompem zdala od trosk tego świata a tu taki wredny wydawca
weznie ci powie że premiera polskiej wersji odbędzie sie miesiąc puzniej od angielskiej bo
tszeba raptem przetłumaczyc 30-40 zdań dajcie te gre mi prszetłumacze jom w 2 godz i wziołbym
pewnie za to 150% mniej :D


lepiej abyś jednak nie tłumaczył. Coś cieniutko wyglądałoby to pod względem ortograficznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 20:04, Damikpl napisał:

> zaraz coś mnie kur@# trafi.
> Siedzi se człowiek szczęśliwy prżed kompem zdala od trosk tego świata a tu taki wredny
wydawca
> weznie ci powie że premiera polskiej wersji odbędzie sie miesiąc puzniej od angielskiej
bo
> tszeba raptem przetłumaczyc 30-40 zdań dajcie te gre mi prszetłumacze jom w 2 godz i wziołbym

> pewnie za to 150% mniej :D

lepiej abyś jednak nie tłumaczył. Coś cieniutko wyglądałoby to pod względem ortograficznym.


Popieram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 20:04, Damikpl napisał:

> tszeba raptem przetłumaczyc 30-40 zdań dajcie te gre mi prszetłumacze jom w 2 godz i wziołbym

> pewnie za to 150% mniej :D

lepiej abyś jednak nie tłumaczył. Coś cieniutko wyglądałoby to pod względem ortograficznym.

Niech tlumaczy. Jesli zrobilby to w 2 h i wzial 150% mniej, to CDP mialoby z niego swietny zarobek. Mozna by mu zlecac tysiace stron... Pomyslcie tylko, co dwie godziny musialby CDProjektowi doplacac... a za te pieniadze mozna by wynajac rzetelnych tlumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

post w sprawie wydania Guild Wars w polskiej wersji językowej:
Miała być w pażdzierniku. I nie ma. To już wiemy. We wcześniejszych postach pojawił się termin: I połowa grudnia br. OK. Ale oto biorę do rąk najnowszy numer CD Action. W środku znajduję wkładkę CD PROJECT Insider. I na stronie 7 tejże wkładki czytam artykulik zatytułowany "Jak urobić Koreańczyków". (to o polonizacji GW). Ostatnie 2 zdania brzmią następująco: "Po raz pierwszy testowanie gry było znacznie dłuższe niż sama lokalizacja i trwało niemal 3 miesiące bez przerwy! Myślę jednak, że efekt jest co najmniej bardzo dobry, O CZYM MOŻNA SIĘ PRZEKONAĆ ODPALAJĄC GUILD WARS I WYBIERAJĄC WERSJĘ PL!"
TOŻ TO ŻYWA KPINA Z UŻYTKOWNIKÓW GW I CZYTELNIKÓW CD ACTION!!!!!
Ps. A może CD Project, ostatnimi czasy zaliczający same spóżnienia w tym przypadku postanowił być "do przodu" i już teraz umieścił artykuł, który powinien ukazać się drukiem w listopadzie ale 2007 roku!!!
Życzę wszystkim miłej lektury "Insidera"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE DO CD-PROJEKT O DMoM&M:
Czy jest jakaś szansa, że polska wersja DMoM&M będzie miała już "w sobie" dwa patche(jeden do multiplayera drugi do singleplayera), które już wyszły(m.in. do ściagnięcia z oficjalnej strony lub przez Steam)?! Proszę o odpowiedź i od razu dziękuję za nią ;) Bo gdyby było to by było SUPER.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować