Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Przedstawiamy wygląd Edycji Kolekcjonerskiej gry Gothic 3!

565 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2006 o 17:33, Raven-1989 napisał:

POWOLI DOSTAJE DELIRY JAK ZA CHWILE NIEPOJAWI SIE JAKIS KURIER TO RANO DOWIECIE SIE
O MORDERSTWACH W FIRMIE MASTERLINK =D


heheh :d u mnie ma byc za 10 min , z czego juz 9 minelo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dwa posty.
Libero85 skąd wiesz, że dostaniesz za 1 min?Dzwoniłeś do nich?Jak tak to na jaki numer!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe u mnie już był dzwoniłem 2 razy i przyszedł ^^ nawet przed czasem ale nie dałem mu napiwku bo mama się tak dziwnie na mnie patrzyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Raven-1989:)
A teraz naprawdę...
Czy mogę się jeszcze spodziewać kuriera, chociaż jest już prawie 18...MOGĘ?!?!?!?!?!??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 17:51, libero85 napisał:

jest :D i jaki ladny numer :D 249 :D sweet :D myslalem ze bedzie jakis 1999 :D


NIE NO WłASNIE SPRAWIłES ZE DOSTAłEM NIEKONTROLOWANEGO SLINOTOKU BBHAHAHHA =/ MIMO WSZYSTKO GRATULUJE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 18:14, Zonk3R napisał:

U mnie tez jeszcze nie ma ale ma podobno być dziś "na pewno" ech. (max 18.30 zobaczymy)



O 19.00 TO JA JUZ DZWONIE DO INFORMACJI KTOREJ NUMER JEST PODANY NA STRONIE MASTERLINKA !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zastanawiam się co zrobię z moim kurierem. Akurat na jego nie szczęście mieszkam blisko lasu więc szybko go nie znjdą:>hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO cóż dostanę jutro albo za 3 tygodnie heh już chyba nic nie zamówię w sklepach wysyłkowych i znowu chyba będę
piratem:<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE NO NASERIO ZACHWILE DZWONIE DO OPSLUGI KLIJENTA BO TO JEST JUZ PRZEGJECIE JESTES UTCZIWY KUPUJESZ ORGINALA ,PACZYSZ JAK INNI DOSTAJA I CIESZYSZ SIE RAZEM ZNIMI BO JESTES SWIADOM ZE TEZ BEDZIESZ SIE SAM TAK CIESZYł ......ATU H*J .......JESTES W TYM 5% LUDZI KTORE NIEDOSTAJE I JAK TU SIE NIEWK****ć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować