Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wygląd Edycji Kolekcjonerskiej gry Gothic 3!

565 postów w tym temacie

niech zgadnę:
leży cały zakrwawiony z wyprutymi flakami.
Błaga zebys go dobił bo nie moze wytrzymać z bólu...
Mam rację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawie zgadliście. Ale przeniosłem kompa do przedpokoju i będę instalował G3 na jego oczach. Trochę zejdzie. Jak już instalka dobiegnie końca, dokończę jego nędzny żywot. Jednej ręki już nie ma. Za chwilę kolej na drugą :)
Pozdrawiam Was. Rada: Też zróbcie to z Waszym kurierem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no wiec, mam athlona 64 bit. 1024 ddr , radeon 9700 i niestety tylko gram na małych detalach, srednie przy rozdziałce 1024 już mi dławią lekko kompa :( Pozdraiwma i życze wszystkim miłej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam jedno drodzy koledzy. Przygotujcie pieniążki na duuuuuuuuuuuzo RAM-u:D
Athlon 64 bit 3000+
HIS Ati Radeon x1300 PRO
1024 MB Ram (dual)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też błąd przy włączaniu wyskakuje :( Wysłałem do cd projektu formularz do pomocy technicznej ale zanim mi przyjdzie odpowiedź to z pare dni pewnie minie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w czwartki cały dzień w szkole i podałem adres do pracy taty. Wbijam do sklepu i sie pytam czy był kurier - nie było. Smutny ide sobie, wychodze z budynku a tu z auta wybija facecik w bluzie masterlink XD Prawie sie ze szcześie popłakałem XD Gierka zajedwabista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jasiek 125 mam tez podobny komp troszke slabszy tez gram na najwyzszych detalach i etz smiga sotro raz na 2 lata sie przytnie :D:P a gra poaztym bosk a ide grac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncu mam !! Koles z pakietem przyszedł !! Edycja kolekcjonerska jest superancka ! Warto było , wogule taki pakiet całkiem tanio !! Jeszcze niezagrałem :\ ale mam nadzieje ze jak najszybcje zasiąde na kompa w koncu sporo dałem na nowy komp by tylko zagrac w gothic !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ZABIJĘ TEGO KURIERA ZABIJĘ!!!!!! JESZCZE NIE MAM!!!!!@@#$%@!@##$!@!@#$!%$@!%$#@^#@@#%!@%$@#!@@$!%$#@$^ KURIER @!@%^@#^#%@@$!%$@%^@^%$#@$@!%#^%@#@%$@!#$^%@#%^#@#!@#$^#%^# ZOBACZYSZ CO CIĘ SPODKA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem( jak niektórzy)
Czy jest możliwość, że kurier PRZYJDZIE jeszcze do mnie, ale jest już po 17:00...
CZY JEST TAKA MOŻLIWOŚĆ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie wytrzymuję!!!!aaaaaaargh!
Sądze, że kurier zapozna się (blisko) z moim zestawem noży...<joke>:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOWIECIE się jeszcze, że Raven-1989 miał wspólnika...to bedzie gorsze od masakry meksykańskiej piła mechaniczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOWIECIE się jeszcze, że Raven-1989 miał wspólnika...to bedzie gorsze od masakry meksykańskiej piła mechaniczną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować