Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z Gothic 3 - dzień pierwszy

192 postów w tym temacie

O rany z tego co sie naczytałęm myśle żę zaraz nie wytrzymam jak w to nie zagram
A TO NASTĄPI DOPIERO JUTRO !!!

co za obłęd i gdzie ta sprawiedliwość ?
:)

pozdro dla autorów "tygodnia z gotickiem 3"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Gothica III. Nie mogę już wytrzymać. Szkoda że nie zamowilem kurierem. Ale mam nadzieje że przyjdzie jutro jak nie to eksploduje. Miałem okazje grać w angielską wersję i powiem kródko że gra jest BOSKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska jak pisali inni jest piekna ! kazdy szczegol jest dopracowany, bardzo mi sie podoba i warto bylo na nia wydac troche wiecej ! Apropos tygodnia z Gothicem to czekalem na niego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAM, MAM, MAM!! Starsza mi schowała paczke, a jak już ją znalazłem to sie popłakałem, pobiegłem do pokoju, walnąłem sie na podłoge i leżałem tak z pół godziny. Niezły czubek ze mnie co?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kuriera o jeszcze o 14.30 :) Właśnie przestałem na chwilę grać to mogę coś napisać - też miałem plamy (jakby przenikanie przez świat - nie wiem czy chodzi o to samo) ale przy włączeniu w "szczegółowości" deep of field (w pl chyba "głębia pola") wszystko minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja już od 6 godzin jestem pełnoprawym posiadaczem Gothica 3 EK. Gra chociaż że nie na pełnych detalach i tak jest boska i wcągająca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA SWOJEGO "GOTHICA" DOSTANĘ JUTRO - MAM PYTANIE:-CZY ODPALĘ GRĘ NA PEŁNYCH OBROTACH NA TAKIM SPRZĘCIE:-ATHLON 64 X2 4200+,2GB RAM,ATI RADEON X1900 XT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeee nie wiem co mam napisac na jej temat ONA JEST WYJECHANA W KOSMOS!!!>>>> NIE MA LEPSZEJ SERI GIER NIZ GOTHIC!!! A JAK ZOBACZYLEM WASZE POSTY JUZ JADE W PIATEK CZYLI JUTRO DO SKLEPU I KUPUJE !!!!!! WRACAM ODRAZU DO DOMU I ODPALAM NA MOIM SPRZECIE TO TO TO CUDO!!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja o Gothicu 3 moge sobie pomażyć. Na moim kompie Duron 700mhz, 256mb ram i geforce 2/mx 400 nawet instalacja mi nie ruszy :(
Ale i tak pierwsza część rulez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym mial cos do tego goscia "Sephirath" ale prosze nie pisac o twoich negatywnych odczuciach do tej gry :P Daj sie cieszyc ludzia ktorzy lubia ... to malo powiedziane uwielbiaja ... nie to za malo ONI, MY KOCHAMY TA GRE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować